Sta se desava nakon....

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
E al' najjače je što ima jadnika pa zapravo razmišljaju ovako.

Znate ono kad na poslu ili u školici ili tako na nekom mestu postoji onaj jedan paćenik koga svi izbegavaju, ili bar sve žene... joj, ili... evo bolji primer. Onaj sa faksa što me je dodao za prijatelja na fejsbuku i sad činjenica da smo mi prijatelji odmah znači da se ja ložim na njega :lol: mrtav ladan krene da me ispituje kakav mi je seksualni život i da li razmišljam o tome da proširim vidike :bljak: znači on zapravo misli da sam ga prihvatila zato što mi se đasvi a da stvari stoje ovako kako stoje ja bih ga, normalno, odbila :lol: tako i rekao nekom drugu i ovaj me upozorio :lol: kako se popalio kao mačak pred parenje ****** života mi ponekad mi dođe da se ispovraćam na sve takve likove pa ako i ovi okolo malo stradaju vredelo je :neutral:
 
A fora je, da sam ga odbila, bilo bi ono - šta se primaš glupačo pa neću da te muvam i pošto to ne bi mogao da mi stavi do znanja jer ne bismo (o, daaa) bili u kontaktu... očigledno... otvorio bi temu na forumu kako su sve žene uobražene kučke.
 
A fora je, da sam ga odbila, bilo bi ono - šta se primaš glupačo pa neću da te muvam i pošto to ne bi mogao da mi stavi do znanja jer ne bismo (o, daaa) bili u kontaktu... očigledno... otvorio bi temu na forumu kako su sve žene uobražene kučke.


Jebbote ko tebe cita, od tvojih tekstova oci bole a um tupi.

Brate mili koji su ti buckuris iz neke propale laboratorije isfrustriranih naucnika:confused:
 
Za oči imaš ono njesra što se kači na monitor ili probaj sa zaštitnim naočarima, a ovo drugo ionako nemaš tako da uopšte ne brinem za tebe. A i pomalo je glupo da tako pričaš, baš ti... to je kao kad bih ja sad rekla da mi se diže na tvoje tekstove a svi znamo da ja kitu imam samo virtuelnu... glupo, je l da?
 
a da probamo da se drzimo teme mmm? :brus:

Ovaj, tema je kako ženama posle nekog vremena curi muškarčeva sperma niz vaginu zato što sinke toga toči na litre pa mi ostali treba da pomislimo kako je on baš duhovit jedan baja i da se dobro ismejemo, ili možda treba da razgovaramo o tome kako nam je niz suknju curila sperma nekog drugog imaginarnog lika kako bismo i mi isto tako bljutavo duhoviti bili.....
****** šta ti je trebala ta funkcija, svi postanu smor teški posle toga :confused:
 
Ovaj, tema je kako ženama posle nekog vremena curi muškarčeva sperma niz vaginu zato što sinke toga toči na litre pa mi ostali treba da pomislimo kako je on baš duhovit jedan baja i da se dobro ismejemo, ili možda treba da razgovaramo o tome kako nam je niz suknju curila sperma nekog drugog imaginarnog lika kako bismo i mi isto tako bljutavo duhoviti bili.....
****** šta ti je trebala ta funkcija, svi postanu smor teški posle toga :confused:

pokusavam da spasim kad god mogu :aha:
nije toliko nebulozna tema...jer zahvaljujuci zakonima fizike ovo o cemu on prica je moguce...naravno tema je postavljena u sinketovom fazonu koji je svima dobro poznat...pa ostaje nam il da se svadjamo na svakoj njegovoj temi il da iz neke probamo da izvucemo poentu i procaskamo...kad je moguce vredi probati kad ne ebi ga...evo ja sam rada da probam

tema je intimne prirode, meni se nije desavalo jer se ebem sa kondomom al iz prica sa ljudima znam da se desava da posle svrsavanja sperma krene da izlazi ....dakle nista nemoguce, i cak sta vise vrlo logicno

eto mozemo da probamo da nekako procaskamo na ovu temu a mozemo i da je ispamujemo ili zatvorimo...
kako vam drago :aha:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top