Da li bi?

Glenn Frey

Iskusan
Poruka
5.382
Da li bi zenili neku zenu koja ima plitku vaginu ali zato sprema po kuci i vodi racuna o vama,ili bi ste pre neku koja ima jako duboku vaginu ali zato vam trosi kes i stalno nesto zakera?:think:
 
i ja.pravo da ti kazem pun mi je kuraS ovih drugih..missim sve je to lepo,ali ebiga to se ne moze izdrzavati vise tako..missim i da nije kriza,mlogo kosta to veselje..ebes ti takve zene.
ne znma da li si primetio da uglavnom te ribe,imaju izuzetno visoke prohteve,a nista specijal ne nude za uzvrat?
 
hehehehehehe..ma hajde druze,missim nema tu "preduboka"...ali ako mislimo na isto,dam ti bonicu sutra,posto ti vec dadoh za onaj post na opisite kolegu..:ok:
dubina mog dzepa je upravo srazmerna dubini njene vagine..:ok::lol::mrgreen:

Zene ne bi trebalo da imaju prioritet dubini muskih dzepova,jer se to vremenom menja.Bio sam svedok gde su lepe devojke otisle za bogate spodobe koji su kasnije izgubili svo bogatstvo za koje su se doticne zaletele.Tek tad imaju problem,jer od sjaja ostane samo glavonja bez kinte i nemirna deca:)
 
Zene ne bi trebalo da imaju prioritet dubini muskih dzepova,jer se to vremenom menja.Bio sam svedok gde su lepe devojke otisle za bogate spodobe koji su kasnije izgubili svo bogatstvo za koje su se doticne zaletele.Tek tad imaju problem,jer od sjaja ostane samo glavonja bez kinte i nemirna deca:)

E slazem se,ima i toga.Ali sta da ti kazem,znas kakve su nase zenske,mada ni one na zapadu nisu nista mnogo bolje..
Pozeljna biografija muza odnosno san nasih udavaca:
Da ima ki.tu 25cm
Da ima kucu negde ili extra stan u centru.
Vozi nka besna kola,ono mecka ili audi(naravno da moze i da finansira sve to)
BizMis neki..
Da je slusa u smislu njena torokanja.
Da je visok,crn..ala taj tvoj u avataru.samo sto on nije bas extra visok ali je zogdan dasa.
I najvaznije da ako nema para za kucnu pomocnicu da sam sprema po kuci i kuva rucak.
 
pa da al rastese se majku mu... zene se poradjuju, kontas sta hocu da kazem...uz dovoljno vezbanja vremenom to ne bi mozda bio problem...

ma kontam sta hoces reci,ali boli mamu mu njegovu.e sada nisam bio sa tim porodiljama pa ne mogu da pricam sada ono sto ne znam,ali zahebato je kada je jako usku,i noj dobidus vristi..ebem li ga..ma ja bih pre tu sa plicam,pa nekako se da razraditi,ili ga ubacim do pola i to je to.nego ova duboka,missim uzivanje je vece ali nije casna..
 
ma kontam sta hoces reci,ali boli mamu mu njegovu.e sada nisam bio sa tim porodiljama pa ne mogu da pricam sada ono sto ne znam,ali zahebato je kada je jako usku,i noj dobidus vristi..ebem li ga..ma ja bih pre tu sa plicam,pa nekako se da razraditi,ili ga ubacim do pola i to je to.nego ova duboka,missim uzivanje je vece ali nije casna..

pa boli al vremenom se razradi
al bem ga sad ima nas razni

ja nekako kad gledam iz zenskog ugla mislim da vi volite kad je manja.... ne valja mi ugao? :lol:
 

Back
Top