СЛЕДИ РАПОРТ

Komunistkinja

Buduća legenda
Poruka
48.824
СЛЕДИ РАПОРТ

SrpskiUsud3.jpg


Друже врховни команданте ,војске мало,хероји и генерали у Хагу ,не правилно, осуђени фабрике распродате,радници на улицама!


Умро си као цар Лазар ,поносно и достојанствено!
Колико си био племенити и добар,колико си се борио за нас,колико си нас волео!

Само ти си био онај ,који је устао за свој народ!
Чувао нас ,бранио нас ,док је било тебе Слободане било је и слободе за наш народ.

Сада те јуде још више разапињу на крст на коме те убише!
Ни мртвом ,под липом старом, ти не дају мира,волео си Србију а Србија је у бунилу мрзила тебе.Тебе јединог који си за њу живот дао.

Нека ти је вечна слава и хвала председниче!

 
Poslednja izmena:
  • Podržavam
Reactions: 27E
zbog Milosevica smo izgubli rat ..bio je nesposoban i zanimala ga je samo vlast dok su Tudjman i Alija bili sremni da zrtvuju sve pa i svoje zivote da ostvare svoje ciljeve Milosevic je gledao samo kako da ocuva vlast

steta imali smo takvu priliku 1991 da se stvorimo Srpsku drzavu u svojim istorijskim i prirodnim granicama i propustena je zbog nesposobnosti Milosevica.......
 
milosevic.jpg


Еј ,мој команданте никада те нећу прежалити!
Проклете су јуде које те продаше за шаку залтника и разапеше на крст Хашке тамнице
Твој грех је био што си волео Југославију,што си волео Србију!

 
zbog Milosevica smo izgubli rat ..bio je nesposoban i zanimala ga je samo vlast dok su Tudjman i Alija bili sremni da zrtvuju sve pa i svoje zivote da ostvare svoje ciljeve Milosevic je gledao samo kako da ocuva vlast

steta imali smo takvu priliku 1991 da se stvorimo Srpsku drzavu u svojim istorijskim i prirodnim granicama i propustena je zbog nesposobnosti Milosevica.......

Он не нападају Србију због Милошевића,него Милошевића због Србије!
 
Ne bih da ulazim u polemiku, ali se plašim drugarice da je ova tvrdnja do bola netačna.:confused:

Истина је другарице ,истина
Председник нас је бранио ,борио се за нас и када је умирао нас је волео!

Срамне јуде га издаше,али полако имада се окрене круг!

Није јуда успео залтнике да потроши!
 
zbog Milosevica smo izgubli rat ..bio je nesposoban i zanimala ga je samo vlast dok su Tudjman i Alija bili sremni da zrtvuju sve pa i svoje zivote da ostvare svoje ciljeve Milosevic je gledao samo kako da ocuva vlast

steta imali smo takvu priliku 1991 da se stvorimo Srpsku drzavu u svojim istorijskim i prirodnim granicama i propustena je zbog nesposobnosti Milosevica.......

Da, da cak i do Tokija...steta.
 
У његово време било је част бранити земљу!
Нека ти је слава председниче и .....

ОПРОСТИ НАМ


Увек ме боли овај дан ,боли ме смрт великог човека:(
 
СЛЕДИ РАПОРТ


Друже врховни команданте ,војске мало,хероји и генерали у Хагу ,не правилно, осуђени фабрике распродате,радници на улицама!


Умро си као цар Лазар ,поносно и достојанствено!
Колико си био племенити и добар,колико си се борио за нас,колико си нас волео!

Само ти си био онај ,који је устао за свој народ!
Чувао нас ,бранио нас ,док је било тебе Слободане било је и слободе за наш народ.

Сада те јуде још више разапињу на крст на коме те убише!
Ни мртвом ,под липом старом, ти не дају мира,волео си Србију а Србија је у бунилу мрзила тебе.Тебе јединог који си за њу живот дао.

Нека ти је вечна слава и хвала председниче!

]

Ma ko se jos seca Slobe...?

I Ivica ga cak zaboravio.

Ostavio Srbiju bez Kosova i svaki rat izgubljen. Sta nas je koj moj cuvao? Bolje da nije.

I ne narici k'o neka baba.
 
Он не нападају Србију због Милошевића,него Милошевића због Србије!

znam to ali opet mislim da je bio nesposoban ,skoro sam postavio link ka jeednom sajtu gde imaju telefonski razgovori prisluskivani izmedju Milosevica i Karadzica iz 1991 i 1992 ..................dobro smo mi prosli kako su ova dvojica bili nesposobni i naivni,kad cujes razgovore shvatices
 
znam to ali opet mislim da je bio nesposoban ,skoro sam postavio link ka jeednom sajtu gde imaju telefonski razgovori prisluskivani izmedju Milosevica i Karadzica iz 1991 i 1992 ..................dobro smo mi prosli kako su ova dvojica bili nesposobni i naivni,kad cujes razgovore shvatices

Ја сам био , најблаже речено ................ЗГРАНУТ!:sad2::sad2::sad2:

И веома често се сетим тих њихових "државничких и мудрих разговора"!:dash::dash::dash:
 
СЛЕДИ РАПОРТ

SrpskiUsud3.jpg


Друже врховни команданте ,војске мало,хероји и генерали у Хагу ,не правилно, осуђени фабрике распродате,радници на улицама!


Умро си као цар Лазар ,поносно и достојанствено!
Колико си био племенити и добар,колико си се борио за нас,колико си нас волео!

Само ти си био онај ,који је устао за свој народ!
Чувао нас ,бранио нас ,док је било тебе Слободане било је и слободе за наш народ.

Сада те јуде још више разапињу на крст на коме те убише!
Ни мртвом ,под липом старом, ти не дају мира,волео си Србију а Србија је у бунилу мрзила тебе.Тебе јединог који си за њу живот дао.

Нека ти је вечна слава и хвала председниче!

hofmannbikeride2000.jpg
 

Back
Top