Simeon Vilovski uhapšen u Grčkoj

dragosh

Veoma poznat
Poruka
11.827


Simeon Vilovski uhapšen u Grčkoj
11. mart 2010. | 15:34
4889187184b98ff5924e74959227912_200x201.JPG

Simeon Vilovski (FoNet, arhiva)
Protosinđel Simeon Vilovski, osumnjičen za zloupotrebe u Eparhiji raško-prizrenskoj, uhapšen je u Grčkoj, kaže ministar policije Ivica Dačić.

Grčka policija uhapsila je Vilovskog, za kojim je raspisana međunarodna poternica, oko podneva u predgrađu Soluna, rekao je Dačić Tanjugu.

Protiv arhimandrita Simeona, bivšeg igumana manastira Banjska i smenjenog arhijerejskog zamenika Eparhije raško-prizrenske, podneta je krivična prijava Višem tužilaštvu u Beogradu, a na teret mu se stavljaju finansijske zloupotrebe eparhijskih fondova u iznosu od više stotina hiljada evra.

Odlukom Sinoda Srpske pravoslavne crkve privremeno je razrešen dužnosti episkop raško-prizrenski i kosovsko-metohijski Artemije, čiji je sekretar bio Vilovski.
http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2010&mm=03&dd=11&nav_category=120&nav_id=417045



Ova vest bi trebala da razbistriti mozak pojedincima,
koji su smenu vladike Artemija ukapirali kao zaveru unijata, katolika, ekumenista i ostalih vanzemaljaca protiv njega.
Naravno rec je o kriminalu i pljacki koja sad na sudu mora dodatno da se razjasni.
 
Ууу, ...баш сам потресен, не могу да спавам ноћу.:neutral:
Ко са ђаволом тикве садио, о главу му се лупају.
СПЦ је одавно постала једно предузеће, које нема везе са Православљем!
 
Ova vest bi trebala da razbistriti mozak pojedincima,
koji su smenu vladike Artemija ukapirali kao zaveru unijata, katolika, ekumenista i ostalih vanzemaljaca protiv njega.
Naravno rec je o kriminalu i pljacki koja sad na sudu mora dodatno da se razjasni.

.Лепа вест али бесмислено интерпретирана.................личи на тебе.
Ухапсили Виловског - ОК али он је са Артемијем имао исто толико веза као Јањушевић, Колесар, Кум. Шиптар...са Ђинђићем............
кукољ у житу.
 
Poslednja izmena:
:eek:...Нисам ЈС, већ православни хришћанин (зилот, ИПХ).
Па и рекох да ме не узрујава, биће таквих вести још...

Па почело је са Вранишковског.Значи има још.Ја сам и раније говорио да ваквим свештеника није место у цркву.Да да СПЦ на крају че сватити какву грешку је направила када је узела Јована(Вранишкоски).Црни џипови и разбацивање пара не иду заједно са црквом.
 
Па почело је са Вранишковског.Значи има још.Ја сам и раније говорио да ваквим свештеника није место у цркву.Да да СПЦ на крају че сватити какву грешку је направила када је узела Јована(Вранишкоски).Црни џипови и разбацивање пара не иду заједно са црквом.

Оооооооо и грчки плагијатор и промотер непризнате секте зване мпц (малим словима)се прикључио.
Слулајно?
 
Оооооооо и грчки плагијатор и промотер непризнате секте зване мпц (малим словима)се прикључио.
Слулајно?

Па реци ми сада Врачарче:Зашто Србија не реагира бурно.Ко је па Грчка да хапси попове?Чекај чекај мислим да овај Симеон може воду да носи г.Зорану Вранишковског.
 
Па почело је са Вранишковског.Значи има још.Ја сам и раније говорио да ваквим свештеника није место у цркву.Да да СПЦ на крају че сватити какву грешку је направила када је узела Јована(Вранишкоски).Црни џипови и разбацивање пара не иду заједно са црквом.
Друже, и твоја МПЦ није ништа боља од ове СПЦ. И твоји су тешки јеретици и фолиранти....Опрости на искрености.
 
Па реци ми сада Врачарче:Зашто Србија не реагира бурно.Ко је па Грчка да хапси попове?Чекај чекај мислим да овај Симеон може воду да носи г.Зорану Вранишковског.

хапси лопове а не попове за разлику од оних који живе између Србије и Грчке иако су они покушавали да и то тако представе.
велика разлика...........
него шта секта мпц каже на све то?
У ствари нема везе, непризнате нико и не слуша, могу да причају шта год хоће јер њихове речи немају никакву тежину.
 
Ova vest bi trebala da razbistriti mozak pojedincima,
koji su smenu vladike Artemija ukapirali kao zaveru unijata, katolika, ekumenista i ostalih vanzemaljaca protiv njega.
Naravno rec je o kriminalu i pljacki koja sad na sudu mora dodatno da se razjasni.

E hvala Bogu!

Umesto da se sam predao kako i dolikuje svestenom licu, on se kao pubertetlija krio sve dok ga nisu uhvatili. Sramota.
 
Друже, и твоја МПЦ није ништа боља од ове СПЦ. И твоји су тешки јеретици и фолиранти....Опрости на искрености.

Па ја нисам реко да су бољи.Ја сам само на ово што се догаџа предупредио.Па један исти као овај Симеон је био владика у секту звана МПЦ.Тако када је полоповио све што се може лоповити прешао је у СПЦ која му је широм отворила врате а касније је оформио паралелну секту звана ПОА.Е када није и то било довољно оформио је или проширио у ГПОА.Али видече СПЦ да је направила велику грешку.
 
хапси лопове а не попове за разлику од оних који живе између Србије и Грчке иако су они покушавали да и то тако представе.
велика разлика...........
него шта секта мпц каже на све то?
У ствари нема везе, непризнате нико и не слуша, могу да причају шта год хоће јер њихове речи немају никакву тежину.

Одавно сам то знао али сада сам се уверио.Твоје присуство на овом форуму је само из провокаторских разлога.Препоручио бих ти неколико форумаша да се са њим препиреш али мислим да су и они бољи.Према томе чаос.Лопове требаш препознати раније док није касно.:bye:
 
Ova vest bi trebala da razbistriti mozak pojedincima,
koji su smenu vladike Artemija ukapirali kao zaveru unijata, katolika, ekumenista i ostalih vanzemaljaca protiv njega.
Naravno rec je o kriminalu i pljacki koja sad na sudu mora dodatno da se razjasni.

На овом пдф стално добијамо писмене потврде да једино људска глупост стварно нема граница.

Важно је ухапсити Виловског због неколико стотина хиљада евра - А НЕ ПИТАШ СЕ ЗАШТО ОДЈЕДНОМ УЋУТА ОНАЈ ВЛАДИКА ГРИГОРИЈЕ(фудбалер) КОЈИ ЈЕ НА СВА УСТА ТАЛАМБАСАО И СВЕ НОВИНЕ ОБЈАВИЛЕ ДА ЈЕ У ГРАДЊИ ХРАМА СВЕТОГА САВЕ НА ВРАЧАРУ УКРАДЕНО 38,500.000 (ТРИДЕСЕТ ОСАМ И ПО МИЛИОНА) ЕВРА - И ОДЈЕДНОМ ЈЕ И ОН А И СМРДЉИВИ МЕДИЈИ ЗАЋУТАЛИ???

Шта је било са ИСТРАГОМ СИНОДА, шта је било са ИСТРАГОМ ДРЖАВНИХ ОРГАНА - где је 38,5 милиона евра... е, памети...:cool:
 

Back
Top