Muskarcu treba samo sveze meso...?

Joshua_Tree

Primećen član
Poruka
539
A nece moci...
Zene se da bi imali zenu...razvedu se kad vide da nemogu dalje...
Muskarac jesam ali ovo sto u ovome modernom veku vidim je vise od zabrinjajavuce...

Muskarci feminizirani i povrsni
Inferiorni preda zeni koja svojim adutima ide napred...
Sede kuci nose papuce i cekaju pare od zena svojih

Hajde recite sta se to desava sa testosteronom nasim?
Kako to da maldic u svojoj 24-oj nema erekciju?
Kako to da se uzmu i ravedu posle kratkog vremena braka?

Mogao bih uvrnuto i za zene....pa da nebude kilometarskih postova...
 
A nece moci...
Zene se da bi imali zenu...razvedu se kad vide da nemogu dalje...
Muskarac jesam ali ovo sto u ovome modernom veku vidim je vise od zabrinjajavuce...

Muskarci feminizirani i povrsni
Inferiorni preda zeni koja svojim adutima ide napred...
Sede kuci nose papuce i cekaju pare od zena svojih

Hajde recite sta se to desava sa testosteronom nasim?
Kako to da maldic u svojoj 24-oj nema erekciju?
Kako to da se uzmu i ravedu posle kratkog vremena braka?

Mogao bih uvrnuto i za zene....pa da nebude kilometarskih postova...

brate...nemoj mene da svrstavaš u taj tvoj koš nesrećnika...
 
Postavljacu tebe
Zaboravljas jednu veoma bitnu stvar. Zene su emotivno slabije. Fizicki slabije.
Dok je tako nece biti inferiornosti muskarca u odnosu na zenu
Samo treba sto pre da shvatimo da one nisu nasa svojina
Da ne ocekujemo od njih da uzmu nasa prezimena, da nas slepo slusaju...
Ali ni da im ne damo nadu da cemo ih mi izdrzavati.

Mislim da je ovo vreme vreme koje vise muskarcima odgovara, ali samo pod uslovom da se resis onih razmisljanja koje sam naveo(MOJA zena, MOJA odgovornost)

Dakle, ne posmatrati ih kao svojinu, ne truditi se da kao muzjak sve moras ti da obezbedis
Podeliti obaveze na pola, podeliti troskove, podeliti odgovornost, pa podeliti i kucevni rad, why not?

Pustiti ih da budu skroz ravnopravne
I iskoristiti maximum iz te ravnopravnosti
Recimo sex, niakda ga vise nije bilo, na svakom koraku. Do emancipacije si cestomorao cekati do yebenog braka
Sada ti to ne fali.
Pre emancipacije si kao muskarac bio jedini odgovorni za finansisko stanje u kuci. Sada je ta podela na pola(pod uslovom da im dozvolis da budu ravnorpavne i da ih ne gledas kao svojinu)

Ipak ce one morati da radjaju.(zbog muza, zbog okoline, zbog materinskog osecaja..)
Moraju i da rade. Moraju da koriste kilograme sminke da bi izgledale „lepse“ (drustvo to od njih trazi)
Ta sminka pojede lice. Moraju da budu mrsave, ne zbog nas muskaraca, one ne kapiraju da mi volimo obline, vec zbog „drugarica“ sa kijima imaju kompeticiju u svemu, pa i kojoj je lakse prebrojati rebra....dakle stalne dijete, stalne maskare, stalne sminke, a uz sve to i krvare 7 dana mesecno.
I ti bi sada sve to nazvao da one idu napred ?

Da je tako, ne bi zivotni vek zene bio pre 100 godina i po 20 godina duzi od muskog a sada je 6-8 godina
A za 50 godina je prognoza da ce se izjednaciti

Mislim da je ovo novo doba donelo svima neprilike, ali mnogo vise zenama nego muskarcima

PS: Jel bi voleo da zivimo u 1920 godini, da si jedini koji radi, da si jedini koje donosi finansije u kucu, da je na tebi odgovornsot svakog zalogaja i svakog racuna? Samo na tebi?
Ja ne. Vise mi se svidja ovako
 
ljudi odbacuju okove kvazi tradicije i nekih apstraktnih uverenja i gledaju isključivo praktično, efektivno, sebe, svoje zadovoljstvo... instant politika i kultura... niko neće da čami u braku koji ga ne zadovoljava... sad što se nekom ne diže s 24, možda je gnetika, možda se mnogo igrao... što da se muči kad može da nadje matorku ili glupacu koja ce da ga finansira... i KO je stvorio model površnosti kao dominantan...
 
A nece moci...
Zene se da bi imali zenu...razvedu se kad vide da nemogu dalje...
Muskarac jesam ali ovo sto u ovome modernom veku vidim je vise od zabrinjajavuce...

Muskarci feminizirani i povrsni
Inferiorni preda zeni koja svojim adutima ide napred...
Sede kuci nose papuce i cekaju pare od zena svojih

Hajde recite sta se to desava sa testosteronom nasim?
Kako to da maldic u svojoj 24-oj nema erekciju?
Kako to da se uzmu i ravedu posle kratkog vremena braka?

Mogao bih uvrnuto i za zene....pa da nebude kilometarskih postova...

Ovo je "ludo" doba za pripadnike oba pola, sve je to posledica osavremenjivanja u svakom pogledu, posledica je i zivota u 21. veku koji je ne zdrav i u vecini slucajeva pogresan, ljudi su izgleda dovoljni sami sebi tako da i ono malo brakova koji se sklope, vise od pola njih se razvede......Dobrodosli u moderno doba! :D
 
Kad nema morala , budi pametan i sve ce biti u redu...
A ovaj kvazi moral, gde ti q prica o postenju , mozes slobodno da ignorises...

A feminizirani muskarci su oni koji toliko pocnu da razmisljaju na zenski nacin da im se sve promeni , pa neretko i nivo testosterona...
Pazi ako zenu i devojku gledas kao neki show, onda tvoj endokrini sistem i ne stigne da se prilagodi i reaguje kao da je ona zena...vec kao da je dogadjaj...
A endokrini sistemi mnogih nisu namesteni da reaguju na dogadjaj....ili to ostavlja posledice...

Ali to pricati zenama je apsurdno, pa se mora organizovati sam muskarac na neki nacin...
Nisu retke kombinacije jedna zdrava seljancica ili svalerka i jedna regularna dogadjaj zenska...
Pri tome ova prva sluzi da odrzi zdravlje , potenciju i emocionalnu stabilnost muskarcu, dok ova druga jeste proizvod trenda i vremena u kojem zivimo...
Da se ne preveslate, cesto ista zenska osoba moze biti vama zdrava seks seljancica, a svom partneru glavobolja dogadjaja...ko dobija tu premiju , zakljucite sami...

Na pitanje zasto onda muskarac ne odabere samo "seljancicu" , odgovor je sto ce i ona pod trendom , postati dogadjaj zenska u vecini slucajeva, osim ako dodatnim tehnikama i naporom ne neutralisete to.
Mada je mnogo lakse dobiti to od svalerke ili neobavezne veze...
Zato su seksualno i psiholoski zdraviji muskarci koji ne traze nove ribe kao potvrdjivanje svoje seksualnosti vec se zadovoljavaju sa uigranim partnerom za normalno seksualno ispoljenje i naravno jednom dogadjaj ribom za emotivnu vezu...
Vremenom muskarac mora ili ne mora ali je ipak porodicno potrebno da predje na iskljucivo dogadjaj devojku , tj svog zvanicnog partnera. I to moze dovesti do privremenih ili trajnih libido problema...
Ne zbog neatraktivnosti vec zbog povezanih seks u glavu dogadjaja koji idu uz ovo vaspitanje i opste obrazovanje devojaka u doba emancipacije...

Oni koji su vicniji psiholoskim igrama i oblikovanjima ce to uspesno uraditi i ostati i moralni i zadovoljeni....ostali ce biti zrtve vremena i tih psihosomatskih posledica ovakvog trendovskog ponasanja devojaka...
Naravno posle nekoliko iteracija , vise se ne zna ko je vise bezobrazan, jer kroz kontriranje se javljaju jos gore reakcije od strane muskarca...
 
U vezi teme moze biti i odnos zene prema homoseksualcu...

Posmatrajte dinamiku takvog odnosa....
Neka je pocetni odnos on kao muskarac, ona kao zena....
Kljucni trenutak nastupa tik pred spoznaju da je muskarac homoseksualac...
Ako ima ocekivanja, namere prema muskarcu ili tacnije od muskarca, vrlo cesto , ili u pravilu skoro uvek, zena ce ocrniti muskarca i njegovo ponasanje kao necovecno , nefer, mrznju, namestanje, rat.

Medjutim , u trenutku spoznaje da je homoseksualac, zena ce postati sagovornik, puna razumevanja i odjednom ce muskarac postati ono sto je uvek i bio , osoba sa nekim strahovima, nekim ustrucavanjima i reakcijama na pritisak sa njene zenske strane...
------------------------------------------------------------------------
Tu ogromnu promenu u prikazu muskarca u ocima zene i od strane zene drugima mogu nazvati obojenje ili predstava.
To obojenje je ocigledno vezano za seksualnost i usmerenost zene ka sebi i svojoj seksualnosti iznad emocionalnosti...
Jeste da u posthomoseksualnom periodu njihovog odnosa (posle trenutka spoznaje da je homo) deo humanizacije tog muskarca od strane zene ide i zbog sazaljenja, ali to je licni deo.
Onaj javni , lobirajuci deo nema tu komponentu , tj javno se ne iskazuje pa je opet drasticno razlicit u odnosu na predhomoseksualni period njihovog odnosa.

Odavde se moze reci da je sagledavanje muskarca i predstavljanje tog muskarca u javnosti,izuzetno usmereno prema ocekivanjima i nacinu ponasanja tog muskarca prema njoj, prema zeni...
Izuzetno subjektivno i to ne u ocekivanjima vec u "objektivnom", kako to one zovu.
Nekada se desava i obrnuta situacija.
To je, da nezainteresovanost ili neadekvatnost ponasanja , u smislu ocekivanog , zena tumaci kao homoseksualnost muskarca, ali jasno da to rade samo nagle i neiskusnije osobe, zbog bumeranga koji ce poslati njegova prava seksualnost i opredeljenje...

Sujeta, da li se ovo moze nazvati samo sujetom....
Tako se pokrivaju odnosi i reakcije koje mnogo oblikuju i muskarcevo ponasanje , kao prediktivno izbegavanje ovakvih reakcija ili slicnog nacina ponasanja po pitanju ocekivanja...
 
A nece moci...
Zene se da bi imali zenu...razvedu se kad vide da nemogu dalje...
Muskarac jesam ali ovo sto u ovome modernom veku vidim je vise od zabrinjajavuce...

Muskarci feminizirani i povrsni
Inferiorni preda zeni koja svojim adutima ide napred...
Sede kuci nose papuce i cekaju pare od zena svojih

Hajde recite sta se to desava sa testosteronom nasim?
Kako to da maldic u svojoj 24-oj nema erekciju?
Kako to da se uzmu i ravedu posle kratkog vremena braka?

Mogao bih uvrnuto i za zene....pa da nebude kilometarskih postova...

Ja koliko sam primetila, žene se najčešće da bi im žena dala dom - decu. Prirodna potreba ljudi je da se 'nastavljaju' odnosno da imaju decu. Razvode se jer nailaze problemi neprebrodivi. Stvar je u tome da danas svi znamo šta želimo, a da u braku često ne mogu sve želje da se ispune, te ljudi postaju nezadovoljni, isfrustrirani.

Muškarci postaju feminizirani jer žene postaju sve jače na onim poljima na kojima je muškarac do sada bio najbolji i nepobedivi, jer mu žena ni nije bila konkurencija. Žene su sve samostalnije, uspešnije, Nezavisnije - a to je bitno. Počinju da se menjaju uloge, umesto da se samo prilagodjavaju. Zvuči smešno, ali možda zato imamo toliko homoseksualaca.
Ne bi bili feminizirani kada bi imali u glavi i to da žena kada voli - ona je u stvari slaba. Žena je najslabija onda kada voli. I dalje smo emotivno slabije. Zato nam je potreban muškarac. To ima veze s podrškom, zaštitom, sigurnošću kraj muškarca.

Papučari.. Ovde bih citirala Dučića: ''da bi vas žena volela ženski morate s njom postupati muški''. A i Niče je to lepo rekao ''ideš ženi? Ne zaboravi bič''. Budite muškarci.
Pametan će brzo shvatiti smisao ovih rečenica.

Pitanje erekcije. Dešava se. To se svakom muškarcu nekad desi i ne treba mu zamerati zbog toga. Stres, problemi. Ako ne može da je dozivi, očigledno da ima dublji problem. Ali ništa nije neizlečivo, i u ovom slučaju bitna je podrška žene, živci i strpljenje.

Nek' se razvode. I treba ako su nezadovoljni.
 
Tacno...
probao sam par puta da budem dobar prema ex zeni. Cim bih bio ( pre)dobar, rpestala bi da me ceni.
Cim bih se postavio "muski"(na balkanski nacin) odmah bi menjala plocu
Mislim da sa zenama sa Balkana moras da budes stroziji i okrutniji nego sa zenama sa zapada Evrope
 
Okrutnost je znak nerazumevanja njene prirode...
Okrutnost u smislu kako si je upotrebio u postu...
Postoji mali broj zena koje uzivaju u okrutnosti...
Mnogo veci broj zena uziva u okrutnoj moci i snazi....
To je mnogo razlicito od prvog....dominantno je moc i snaga.a ostalo je za pretrpeti...

A poseban ugao je to o balkanskoj zeni, konformizmu , molbi da sputas njenu razmazenu i neodgovornu prirodu i recnik prepun demagogije i "odgovornosti"....
To je siroko polje i samo bih ti napunio temu sa postovima nezadovoljnih zena koje bi pokusale da relativizuju nesto izneseno u postu....ako bih ista o tome napisao...

Reakcije su mnogo vece kad pises opste i ne uvlacis se posebno u neki ugao , kao sto sam ucinio u proslom postu...Takav specijalisticki ugao se mnogo lakse ignorise...

Ne znam ni jednu zenu koja ti na kraju nece reci , budi i kriminalac ali se snadji u ovom drustvu...Moras da se snadjes , je iznad svih kriterijuma morala, etike, licnog postenja i ostalih idiotluka koje muskarci imaju (njihovo tumacenje muskog razmisljanja)....
Ah da i posle svega ce imati pricu da to nije kriminal vec radis svoj posao u kriminalnoj masini zato sto moras...(ako radis tamo gde je privredni i drustveni kriminal onda gledaj da ne potpisujes nista, a precutno radi sve sto moras i mozes)....
 
Tacno...
probao sam par puta da budem dobar prema ex zeni. Cim bih bio ( pre)dobar, rpestala bi da me ceni.
Cim bih se postavio "muski"(na balkanski nacin) odmah bi menjala plocu
Mislim da sa zenama sa Balkana moras da budes stroziji i okrutniji nego sa zenama sa zapada Evrope

...ma sve su iste :D

CIA je trazila nekoga da zaposli kao ubicu. Nakon svih provera dosjea, intervjua i testiranja ostala su 3 finalista - dva muskarca i zena

Za konacni test, agent CIA-e doveo prvog finalista do velikih metalnih vrata i dao mu pistolj. -"Moramo biti sigurni da ces slusati nase upute bez obzira na okolnosti. U ovoj sobi naci ces svoju zenu kako sedi na stolici. Moras je ubiti!!!" Covek je odgovorio: "Ma sigurno se salite. Ne mogu ubiti svoju zenu." Agent mu na to kaze: "Onda nisi pravi covek za ovaj posao."

Drugi muskarac dobio je iste upute. Uzeo je pistolj i usao u sobu. Nista se nije culo nekih pet minuta. Tada izade covek sa suzama u ocima:
"Pokusao sam, ali ne mogu ubiti svoju zenu". "Onda nemas ono sto se trazi", kaze mu agent. "Uzmi zenu i idi kuci."

Napokon dode red na zenu. Dobila je iste upute da ubije svog muza. Uzela je pistolj i usla u sobu. Zaculi su se pucnjevi, jedan za drugim, zatim vristanje, razbijanje, lupanje po zidovima. Nakon par minuta sve utihne. Polako se otvore vrata i izade zena.
Brisuci znoj sa cela kaze: "Pistolj je bio napunjen corcima pa sam ga morala zatuci
 
Citam i smejem se .... " Sve su iste" ? .... Dali?
Jeste li se ikada upitali kakva je vasa percepcija? Ista mozda a?
Sve dok budete zenu gledali kao telo, svojinu , trofej , masinu .... bicete ponosni sto ste Balkanci ....
Tako malo treba da progledte i zatvorenih ociju .... ali nekada i malo ume da bude previse ...
 
Problem je sto osobe koje vide da sve zene nisu iste, cesto bivaju oznacene od strane zena kao djubrad...jer umeju da proberu...a zene ne umeju da podnose poraze....balkanski tipicno opsednuto i sebicno....

Ja ne vidim opravdanje da neko ko vidi razlike medju zenama ne tezi najboljim razlikama po sebe...
Dakle videh bolju duso, pa resih da mi ti budes ex, voleh te, ali cu drugu voleti jos vise, jer mi vise uparena sa mojim zeljama i emotivnim karakteristikama.....
Tako muskarac probirac, koji nije seksualna masina, znaci ne vidi zene isto , kao tela, vec razlicito kao individue, biva ocrnjen....

Zene ga ocrne kao stoku, dok onog ko je ebac nikad ne ocrne...on je dao ono sto je mogao...kratkotrajnu emociju i nije ih odbio na njima svestan nacin , nego se nije zagrejao dusevno i duhovno...

Koje zene ocrne ovakve kao stoku?
One koje su iste ili one koje su sve razlicite....?
To vi porazmislite, koliko ima jednih , a koliko drugih...
 
Citam i smejem se .... " Sve su iste" ? .... Dali?
Jeste li se ikada upitali kakva je vasa percepcija? Ista mozda a?
Sve dok budete zenu gledali kao telo, svojinu , trofej , masinu .... bicete ponosni sto ste Balkanci ....
Tako malo treba da progledte i zatvorenih ociju .... ali nekada i malo ume da bude previse ...

Nema velike razlike izmedju zena.
Tj 80% zena je na isti kalup, ali moram priznati da postoji i 20ak% normalnijih.
Inace, zenu ne gledam kao svojinu, yebe mi se da je svojatam, jos manje kao trofej..ali kao meso, tj njeno telo, to da
Sta cu, balkanac sam. I srecan sam zbog toga. Treba da budem savremen evropejac i da gledam muske guze i oblizujem se na kucice/konje/kornjace?
Neka hvala...
 
Problem je sto osobe koje vide da sve zene nisu iste, cesto bivaju oznacene od strane zena kao djubrad...jer umeju da proberu...a zene ne umeju da podnose poraze....balkanski tipicno opsednuto i sebicno....

Ja ne vidim opravdanje da neko ko vidi razlike medju zenama ne tezi najboljim razlikama po sebe...
Dakle videh bolju duso, pa resih da mi ti budes ex, voleh te, ali cu drugu voleti jos vise, jer mi vise uparena sa mojim zeljama i emotivnim karakteristikama.....
Tako muskarac probirac, koji nije seksualna masina, znaci ne vidi zene isto , kao tela, vec razlicito kao individue, biva ocrnjen....

Zene ga ocrne kao stoku, dok onog ko je ebac nikad ne ocrne...on je dao ono sto je mogao...kratkotrajnu emociju i nije ih odbio na njima svestan nacin , nego se nije zagrejao dusevno i duhovno...

Koje zene ocrne ovakve kao stoku?
One koje su iste ili one koje su sve razlicite....?
To vi porazmislite, koliko ima jednih , a koliko drugih...


" Zena je muskarcu ono sto on od nje ucini " - Balzak

Upamti jedno : Nema losih instrumenata, ima losih sviraca ....
 
Nema velike razlike izmedju zena.
Tj 80% zena je na isti kalup, ali moram priznati da postoji i 20ak% normalnijih.
Inace, zenu ne gledam kao svojinu, yebe mi se da je svojatam, jos manje kao trofej..ali kao meso, tj njeno telo, to da
Sta cu, balkanac sam. I srecan sam zbog toga. Treba da budem savremen evropejac i da gledam muske guze i oblizujem se na kucice/konje/kornjace?
Neka hvala...

Bezi, sakri se i stopi se u sivilu kad nemozes da raspoznas boje ....
 

Back
Top