Maljavost

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

*iskander

Ističe se
Poruka
2.167
NIsam ocekivao da cu ikada traziti savet u vezi ovoga, ali dodje vreme i za to. Naime u poslednjih (nepunih) godinu dana na ledjima su naglo pocele da mi se pojavljuju dlake. Nikada na ledjima nisam imao dlake, na grudima - da i svuda, naravno, po telu onoliko, hajde da kazem koliko je normalno da muskarac ima. Neverovatno mi je da za relativno kratko vreme izrastu prakticno i sa leve i sa desne strane pleca.
Imam sliku sa mora od jula 2009. godine okrenut ledjima i ledja su cista kao sunce. Sta moze prouzrokovati to? Razumem, da kada je muskarac u pubertetu i kada pocne da dobija malje tamo gde treba da je to normalno, ali imam 38 godina i da mi sada pocnu rasti!!! Malo neshvatljivo, ali eto, trazim odgovor ako neko moze da ga da...:dontunderstand:
 
Ako ih postavim onda tema prelazi u nesto drugo...npr: najlepsi forumas na krstarici...ili najsexi slike na krstarici...ili najdlakavije dupe na istoj...ili otkriven vukodlak u beogradu...itd...
 
Ako ih postavim onda tema prelazi u nesto drugo...npr: najlepsi forumas na krstarici...ili najsexi slike na krstarici...ili najdlakavije dupe na istoj...ili otkriven vukodlak u beogradu...itd...
htela sam da vidim da li mozda ne preterujes u vezi svoje dlakavosti.
i "pod stare dane" desi se da dlake krenu da preplavljuju ledja i to je normalno, sad, mozda je kod tebe to bas izrazeno, ne znam. zato sam htela da vidim. moje namere su bile postene :D
 
Prednost ti je sto si musko pa i nije tako strasno,da se srediti.Gadno je kad si "lepsa polovina" sa viskom maljavosti.Hormoni,nacin zivota,stres...pojacava rast dlake,tako su bar pisali pametni ljudi po magazinima.
 
Zato sto je tako odredjeno pravilnikom foruma.
Inace bi se teme sa striktnom tematikom za cas pretvorile u caskanje pojedinih ucesnika te bi prilikom pretrage drugi korisnici imali poteskoce u pronalazenju informacija.
Drzite se teme (da podsetim : dlakavost ledja) ili tema ide pod kljuc.
 
Poslednja izmena:
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top