Tražim savjet

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

rafaell

Početnik
Poruka
15
Htjela bih da idem 5 dana u Istanbul preko Jat-a.Ono,zanimaju me spomenici kulture..
Da li je neko koristio njihove aranžmane i kako ste zadovoljni?
U cijenu je uračunat put avionom i smještaj u hotelu.E sad,kako da nadjem vodiča u Istanbulu?
Kontiki nema aranžman za Istanbul jer bih najradije s njima išla.
Mada,možda i da odem negdje drugo na 5-7 dana.Ono,neki aranžman do 400 eura.Preporučite mi nešto!Beč,Prag..(Italija ne jer sam bila)
hvala unaprijed
 
Otisao sam u Istambul na dva dana,pa cu se kao spustiti posle dole na jug. Toliko mi se svideo,da sam ostao DESET ! Zaista ima sta da se vidi i moze se reci da je prilicno bezbedno.

Ne kazem..i Prag je predivan. Bec ne volim,mozda zato sto idem tamo svakog meseca,ali jednostavno mi je hladan i siv.Mnogo mi je lepsa Budimpesta.Bio sam preko sto puta,i uvek se iznova radujem.

Odluka je na tebi. Lepo se provedi!
 
Agencija "Conte" ima program Beč-Prag autobusom sa vodičem u hotelima 3* 6 dana (4 noćenja: 2 u Beču, 2 u Pragu) za 199 eura. Mislim da je to dobra ponuda. Jedino što je polazak tek 10.11.2004. Pre toga imaš kombinaciju Beč-Venecija-Pariz (polazak 08.10.) za oko 440 Eur 10 dana. Obe opcije su autobusom. Pozdrav
 
hvala svima na savjetima.
najvjerovatnije ću ići u Istanbul preko Jat-a.Medjutim,oni nemaju organizovan obilazak grada.Ja se nadam da ću se raspitati u hotelu i naći vodiča i pridružiti se nekoj grupi.
By the way, nagovaram majku da ide samnom.
Nju je strah od Turske i od ljudi.Kaže da su Turci napadni kad vide žene same.da li ima razloga da brine?
Strah ju je od takvih tipova npr. u Kapali čaršiji..
što vi mislite? :(
 
Ma ne treba da brines. Moze neko da ti dobaci,ali to rade muskarci i ovde. Ako bi ti se desilo bilo sta neprijatno,obrati se bilo kojem policajcu,vojniku ili nekom taksisti,vozacu autobusa i oni ce te SIGURNO zastititi,i to sa posledicama po napasnika. Naime,meni se desilo da sam se u Egiptu posvadjao sa vodicem kamila,naisla je vojska i bez da pitaju ko je kriv,prebili su jadnika sa palicama. Stranac je uvek u pravu u arapskim zemljama,pa i u Turkoj. Nijesmo u Crnu Goru !
 
ma mozhe da ti dobaci, mozhe da bude bash simpatichno, ali nema da setash sama po delovima gde nema bash mnogo ljudi ili gde su neke mafijashke radnje! ovako inace jeste super i ljubazni su, al kad ti se nakache ako si sama...hm. idi il sa muskom pratnjom, il jedno dve drugarice. uostalom videces :I

nego ja imam neke turske lire od pre dve godine. to mu sad dodje oko 7.5 evra, ako vaze novcanice aj javi se ako oces da menjash! masah@eunet.yu

pozdrav sveznalica :P
 
sch:
Ma ne treba da brines. Moze neko da ti dobaci,ali to rade muskarci i ovde. Ako bi ti se desilo bilo sta neprijatno,obrati se bilo kojem policajcu,vojniku ili nekom taksisti,vozacu autobusa i oni ce te SIGURNO zastititi,i to sa posledicama po napasnika. Naime,meni se desilo da sam se u Egiptu posvadjao sa vodicem kamila,naisla je vojska i bez da pitaju ko je kriv,prebili su jadnika sa palicama. Stranac je uvek u pravu u arapskim zemljama,pa i u Turkoj. Nijesmo u Crnu Goru !

Je li ovo nešto na moj račun :?: :!: :D

U svakom slučaju hvala na savjetu!
 
GRAD JE BOZANSTVEN IMA SE VIDETI VISE NEGO U SVIM GRADOVIMA KOJE SI NABROJALA OD PRAVOSLAVNIH CRKAVA DO DZAMIJA I DRUGIH VIZANTIJSKIH SPOMENIKA STO TE INTERESUJE SLOBODNO MI SE JAVI SVE CU TI RECI POZDRAV IZ RUME CAO
 
GRAD JE BOZANSTVEN IMA SE VIDETI VISE NEGO U SVIM GRADOVIMA KOJE SI NABROJALA OD PRAVOSLAVNIH CRKAVA DO DZAMIJA I DRUGIH VIZANTIJSKIH SPOMENIKA STO TE INTERESUJE SLOBODNO MI SE JAVI SVE CU TI RECI POZDRAV IZ RUME CAO
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top