COVIC ZA GRADONACELNIKA

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
brigadirka:
On je jedini do sada obavljao ovu funkciju, nekako mi lici na najsposobnijeg i sl.
Sta vi mislite o tome
Mislim da je Čović napravio nekoliko pogrešnih poteza u par poslednjih dodina čime je pokazao da nije veliki političar.
Na jednim od predsedničkih izbora podržao je Koštunicu, a bio je podpredsednik Vlade čiji je premijer bio pok. dr. Zoran Djindjić. Kampanju za parlamentarne izbore potpuno je personalizovao ("Kad je teško-Čović" - lep slogan, ali to nisi izbori za ličnost već za poslaničku listu), kada je bio gradonačelnik SPS je imao apsolutnu vlast u gradu i svim javnim preduzećima, to onda i nije tako teško. Poslednja greška - ujedinjenje sa Orlićem. Sjebao je Vuka Obradovića, izradio Koraća(što ruku na srce i nije bilo teško), oborio Vladu, ušao u prlament na listi G-17+, a onda i njih napustio, i sada sa čovićem.
Previše lutanja za nekoga ko se predstavlja ozbiljnim.
 
Da se nije MALO preforsirao ?
Covece , pa ima ga svuda ..
Samo zbog toga mi se smucio , a svi koji NESTO rade , pa mogu i da (z)grese...
Toliko je nezajazljiv , da se plasim da ne izviri i iz mog frizidera !
 
Ako treba neko da se izabere ,potrudimo se da izaberemo najmanjeg hostaplera .Mislim da je covic jedan od najvecih ,jer je celog zivota gurao sebi dupe i gledao strogo licne interese.Pocev od kada je za vreme Milosevica bio gradonacelnik .pa poslanik ,zatim kad su ga oterali ,postao navodno demokrata ,a uvek se prisljamcivao onim ljudima i strankama gde bi mogao licno da profitira.Unistio je FMP iz zeleznika ,ucenjujuci rukovodstvo da daje pare kosarkaskom klubu
a verovatno se i on to ovajdio dobro.na kraju ON se nasao pametan da diskutuje sa jednim Divcem o kosarci , a jos rizikujemo da izgubio velikane nase kosarke kao sto su Danilovic i Divac ,sve zbog njegove sujete .Da ne pricamo o Kosovu ,sad odjednom vise nema interes za Kosovo .znaci on je to samo odradjivao,sve sto je pricao onim jadnim ljudima tamo bila je laz ,jer neko ko je veliki entuzijasta kao sto se on ne predstavljao ne napusta NIKAD svoju misiju dok je ne okonca .Dakle nemoj da gubimo vreme i pricamo o tim otpadcima Milosevicevog rezima ,daj da jednom zavrsimo sa tim , nek idu u penziju ,nek se sklone ,pa zar su se malo nakrali do sada???
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top