Po hrvatskom obicaju

Torrente Bgd

Buduća legenda
Poruka
34.549
Masakrirano telo, bez glave, ruku i nogu, koje je pronađeno u zagrebačkom jezeru Jarun, identifikovano je. Kako je objavio „Jutarnji list” to je telo Cvetka Simića iz Srbije, koga je Ministarstvo unutrašnjih poslova (MUP) Srbije označilo kao narko-dilera.

Izvori lista veruju da je reč o osveti narko mafije za propali posao, a način na koji je Simić ubijen i potom mu odsečena glava i udovi upućuje „na neku od etničkih mafija koje se brutalno obračunavaju s izdajnicima”.

Policija je do identiteta ubijenog došla DNK analizom. (Mondo)


Ne ulazim u nacionalnost,zanimanje i ostale stvari vezane za ubijenog vec je zanimljiv nacin na koji je ubijen. Nekako bas hrvatski.:D
 
Masakrirano telo, bez glave, ruku i nogu, koje je pronađeno u zagrebačkom jezeru Jarun, identifikovano je. Kako je objavio „Jutarnji list” to je telo Cvetka Simića iz Srbije, koga je Ministarstvo unutrašnjih poslova (MUP) Srbije označilo kao narko-dilera.

Izvori lista veruju da je reč o osveti narko mafije za propali posao, a način na koji je Simić ubijen i potom mu odsečena glava i udovi upućuje „na neku od etničkih mafija koje se brutalno obračunavaju s izdajnicima”.

Policija je do identiteta ubijenog došla DNK analizom. (Mondo)


Ne ulazim u nacionalnost,zanimanje i ostale stvari vezane za ubijenog vec je zanimljiv nacin na koji je ubijen. Nekako bas hrvatski.:D
Tрадиција хрватског рода...шта очекујеш :)
 
E Cvetko, Cvetko...pa koj moj ćeš u Zagrebu, kukavče crni...

Nego, valjda svaka "etnička" mafija ima neki svoj potpis...neko overu u vuglu, neko seču ekstremiteta, neko organa...bem li ga, stoka divljačka je svugde ista:evil:
 
Masakrirano telo, bez glave, ruku i nogu, koje je pronađeno u zagrebačkom jezeru Jarun, identifikovano je. Kako je objavio „Jutarnji list” to je telo Cvetka Simića iz Srbije, koga je Ministarstvo unutrašnjih poslova (MUP) Srbije označilo kao narko-dilera.

Izvori lista veruju da je reč o osveti narko mafije za propali posao, a način na koji je Simić ubijen i potom mu odsečena glava i udovi upućuje „na neku od etničkih mafija koje se brutalno obračunavaju s izdajnicima”.

Policija je do identiteta ubijenog došla DNK analizom. (Mondo)


Ne ulazim u nacionalnost,zanimanje i ostale stvari vezane za ubijenog vec je zanimljiv nacin na koji je ubijen. Nekako bas hrvatski.:D

ako i treba,narko diler
 
untitled.jpg
 
E Cvetko, Cvetko...pa koj moj ćeš u Zagrebu, kukavče crni...

Nego, valjda svaka "etnička" mafija ima neki svoj potpis...neko overu u vuglu, neko seču ekstremiteta, neko organa...bem li ga, stoka divljačka je svugde ista:evil:

kako, pa koj moj ćeš u Zagrebu lepa sestro, isao covek za biznisom, nije shvatio sa kim ima posla;).
Inace, ja bih dao nacionalnu penziju njegovoj porodici jerbo je iso u Lijepu njihovu da dila, da truje njih, jok nas.
 
Da, a on jadan otišao u Hrvatsku na odmor, a ne da od mrskih Hrvata uzima robu koju će prodavati dragim mu Srbima.
Nesto nisam bas siguran da putevi belog idu sa zapada na istok, cini mi se da sva svetska stampa pise da je obratno.
Ondak je on ipak isao da truje mrske nam Hrvate i zato, kao sto napisah u prethodnom postu njegovoj porodici treba dati nacionalnu penziju jerbo ima je hranitelj zaglavio na patriotskom zadatku.:worth:
 
Nesto nisam bas siguran da putevi belog idu sa zapada na istok, cini mi se da sva svetska stampa pise da je obratno.
Ondak je on ipak isao da truje mrske nam Hrvate i zato, kao sto napisah u prethodnom postu njegovoj porodici treba dati nacionalnu penziju jerbo ima je hranitelj zaglavio na patriotskom zadatku.:worth:

E blago tebi.

Šta bih ja dao da mogu tako da rezonujem:sad2:
 
Uvek me je fascinirala ta krvatska želja za masakriranjem. Toliko su krvoločni da im nije dosta samo da ubiju čoveka nego obavezno moraju i da ga izmasakriraju. Oni su psiho-patološka nacija. :thumbdown:

Ah, ako nisi znao, oni imaju Akademiju za takve stvari.
Po recepturi majstora iz WW1, WW2, i zadnjih desavanja.
Inace na Akademiju ne mozes uci ni sa vezom...za ulazak
ti treba praksa:whistling:...a, ko ce to bolje znati ,nego ''they'':eek:
Ma, nema veze bio on narkoman, diler,trgovac,zanatlija,pevac, sportista,
cetnik:eek:...ljuti :mrgreen:, limar,stolar, kovac ....bitno je da je Srbin..
,e tada se dobija inspiracija u njih...nesto poput...mmm, mix Nerona i Kaligule
 

Back
Top