Graficka ili Memorija?

mexxx

Zainteresovan član
Poruka
132
Kako da znam da li mi je crkla gragicka kartica ili mi je memorija ostecena?Desava mi se da mi kompjuter zastajkuje i to vise zastajkuje nego sto radi kada igram igrice.inace mi brlja ,izbacuje neke fleke (kao uvecane ikonice) boje u zaglavlju prozora su neke "leve" i slova su obojena nekim cudnim bojama..Desava mi se da mi ekran pocrni ,kao da se ugasi i upali evo dok ovo kucam 5-6 puta je "blicno" .Probao sam i sa starim (fabrickim )i sa novim drajverima skinutim sa neta.
Za to me iteresuje da li je to crkla mem.ili grafika
Ima li tu neke pomoci,da mogu ja da nesto uradim?
 
mexxx:
Kako da znam da li mi je crkla gragicka kartica ili mi je memorija ostecena?Desava mi se da mi kompjuter zastajkuje i to vise zastajkuje nego sto radi kada igram igrice.inace mi brlja ,izbacuje neke fleke (kao uvecane ikonice) boje u zaglavlju prozora su neke "leve" i slova su obojena nekim cudnim bojama..Desava mi se da mi ekran pocrni ,kao da se ugasi i upali evo dok ovo kucam 5-6 puta je "blicno" .Probao sam i sa starim (fabrickim )i sa novim drajverima skinutim sa neta.
Za to me iteresuje da li je to crkla mem.ili grafika
Ima li tu neke pomoci,da mogu ja da nesto uradim?

Lepo uzmes CD koji nosi naziv Norton System Works, stavis ga u CD rom i uradis analizu softverski, i graficke, i memorije (rama). Usput mozes uraditi i analizu Windowsa kao i hard diskova (mada ti zadnje dvoje nece trebati za tvoj problem!)

Norton System Works - Bogom dat program :))

Lep pozdrav
Brana
 

Back
Top