Kriva kvaka na krivim vratima

sinnke

Buduća legenda
Poruka
34.429
Sta mislite da li ljudi zato sto glume i foliraju se uvek naidju na osobe koje im neodgovaraju, jer su i tim osobama sebe krivo predstavili?

Evo recimo ja, imam velika jaja i to ne trebam kriti ako zelim naci pravu zenu za sebe, zar ne?
 
Sta mislite da li ljudi zato sto glume i foliraju se uvek naidju na osobe koje im neodgovaraju, jer su i tim osobama sebe krivo predstavili?

Evo recimo ja, imam velika jaja i to ne trebam kriti ako zelim naci pravu zenu za sebe, zar ne?

Ne,odmah joj sve reci da zna na cemu je :)
Ma,da foliranti..uvek ih ima.Onda dobiju na osnovu svojih lazi,lazne ljubavi i naravno da su nesrecni.Uvek treba biti ono sto zaista jesi pa sad,nekome ces odgovarati takav a ,nekome ne.Jedino cega sam se uvek pridrzavala to je da ne menjam sebe zbog drugih.Tako je jedino ispravno.
 
Ne mogu se foliranti prepoznati tek tako. Ne znamo da se radi o foliranju ukoliko ga nismo svesni, ako neko uspe da nas ubedi u realnost njegovih folova nećemo ni znati da nas laže i maže, doživećemo ga kao iskrenu i otvorenu personu.

Jeste tako Dacice ali zar se onda citav odnos ne zasniva na lazi koja ne moze dugo da traje?Ipak se nakon nekog vremena ljudi bolje upoznaju i primete neke osobine kod partnera koje nisu pre toga ili ih je on vesto sakrivao.Nakon toga dolazi do razocaranja jer uvidjamo da nisu ono za sta su se predstavljali i iz takvog odnosu uvek izlazis emotivno povredjen.
 

Back
Top