Nemam dobro predznanje iz matemtike!Gde da nadjem dobar prirucnik koji bi mi pomogao?
Prikazujem rezultate 1 do 5 od 5

Tema: Nemam dobro predznanje iz matemtike!Gde da nadjem dobar prirucnik koji bi mi pomogao?

Nov član
    Učlanjen
    09.03.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Nemam dobro predznanje iz matemtike!Gde da nadjem dobar prirucnik koji bi mi pomogao?

Upisao sam Masinski fakultet a imam slabo znanje iz matematike.Ispustio sam dosta stvari iz srednje skole i zeleo bih da to nadoknadim nekako.Jel ima neko neki link da mi da sa osnovnim stvarima iz matemtike.Najvise neznam limese,izvode i integrale!

Zainteresovan član Depresivni optimista (avatar)
    Učlanjen
    05.02.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    30

Podrazumevano Re: Nemam dobro predznanje iz matemtike!Gde da nadjem dobar prirucnik koji bi mi pomo

Kolega, uzmi matematiku 1 (nije bitno na kom si fakultetu, sve matematike su iste na masinskim fakultetima) i tamo imas sve objasnjeno sto te zanima. Takodje uzmes iz biblioteke neku zbirku da sve to provezbas, mada je najbolje za nadoknadjivanje gradiva iz srednje da predjes Veneove zbirke za srednje skole, naravno. Nauci to dobro sad i bice ti mirna glava do kraja studija sto se matematike tice. Takodje bih ti savetovao da kupis "Matematicke tablice" Dragoslava Hercega, bice ti od velike koristi.
    Poslednji put ažurirao/la Depresivni optimista : 11.03.2010. u 04:26
    Za spokojstvo je dovoljno prihvatati misljenje vecine. Nikada nemojte biti spokojni!

Veoma poznat Enchanted (avatar)
    Učlanjen
    07.11.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    144

Podrazumevano Re: Nemam dobro predznanje iz matemtike!Gde da nadjem dobar prirucnik koji bi mi pomo

Veneove zbirke i zbirka Matematika 4+ bi trebale da budu dovoljne.

Zainteresovan član 911 s (avatar)
    Učlanjen
    27.07.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    36

Najbolje bi ti bilo da uzmeš od nekoga svesku,ko je bio redovan na predavanjima ako ti nisi,na kosnultacije i da dobro zagreješ stolicu.
    http://www.youtube.com/watch?v=SjRvzLYmaeg

Elita
    Učlanjen
    14.03.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    14
    Reputaciona moć
    1712

pa polako, sve ce da naucis na faxu. a sta ja znam, ja sam koristio Bermanovu i Demidovicevu zbirku zadataka i naubijao sam sve to. sad neke prostije integrale napamet resavam bez papira....

Slične teme

1. Program koji bi mi pomogao da prerezem disk
    Autor Brajan2211 u forumu Sigurnost i zaštita
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 17.03.2008., 00:57
  2. DOBRO JUTRO, DOBAR DAN :)
    Autor NatasaNatasa u forumu Arhiva
    Odgovora: 37
    Poslednja poruka: 13.10.2006., 08:56
  3. Gde da nadjem on-line prirucnik?
    Autor Dakis u forumu Softver
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 18.02.2004., 00:32
  4. Gde da nadjem melodije? Neki dobar sajt PLEASE!
    Autor Sasha85 u forumu Mobilna telefonija
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 20.10.2003., 11:44

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •