Zuljevi na rukama

Mozda moze nesto prirucno da iskoristi: kamen koji se, inace, koristi za skidanje zadebljanja sa tabana, "rende" koje sluzi u istu svrhu... Za efikasne kreme zaista ne znam, ali ima i opciju odlaska na manikiranje - pretpostavljam da u taj postupak ulazi i otklanjanje zuljeva na rukama.
 
Ne znam kako bi igrao tenis u rukavicama, nekako sumnjam da bi to bilo prijatno.
A zuljevi su inace vodeni, koji pucaju. Dok dodje do faze "struganja" treba da prodje nekoliko dana. Mislila sam da postoji neka krema da ih sredi dok je jos mekan, da ga nekako zaleci.
 
Ne znam kako bi igrao tenis u rukavicama, nekako sumnjam da bi to bilo prijatno.
A zuljevi su inace vodeni, koji pucaju. Dok dodje do faze "struganja" treba da prodje nekoliko dana. Mislila sam da postoji neka krema da ih sredi dok je jos mekan, da ga nekako zaleci.

1. Реч је о веслању, не о тенису;
2. Шта фали тенису у танким, специјалним кожним рукавицама без прстију? Није стони тенис у питању, нити се ради о скијашким рукавицама ...:)
 
Ne znam kako bi igrao tenis u rukavicama, nekako sumnjam da bi to bilo prijatno.
A zuljevi su inace vodeni, koji pucaju. Dok dodje do faze "struganja" treba da prodje nekoliko dana. Mislila sam da postoji neka krema da ih sredi dok je jos mekan, da ga nekako zaleci.

A šta fali onim rukavicama bez prstiju koje se nose u teretani, iz istog razloga? One izgledaju malo lepše i onako su načičkane, probaj to da mu predložiš...
 

Back
Top