vernost

Marlen

Početnik
Poruka
15
Lutajuci pojedinim forumima shvatila sam da vecina ucesnika smatra da je neverstvo partneru sasvim ok.Licno nisam za to ali naravno...Svako ima pravo na izbor.U braku sam,imam decu i verna sam.Nikada ga nisam prevarila.Zajedno smo jos iz skolskih dana.Bila je to decija ljubav koja je prerasla u nesto ozbiljnije,kasnije u brak.Normalno je da svi povremeno dodjemo u iskusenje,pitanje je samo reakcije i stava.Interesuje me sta vi iskreno mislite o tome.Da li i vi mislite kao vecina mojih poznanika da gresim sto sam samo sa njim?Naravno mnogi ne znaju da je on u stvari i jedini muskarac u mom zivotu.Hvala unapred
 
Marlen:
Lutajuci pojedinim forumima shvatila sam da vecina ucesnika smatra da je neverstvo partneru sasvim ok.Licno nisam za to ali naravno...Svako ima pravo na izbor.U braku sam,imam decu i verna sam.Nikada ga nisam prevarila.Zajedno smo jos iz skolskih dana.Bila je to decija ljubav koja je prerasla u nesto ozbiljnije,kasnije u brak.Normalno je da svi povremeno dodjemo u iskusenje,pitanje je samo reakcije i stava.Interesuje me sta vi iskreno mislite o tome.Da li i vi mislite kao vecina mojih poznanika da gresim sto sam samo sa njim?Naravno mnogi ne znaju da je on u stvari i jedini muskarac u mom zivotu.Hvala unapred

Mene svi smatraju za budalu sto sam verna svom momku vec 4 godine. Bas me briga sta misle. Prevara mi ne bi pruzila nikakvo zadovoljstvo, osecala bih se prljavo,ali potpuna posvecenost me cini srecnom. Zelim da potpuno pripadam nekome. E sad, mozda jesam budala i mozda cu na kraju biti nesrecna, ali ne znam drugacije.
 
Mene svi smatraju za budalu sto sam verna svom momku vec 4 godine. Bas me briga sta misle. Prevara mi ne bi pruzila nikakvo zadovoljstvo, osecala bih se prljavo,ali potpuna posvecenost me cini srecnom. Zelim da potpuno pripadam nekome. E sad, mozda jesam budala i mozda cu na kraju biti nesrecna, ali ne znam drugacije.

PODRŽAVAM U POTPUNOSTI... :wink:
 
vernost je totalno potisnuta ...
uopste , svi smo se izopacili , u stilu , gazimo preko mrtvih ( i zivih) , zbog nekih prolaznih stvari..
Sto se mene tice , ja sam u braku 11 god. i svom muzu sam zaista verna ..
A pitanje je , da li postoji verovatnoca da sa nekim provedes 30 godina u braku, i da ti se za svo to vreme bas niko ne dopadne ...
verovatnoca pokazuje da je to nemoguce .
Znaci , sve je to nasa odluka , a prilika za prevaru ima , u neogranicenim kolicinama ...
A kao ces ga posle "sex izleta" pogledati u oci , to me zanima ...
:?
 
A cemu prevara uopste?Da bi se "obogatio" seksualni zivot??????Gluposti i lazi.Opet ovde sve moram da stavim pod emocije.Naravno da je neverstvo postalo trend zato sto ljudi misli da je njihov partner nesto istroseno,kao da se nema vise nista otkriti novo kod njega,pa onda hajde da se okrenemo necem novom.
Odvratna gnusna laz.To je razmisljanje pozudom a ne emocijama.
Pa ljudsko telo se izgleda individualno ne postuje dovljno.Zasto bi ja moju najlicniju svojinu dao nekome za samo nekoliko trenutaka laznog uzivanja????
Oni koji to rade,koji spavaju sa nekom devojkom koja tako dobro izgleda,a vecina muskaraca je takva,naravno ni zene ne zaostaju u tome jesu najobicniji hodajuci seksualni objekti a nikako licnosti.
Ja sam svo vreme u braku bio otvoren sa mojom M.,i ona zna uvek koja devojka je meni najlepsa,koja osoba moze da mi posluzi kao inspiracija za neku novelu,roman,sta god,ali to je sve bez ikakve zelje da sa tom istom osobom spavam.Bilo je takvih devojaka koje su prenesene na papir,i tu su negde u mom okruzenju,ali to je samo licnost pretvorena u lik,a ono pravo,onaj dodir,onaj miris i ona predivna pozuda u ljubavi,to dolazi samo od moje M.
Sve ostalo su budale koje hoce samo sex,oni idioti koji nipodastavaju svoju licnost samo da bi isli linijom manjeg otpora do pravog uzivanja.
 
Potpuno se slazem sa svima. To pripadanje u potpunosti samo jednoj osobi je otkrivanje kompletne licnosti i davanje sebe kao takve isto, sto je po meni prava stvar i pruza potpuno ispunjenje. Povrsne varijante zadovoljenja sopstvene sujete su mi takva mizerija da nemam komentar na takve slabice.U vezi sam vise od 4 godine, zivimo zajedno i uvek postoje neki novi momenti i saznanja koji nam zajednicki zivot cine zanimljivijim, a vezu jos stabilnijom.To je ipak veci izazov od povrsnih veza.
Ipak- vernost je stvar izbora.
Pozdrav svima :D
 
Dont_Break_The_Oath:
A cemu prevara uopste?Da bi se "obogatio" seksualni zivot??????
Zasto bi ja moju najlicniju svojinu dao nekome za samo nekoliko trenutaka laznog uzivanja????
Oni koji to rade,koji spavaju sa nekom devojkom koja tako dobro izgleda,a vecina muskaraca je takva,naravno ni zene ne zaostaju u tome jesu najobicniji hodajuci seksualni objekti a nikako licnosti.
....,a ono pravo,onaj dodir,onaj miris i ona predivna pozuda u ljubavi,to dolazi samo od moje M.

jaooooo sto je ovo difno :)
 
Marlen:
Lutajuci pojedinim forumima shvatila sam da vecina ucesnika smatra da je neverstvo partneru sasvim ok.Licno nisam za to ali naravno...Svako ima pravo na izbor.U braku sam,imam decu i verna sam.Nikada ga nisam prevarila.Zajedno smo jos iz skolskih dana.Bila je to decija ljubav koja je prerasla u nesto ozbiljnije,kasnije u brak.Normalno je da svi povremeno dodjemo u iskusenje,pitanje je samo reakcije i stava.Interesuje me sta vi iskreno mislite o tome.Da li i vi mislite kao vecina mojih poznanika da gresim sto sam samo sa njim?Naravno mnogi ne znaju da je on u stvari i jedini muskarac u mom zivotu.Hvala unapred

Jedino cu manje da sumnjam u njihovu inteligenciju i pronicljivost ako si im precutala podatak da ste zajedno od skolskih dana... :twisted:

Da li ti je palo na pamet: on ti je i najbolji i najgori - u svemu sto cini vezu?!
 
Dont_Break_The_Oath:
A cemu prevara uopste?Da bi se "obogatio" seksualni zivot??????
Sve ostalo su budale koje hoce samo sex,
Tvoja moralna nacela i stavovi prema sexualnosti su takvi kakvi jesu i to je cool,dok neko drugi nemora nista lose vidjeti u tome
leben und leben lassen
 
Marlen:
Lutajuci pojedinim forumima shvatila sam da vecina ucesnika smatra da je neverstvo partneru sasvim ok.Licno nisam za to ali naravno...Svako ima pravo na izbor.U braku sam,imam decu i verna sam.Nikada ga nisam prevarila.Zajedno smo jos iz skolskih dana.Bila je to decija ljubav koja je prerasla u nesto ozbiljnije,kasnije u brak.Normalno je da svi povremeno dodjemo u iskusenje,pitanje je samo reakcije i stava.Interesuje me sta vi iskreno mislite o tome.Da li i vi mislite kao vecina mojih poznanika da gresim sto sam samo sa njim?Naravno mnogi ne znaju da je on u stvari i jedini muskarac u mom zivotu.Hvala unapred
Ne greshish.Bash lepo!
 
angeles:
Dont_Break_The_Oath:
A cemu prevara uopste?Da bi se "obogatio" seksualni zivot??????
Sve ostalo su budale koje hoce samo sex,
Tvoja moralna nacela i stavovi prema sexualnosti su takvi kakvi jesu i to je cool,dok neko drugi nemora nista lose vidjeti u tome
leben und leben lassen

Ovo nisu moja moralna nacela,nego principi,imperativi bolje receno,a ko se ne slaze sa mnom neka mi dokaze drugacije.Do tada ne mogu niti zelim da kazem da je to sve stvar osobe.
 
Bad_Wolf:
Marlen:
Lutajuci pojedinim forumima shvatila sam da vecina ucesnika smatra da je neverstvo partneru sasvim ok.Licno nisam za to ali naravno...Svako ima pravo na izbor.U braku sam,imam decu i verna sam.Nikada ga nisam prevarila.Zajedno smo jos iz skolskih dana.Bila je to decija ljubav koja je prerasla u nesto ozbiljnije,kasnije u brak.Normalno je da svi povremeno dodjemo u iskusenje,pitanje je samo reakcije i stava.Interesuje me sta vi iskreno mislite o tome.Da li i vi mislite kao vecina mojih poznanika da gresim sto sam samo sa njim?Naravno mnogi ne znaju da je on u stvari i jedini muskarac u mom zivotu.Hvala unapred

Jedino cu manje da sumnjam u njihovu inteligenciju i pronicljivost ako si im precutala podatak da ste zajedno od skolskih dana... :twisted:

Da li ti je palo na pamet: on ti je i najbolji i najgori - u svemu sto cini vezu?!
Mislim da sam se odmah ogradila rekavsi da su u pitanju poznanici.Prijatelji naravno znaju da smo zajedno od skolskih dana.Svesna sam da mi je on sve u vezi.Kako ti rece"najbolji i najgori".Zato sam vas ovde pitala sta mislite o tome da zena provede zivot samo sa jednim muskarcem.
 
Marlen:
Bad_Wolf:
Marlen:
Lutajuci pojedinim forumima shvatila sam da vecina ucesnika smatra da je neverstvo partneru sasvim ok.Licno nisam za to ali naravno...Svako ima pravo na izbor.U braku sam,imam decu i verna sam.Nikada ga nisam prevarila.Zajedno smo jos iz skolskih dana.Bila je to decija ljubav koja je prerasla u nesto ozbiljnije,kasnije u brak.Normalno je da svi povremeno dodjemo u iskusenje,pitanje je samo reakcije i stava.Interesuje me sta vi iskreno mislite o tome.Da li i vi mislite kao vecina mojih poznanika da gresim sto sam samo sa njim?Naravno mnogi ne znaju da je on u stvari i jedini muskarac u mom zivotu.Hvala unapred



Jedino cu manje da sumnjam u njihovu inteligenciju i pronicljivost ako si im precutala podatak da ste zajedno od skolskih dana... :twisted:

Da li ti je palo na pamet: on ti je i najbolji i najgori - u svemu sto cini vezu?!
Mislim da sam se odmah ogradila rekavsi da su u pitanju poznanici.Prijatelji naravno znaju da smo zajedno od skolskih dana.Svesna sam da mi je on sve u vezi.Kako ti rece"najbolji i najgori".Zato sam vas ovde pitala sta mislite o tome da zena provede zivot samo sa jednim muskarcem.

Isto kao sto ti je i on: moze da bude i najbolje i najgore. Recimo, da si "probala" (sorry, ruzno zvuci) - mozda, kazem mozda, bi nasla nesto sto je vanserijski u tom nekom drugom. Ali opet to ne mora da se desi/postoji... Tako da generalno: furaj ono sto ti odgovara, ali cini mi se da te u stvari muci - da li ti to stvarno/objektivno odgovara...

Sta misle drugi, pa nebitno je: predstavi ga kao 100-og frajera i svi ce ti pricati kako ti je vreme da se skrasis...
 
".Zato sam vas ovde pitala sta mislite o tome da zena provede zivot samo sa jednim muskarcem.[/quote]
greska ili ne?
ako si ti sa svojom momentalnom situacijom zadovoljna i tebi nista nedostaje onda to nije greska
ali ako ti imas osjecaj da tebi`nesto`hvali,onda moras dobro razmisliti da li je to sve vrijedno da povrijedis svog partnera i da li si ti spremna poslije toga snositi posljedice?
 
Marlen:
Lutajuci pojedinim forumima shvatila sam da vecina ucesnika smatra da je neverstvo partneru sasvim ok.Licno nisam za to ali naravno...Svako ima pravo na izbor.U braku sam,imam decu i verna sam.Nikada ga nisam prevarila.Zajedno smo jos iz skolskih dana.Bila je to decija ljubav koja je prerasla u nesto ozbiljnije,kasnije u brak.Normalno je da svi povremeno dodjemo u iskusenje,pitanje je samo reakcije i stava.Interesuje me sta vi iskreno mislite o tome.Da li i vi mislite kao vecina mojih poznanika da gresim sto sam samo sa njim?Naravno mnogi ne znaju da je on u stvari i jedini muskarac u mom zivotu.Hvala unapred


A mene interesuje otkud odjednom kod tebe takva nesigurnost i kog trenutka i zašto si počela da razmišljaš o neverstvu i prevari.Pa samo tvoje razmiđšljanje na tu temu je emotivna prevara.Tek pole nje dolazi fizička.Usput ni jedna žena nije prevarila bez velikog razloga i da se razumemo ni jednu ne osuđujem.
 
u one price koje sam poverovao shvatio sam da zene ne varaju bez zaista veoma velikog razloga.ili velikih komplexa. i nisam nijednu osudio. i ako se to desavalo ljudima bliskim meni.

mislim da ne treba razmisljati o braku kao dosadi. pa eventualni sex sa strane kao osvezenje. mada sam mlad. ali ne treba biti povodljiv i pohlepan.to sam siguran
 
inspirion:
u one price koje sam poverovao shvatio sam da zene ne varaju bez zaista veoma velikog razloga.ili velikih komplexa. i nisam nijednu osudio. i ako se to desavalo ljudima bliskim meni.

mislim da ne treba razmisljati o braku kao dosadi. pa eventualni sex sa strane kao osvezenje. mada sam mlad. ali ne treba biti povodljiv i pohlepan.to sam siguran

Lepo si ti to srochio ali kao sto kazes jos si mlad..
...ali perspektivan :wink: Poz!
 
maliPrinc:
inspirion:
u one price koje sam poverovao shvatio sam da zene ne varaju bez zaista veoma velikog razloga.ili velikih komplexa. i nisam nijednu osudio. i ako se to desavalo ljudima bliskim meni.

mislim da ne treba razmisljati o braku kao dosadi. pa eventualni sex sa strane kao osvezenje. mada sam mlad. ali ne treba biti povodljiv i pohlepan.to sam siguran

Lepo si ti to srochio ali kao sto kazes jos si mlad..
...ali perspektivan :wink: Poz!

VEOMA :D
 

Back
Top