da probam još ovo...

ma siguran sam da jednom dođe trenutak da čovek shvati šta je prioritet
šta je vrednost a šta šarena laža
samo je pitanje koliko puta se pre toga zakuc'o
pa bez par"zakucavanja" nema iskustva..mada postoji neka norma zakucavanja do koje je to ok, posle toga i nije dobro, onda i nisi bas pametan..kao i sve u zivotu i prirodi, granice ipak neke postoje...
 
to zavisi od stanja u kome si
imas generalno neki prag
a onda se tokom vremena povecava i smanjuje
i stvarno zavisi od faze, od svih okolnosti
ja sam uglavnom ekstremista
jednom sam mislim cak pokusavala da prodjem kroz zid
ma sve je to super majke mi
sve je to sreca
 
pa bez par"zakucavanja" nema iskustva..mada postoji neka norma zakucavanja do koje je to ok, posle toga i nije dobro, onda i nisi bas pametan..kao i sve u zivotu i prirodi, granice ipak neke postoje...

Upravo tako. Nemoguce je ne napraviti greske, cesto je nemoguce i ne ponoviti ih, ali ako stalno ponavljas jedne te iste greske, onda ima nesto duboko u tvojoj licnosti sto izaziva takve ishode, cak mozda iz njih ima neku prikrivenu psiholosku dobit.
 
Upravo tako. Nemoguce je ne napraviti greske, cesto je nemoguce i ne ponoviti ih, ali ako stalno ponavljas jedne te iste greske, onda ima nesto duboko u tvojoj licnosti sto izaziva takve ishode, cak mozda iz njih ima neku prikrivenu psiholosku dobit.
mislim da smo dali, zajednickim snagama najkonkretnije objasnjenje, pre nego sto zene dodju i kazu svoje..ali ne mogu pomeriti "ove granice":super:
 

Back
Top