ne radi vajles na novom laptopu, potreban neki program

Boris.Sajkas

Primećen član
Poruka
704
istina je da se foruma setim samo kad mi nešto treba, ali *** :( nužda me tera...

uzeo sam novi laptom asus k50c, sam sam instalirao operativni sistem, xp, i ne mogu da pronađem nijedanu vajles konekciju. pricao sam sa jednim momkom koji se navodno razume u sve ovo, i on mi je rekao da je potrebno da skinem neki program koji će razdvojiti neke mrežne kartice ili šta već, ni sam ne znam, a nije ni on siguran. tako ne zna ni kako se zove taj program :)

pa ako neko možda zna o čemu se radi, bio bih mu zahvalan na pomoći :)

p.s. provereno imam domet vajles konekcije, samo još da laptop u'vati konekciju :D
 
Wireless nema nikakve veze sa mreznom karticom kako si ti gore naveo. Treba da instaliras drajver za wireless i onda ce ti raditi. Nema potrebe za ikakvim porgramom, dole kod sata treba da vidis ikonicu za wireless i kad ides desnim klikom na nju mozes da izaberes i da vidis konekcije koje ti lap hvala. Ako imas neke drajvere za wireless, mada mislim da ti nisu instalirani cim ti to ne vidis, instaliraj i onda pokusaj da uhvatis neki signal pa onda javi ako i dalje imas poteskoca. Pozz
 

Back
Top