Tarzan vozio sa 4,55 promila alkohola u krvi!

Torrente Bgd

Buduća legenda
Poruka
34.549
Tarzan Smailović (37) iz knjaževačkog sela Minićevo opovrgao je sva pravila medicine jer je vozio automobil s 4,55 promila alkohola u krvi, piše beogradski „Alo”.

Knjaževački policajci umalo se nisu šokirali kada su na alko-metru ugledali brojku, naročito što je Tarzan vozio svoju crvenu „zastavu 101” bez ikakvog krivudanja po kolovozu.

„Naša saobraćajna patrola je prilikom redovne kontrole saobraćaja u Minićevu, u 8.15 ujutru, zaustavila vozača zastave 101. Utvrđeno je da je pod dejstvom alkohola u koncentraciji od 4,55 promila. Vozač je isključen iz saobraćaja i zadržan u prostorijama policijske stanice u Knjaževcu i snosiće prekršajnu odgovornost”, rečeno je beogradskom dnevniku u knjaževačkoj policiji.

Lekari zaječarskog zdravstvenog centra našli su se u čudu kada su saznali za ovaj slučaj.

„Taj čovek je fenomen. Po svim pravilima, trebalo bi da je mrtav. Svako ko u krvi ima od 3 do 4,5 promila alkohola obavezno pada u alkoholnu komu. Od 4,5 do pet promila je smrtonosna doza jer tada dolazi do paralisanja centra za disanje u mozgu i kolapsa kardiovaskularnog sistema. Ni ja ni neurolozi sa kojima sam se konsultovao nismo čuli da je neko imao toliku koncentraciju alkohola u krvi i ostao živ”, rekao je dr Jovan Stevanović, direktor zaječarske bolnice.

Po priči Minićevaca, Tarzan je porodični čovek, živi u svojoj kući u naselju Kulište sa suprugom, decom i roditeljima, ali je „veliki ljubitelj dobre kapljice”. (Mondo)


Svaka cast Tarzanu :D
 
Tarzan Smailović (37) iz knjaževačkog sela Minićevo opovrgao je sva pravila medicine jer je vozio automobil s 4,55 promila alkohola u krvi, piše beogradski „Alo”.

Knjaževački policajci umalo se nisu šokirali kada su na alko-metru ugledali brojku, naročito što je Tarzan vozio svoju crvenu „zastavu 101” bez ikakvog krivudanja po kolovozu.

„Naša saobraćajna patrola je prilikom redovne kontrole saobraćaja u Minićevu, u 8.15 ujutru, zaustavila vozača zastave 101. Utvrđeno je da je pod dejstvom alkohola u koncentraciji od 4,55 promila. Vozač je isključen iz saobraćaja i zadržan u prostorijama policijske stanice u Knjaževcu i snosiće prekršajnu odgovornost”, rečeno je beogradskom dnevniku u knjaževačkoj policiji.

Lekari zaječarskog zdravstvenog centra našli su se u čudu kada su saznali za ovaj slučaj.

„Taj čovek je fenomen. Po svim pravilima, trebalo bi da je mrtav. Svako ko u krvi ima od 3 do 4,5 promila alkohola obavezno pada u alkoholnu komu. Od 4,5 do pet promila je smrtonosna doza jer tada dolazi do paralisanja centra za disanje u mozgu i kolapsa kardiovaskularnog sistema. Ni ja ni neurolozi sa kojima sam se konsultovao nismo čuli da je neko imao toliku koncentraciju alkohola u krvi i ostao živ”, rekao je dr Jovan Stevanović, direktor zaječarske bolnice.

Po priči Minićevaca, Tarzan je porodični čovek, živi u svojoj kući u naselju Kulište sa suprugom, decom i roditeljima, ali je „veliki ljubitelj dobre kapljice”. (Mondo)


Svaka cast Tarzanu :D

ovi doktori skroz neobavesteni...pa prosle godine u svim sredstvima informisanja bi da je uhvacen bugarin na semaforu sa 9 promila...a pocetkom ove---bugarin sa preko 10...doktori se cudom cudili i na kraju zakljucili da je alkoholna koma jako rastegljiv pojam...
 
Ja citam postove i cepam se od smeha, stvarno cigani su zakon i za imena a i za pice xaxa
cigani9y.jpg

@ Halix...To su naši sugrađani Romi...Nisam lud da rizikujem hapšenje:roll::roll:...Druge ti zovi ''cigani'':rtfm::p:p
 
u uputstvu za rukovanje uredjajem dreger 7410 jasno pise da uredjaj moze da reaguje i a vocni sok..kolonjsku vodu itd itd..takodje pise i da se ne sme uptrebljavati minimum 15 min nakon konzumiranja alkohola jer moze doci do ostecenja senzora ..
s druge strane mali tuborg odmah nakon ispijanja daje na tom uredjaju 1.2 1.3,,meka rakija 2.-2.5..ljuta rakija 4.-4.5..s tim sto se nakon jednog takvog merenja mora nositi na bazdarenje ili cak opravku i zamenu senzora..

zanimalo me pa procitao uputstvo za rukovanje

sa jos nekim testovima koje radili glupi panduri kad su dobili uredjaj..pa ispalo da pili alkohol na radnom mestu i pokaznajvani:lol::lol:

svakako da valja obaviti valjan test tipa koliko je taj uredjaj zaista pouzdano sredstvo..
hrvati vec radili neku studiju i pokazali da je..vrlo nepouzdan..da ne pominjen nekoliko mogucnosti za zloupotrebe uredjaja
 
IM000093.jpg

Tarzan Milošević

Inostrana delegacija u posjeti Bijelom Polju. Poslije cjelodnevnih sastanaka, Tarzan Milosevic ih vodi na veceru. Casica vise i jedan se stranac odvazi da postavi pitanje gradonacelniku...

Stranac: G-dine Milosevicu, ja nesto moram da vas pitam, muci me cijeli dan...
Tarzan: Samo izvolite.
Stranac: Pa... Da li ste imali problema u zivotu zbog vaseg imena?
Tarzan: A to... Ma ne, nisam ja od tih Milosevica.

:super:
 

Back
Top