Clanstvo u DS

Da to tako ide svi bi bili članovi DS-a i zaposleni :lol:
Znam ženu koja je učlanjena od 1998. i od tad nema posao ... i njih naravno boli uvo. Nije stranka biro pa da rešava takve slučajeve, komšinica ti se džabe učlanila a ako je provale da je tu zbog koristi još će i nogu da dobije :D

Тегле са ајваром и туршијом се као не рачунају?!
А можда жена не зна бестијално да брани неодбрањиво :lol:
 
Juce se komsinica koja ima dvoje dece uclanila u DS .Na pitanje zasto je to uradila ,kaze da mora da zaposli decu ,normalno preko veze. Nista ne bi bilo cudno da joj sin nije zavrsio za pekara a kci za frizerku,kuda ce oni zaista neznam. Izgleda da zuto preduzece ima radnih mesta ali za svoje ljude ostali stoj. Sve ovo se desava u Niskoj banji da ne bude zabune.

Ето до чега смо дошли, што би наш народ рекао, а изгледа да се обистинила она народна, продају се људи за "Жуту банку" :mrgreen::thumbdown:
 
thumbnail.php
 
Učlanjivanje iz interesa u političke partije je potpis pakta sa djavolom.
Nikada nemožeš dobiti, u odnosu koliko moraš dati.
Nedavno mi se žalila jedna osoba koja je odbornik,
ili bolje reći partiski sledbenik tj poslušnik ,kako je na sednici lokalnog parlamenta morala glasati protiv svojih principa.
Na pitanje zašto je to učinila, odgovor je bio:
"Da nisam ja, našlibi nekog ko hoće, a mene bi smenili"
 
Da to tako ide svi bi bili članovi DS-a i zaposleni :lol:
Znam ženu koja je učlanjena od 1998. i od tad nema posao ... i njih naravno boli uvo. Nije stranka biro pa da rešava takve slučajeve, komšinica ti se džabe učlanila a ako je provale da je tu zbog koristi još će i nogu da dobije :D

ma da nije stranka biro , samo vam svima slucajno nadju sisu po mogucstvu na budzetu
 
Nije lepo da ogovaras svoje komsije ovde na forumu,i to javno.

nije lepo sto narodu prenose ljudi kakvi neljudi su u demokratskoj stranci.

boli te istina jel tako.

boli te sto normalan narod ne moze da dodje do posla normalnog od vas sektasa i krimosa iz DS-a koji preko veza mita i reketa dolazite do pozicija koje realno pripadaju drugima a ne vama drustvenim parazitima.
 
Da to tako ide svi bi bili članovi DS-a i zaposleni :lol:
Znam ženu koja je učlanjena od 1998. i od tad nema posao ... i njih naravno boli uvo. Nije stranka biro pa da rešava takve slučajeve, komšinica ti se džabe učlanila a ako je provale da je tu zbog koristi još će i nogu da dobije :D
Eto nek joj daju da nesto pise po forumu, ..........da brani Tadica i tako to.............platice joj neku crkavicu...............i svima lepo:hahaha::hahaha:
 

Back
Top