Klupa za rezervne igrace

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Poruka
19.457
Cesto ovde, po forumu dmae kukaju kao ih decko gusi, smara, ljubomoran je i njihova veza je u dubokoj krizi.
Veliki broj forumasica savetuje doticnim terapiju
''raskid+ naci ODMAH drugog''.
Da li to znaci da u zivotu velikog broja zena postoji:
1/uvek spremna rezerva?
2/ako stavka pod jedan nije tacna, da li to znaci da su spremne da ulete u vezu po refleksu i da im neko sluzi za vidanje rana?Odnosno da li to znaci da se potvrdjuje pravilo da zene ne ulaze u vezu uvek cista srca kao sto znaju da utrce u krevet?
Pozdrav.
 
snoshaj efendija:
Cesto ovde, po forumu dmae kukaju kao ih decko gusi, smara, ljubomoran je i njihova veza je u dubokoj krizi.
Veliki broj forumasica savetuje doticnim terapiju
''raskid+ naci ODMAH drugog''.
Da li to znaci da u zivotu velikog broja zena postoji:
1/uvek spremna rezerva?
2/ako stavka pod jedan nije tacna, da li to znaci da su spremne da ulete u vezu po refleksu i da im neko sluzi za vidanje rana?Odnosno da li to znaci da se potvrdjuje pravilo da zene ne ulaze u vezu uvek cista srca kao sto znaju da utrce u krevet?
Pozdrav.

Mislim da je jako glupo traziti savete na taj nacin... :roll: Ok, kapiram da ljudi imaju problem i da pokusavaju da razmatraju sve mogucnosti, ali ako nisu u stanju sami da sagledaju svoju vezu i odluce sta je najbolje za njih i kako dalje, siguno onda nece pomoci ni forumasi (cast izuzecima :D ) koji ne poznaju ni jedno od to dvoje ljudi niti imaju predstavu o toj vezi... Ne moze se nekoliko meseci ili godina tek tako otkucati...

Da li posle raskida treba odmah uleteti u drugu vezu, imati "pripremljenu" rezervu, ko je cistog srca a ko nije i ko kako "ulece" u tudji krevet, to je potpuno individualna stvar i bilo bi jako suludo donositi bilo kakve zakljucke tog tipa... :roll:
 
Nemojte dirati efendiju! On je jedan redak covek ovde na forumu koji je skoro uvek u pravu.
Efendija, ne verujem da zene imaju nekoga sa kim odmah uskacu u novu vezu. Svako treba malo vremena pa tako i mi. Ali istina jeste da mi imamo jednu drugu vrstu rezervnih igraca. To su muskarci sa kojima se stalno bezazleno muvamo, muskarci koji nam laskaju, nikada ne gube interesovanje......
Njih rado pozovemo posle mucnog raskida zato sto nam njihova paznja mnogo znaci i ponovo mozemo da se osecamo kao princeze. Desi se i da se uskoci u krevet sa ovim muskarcima, ali opet ne rade to svi.
Ja licno imam 3 "rezervna igraca" :oops:
Pozdrav :D
 
chokolada:
Nemojte dirati efendiju! On je jedan redak covek ovde na forumu koji je skoro uvek u pravu.
Efendija, ne verujem da zene imaju nekoga sa kim odmah uskacu u novu vezu. Svako treba malo vremena pa tako i mi. Ali istina jeste da mi imamo jednu drugu vrstu rezervnih igraca. To su muskarci sa kojima se stalno bezazleno muvamo, muskarci koji nam laskaju, nikada ne gube interesovanje......Njih rado pozovemo posle mucnog raskida zato sto nam njihova paznja mnogo znaci i ponovo mozemo da se osecamo kao princeze. Desi se i da se uskoci u krevet sa ovim muskarcima, ali opet ne rade to svi.
Ja licno imam 3 "rezervna igraca" :oops:
Pozdrav :D
...nikada ne gube interesovanje? Misliš večno se nadaju da će se devojka jednom smilovati i da će se smuvati s njim? ..a ako ne, pa bar koriste te zlatne trenutke posle raskida,mrvice sa stola...Ma,daj šta daš,samo da ONA obrati pažnju...
Meni je to,oprosti meni glupoj,bezveze,nije fer,i na neki način zloupotreba nečije naklonosti ili možda zaljubljenosti(???) ...mislim,zovem te samo zato što sam ske njana i zato što me je dečko ostavio ajde zabavljaj me i pokaži mi kako sam strava riba...
Kako žene ponekad umeju da budu podle.
Kako muškarci ponekad umeju da budu glupi.
 
MUDRICA:
snoshaj efendija:
Cesto ovde, po forumu dmae kukaju kao ih decko gusi, smara, ljubomoran je i njihova veza je u dubokoj krizi.
Veliki broj forumasica savetuje doticnim terapiju
''raskid+ naci ODMAH drugog''.
Da li to znaci da u zivotu velikog broja zena postoji:
1/uvek spremna rezerva?
2/ako stavka pod jedan nije tacna, da li to znaci da su spremne da ulete u vezu po refleksu i da im neko sluzi za vidanje rana?Odnosno da li to znaci da se potvrdjuje pravilo da zene ne ulaze u vezu uvek cista srca kao sto znaju da utrce u krevet?
Pozdrav.

Mislim da je jako glupo traziti savete na taj nacin... :roll: Ok, kapiram da ljudi imaju problem i da pokusavaju da razmatraju sve mogucnosti, ali ako nisu u stanju sami da sagledaju svoju vezu i odluce sta je najbolje za njih i kako dalje, siguno onda nece pomoci ni forumasi (cast izuzecima :D ) koji ne poznaju ni jedno od to dvoje ljudi niti imaju predstavu o toj vezi... Ne moze se nekoliko meseci ili godina tek tako otkucati...

Da li posle raskida treba odmah uleteti u drugu vezu, imati "pripremljenu" rezervu, ko je cistog srca a ko nije i ko kako "ulece" u tudji krevet, to je potpuno individualna stvar i bilo bi jako suludo donositi bilo kakve zakljucke tog tipa... :roll:

ovo pitanje nema veze sa temom , ali interesuje me , koji je tvoj razlog gubljenja vremena na ovom forumu??????????????????????????????????????????????
 
gigule:
...nikada ne gube interesovanje? Misliš večno se nadaju da će se devojka jednom smilovati i da će se smuvati s njim? ..a ako ne, pa bar koriste te zlatne trenutke posle raskida,mrvice sa stola...Ma,daj šta daš,samo da ONA obrati pažnju...
Meni je to,oprosti meni glupoj,bezveze,nije fer,i na neki način zloupotreba nečije naklonosti ili možda zaljubljenosti(???) ...mislim,zovem te samo zato što sam ske njana i zato što me je dečko ostavio ajde zabavljaj me i pokaži mi kako sam strava riba...
Kako žene ponekad umeju da budu podle.
Kako muškarci ponekad umeju da budu glupi.
Pogresno si me shvatila. Ne moraju ti muskarci da budu smrtno zaljubljeni i da cekaju samo mrvice. I oni imaju svoj zivot koji vode normalno, razlika je samo da smo uvek tu jedno za drugo kada nam treba bilo kakva vrsta podrske (drugarska ili ljubavna-sexualna). To bi ti bilo kao da uvek imas druga-decka-ljubavnika koji je uvek tu (i naravno obrnuto). Ja moje "rezerve" gledam prvenstveno kao dobre prijatelje (koji to uostalom i jesu), pa tek onda kao nesto vise. Izvrnula si moje reci pa si sve prikazala u odvratnom svetlu. Bas bezveze... :roll:
 
chokolada:
gigule:
...nikada ne gube interesovanje? Misliš večno se nadaju da će se devojka jednom smilovati i da će se smuvati s njim? ..a ako ne, pa bar koriste te zlatne trenutke posle raskida,mrvice sa stola...Ma,daj šta daš,samo da ONA obrati pažnju...
Meni je to,oprosti meni glupoj,bezveze,nije fer,i na neki način zloupotreba nečije naklonosti ili možda zaljubljenosti(???) ...mislim,zovem te samo zato što sam ske njana i zato što me je dečko ostavio ajde zabavljaj me i pokaži mi kako sam strava riba...
Kako žene ponekad umeju da budu podle.
Kako muškarci ponekad umeju da budu glupi.
Pogresno si me shvatila. Ne moraju ti muskarci da budu smrtno zaljubljeni i da cekaju samo mrvice. I oni imaju svoj zivot koji vode normalno, razlika je samo da smo uvek tu jedno za drugo kada nam treba bilo kakva vrsta podrske (drugarska ili ljubavna-sexualna). To bi ti bilo kao da uvek imas druga-decka-ljubavnika koji je uvek tu (i naravno obrnuto). Ja moje "rezerve" gledam prvenstveno kao dobre prijatelje (koji to uostalom i jesu), pa tek onda kao nesto vise. Izvrnula si moje reci pa si sve prikazala u odvratnom svetlu. Bas bezveze... :roll:


Da, zene su podle, ali moze im se, poigravaju se s muskim bazicnim nagonom i bas time ostvaruju svoj.
Ti muskarci koje pominjete nisu glupi, vec nemaju ponosa i samopostovanja, spremni su da od idiota mole dan zivota i od rdje traze milosrdje….
Ti takvi muskarci tj zenski poltroni su jedni od onih koji su izdali muski front gutajuci zdravo za gotovo danasnju narastucu zensku dominaciju koja poprima razmere erupcije, umesto da joj se suprostave.

I nije cokolado ona izvrnula tvoje reci vec je razotkrila tvoje pacenicko plasiranje dominacije tim, takodje, pacenicima….
As I said before, so sick and sad..
 
izgleda da mnogi nisu razumeli pitanja naseg Snokija
On je ta pitanja postavio na osnovu raznih saveta "pametnih forumasica".
Tacno je sto kaze chokoladica da treba svako imati nekog kome moze da se izjada i ko ce je saslusati kad se nalazi u ljubavnim problemima.
Imam i ja prijateljice sa kojima razmenjujem misljenja i trazim savete za situacije koje ne mogu sam da resim ali to ne znaci da ce odmah uskociti u drugi krevet
 
Ne znam zasto napadate Cokoladu, sasvim je normalno da postoje muskarci kojima se svidjate ako imate imalo necega u sebi, pa necemo se toga stideti. Ne bi mi palo na pamet da kazem nekom mladicu sa kojim sam dobra a koji mi povremeno baci flert da odbije ili nesto slicno. On je savrseno siguran u to da izmedju nas nece biti nista, pa nastavlja,radio je to i dok sam bila u vezi,a znao je da nema sanse. Ocigledno da i njemu imponuje da ja drzim kontakt sa njim, pa nemam zasto da menjam bilo sta.
Zadovoljan on,zadovoljna ja i to je to.
Prosta filozofija.
Ako neko padne u iskusenje da i sa mnom otvori raspravu,nema nikakve potrebe, jer razumem i one sto uvek vole da su ponosni, dostojanstveni, uvek sigurni u sebe, i naravno uvek da biraju tezi put.
Ako je meni lakse da prebolim nekog uz necije laskave poglede koji mi hrane ego,to je samo moja stvar.
 
mandrak-21:
izgleda da mnogi nisu razumeli pitanja naseg Snokija
On je ta pitanja postavio na osnovu raznih saveta "pametnih forumasica".
Tacno je sto kaze chokoladica da treba svako imati nekog kome moze da se izjada i ko ce je saslusati kad se nalazi u ljubavnim problemima.
Imam i ja prijateljice sa kojima razmenjujem misljenja i trazim savete za situacije koje ne mogu sam da resim ali to ne znaci da ce odmah uskociti u drugi krevet
Hvala Bogu da je neko shvatio sta sam htela da kazem. Mandrak evo ti jedan
35.gif
 
chokolada:
Nemojte dirati efendiju! On je jedan redak covek ovde na forumu koji je skoro uvek u pravu.
Efendija, ne verujem da zene imaju nekoga sa kim odmah uskacu u novu vezu. Svako treba malo vremena pa tako i mi. Ali istina jeste da mi imamo jednu drugu vrstu rezervnih igraca. To su muskarci sa kojima se stalno bezazleno muvamo, muskarci koji nam laskaju, nikada ne gube interesovanje......
Njih rado pozovemo posle mucnog raskida zato sto nam njihova paznja mnogo znaci i ponovo mozemo da se osecamo kao princeze. Desi se i da se uskoci u krevet sa ovim muskarcima, ali opet ne rade to svi.
Ja licno imam 3 "rezervna igraca" :oops:
Pozdrav :D
Bezazleno muvanje? Wow! kakav izraz. Svaka cast! :lol:
 
Ludice svojim postom si potvrdila moj koji je prethodio. Iznela si totalno istu stvar kao i cokolada, sto samo potvrdjuje da ovaj vid zenskog prodavanja vlasti nije uopste redak.

Inace, del boj je lepo uocio zanimljiv izraz – bezazleno muvanje.
Ovaj pojam nesvesno, na srecu, slucajno pogadja sustinu, posto ne verujem da osoba poput cokolade razume sta pod njim misli. Bezazleno muvanje znaci da devojka tom muskarcu prodaje vlast, dominaciju itd itd, tj ostvaruje svoj osnovni nagon a ona njemu za uzvrat nista ne daje, tj ne daje mu seks te je stvar bezazlena......
ako je to ok i ako muskarci to trebaju da prihvate onda stvarno....
 
Hvala!!takodje
Da opisem jedan moj slucaj.Posle zavrsene transakcije sa jednom mladom perspektivnom biznismenkom popili smo po picence(kafu) i razgovarali o biznisu,sedeci jedno preko pute drugog.Devojka izgleda fantasticno ali nije bilo flertovanja,ali ne lezi vraze naisla je moja supruga koja je "videla"nesto sasvim drugo i prebacivala mi je(kod kuce jer tu nije ni prisla)kaze da smo licili na zaljubljeni par itd...posle mog ubedjivanja i njene ljutnje pozvao sam moju drugaricu i pozalio sam joj se i ona me je saslusala sto meni mnogo znaci ali to je samo njena emotivna podrska koja me je navela da ispravno postupim pri povratku kuci i izgladim nesporazum naravno njeni saveti nisu bili tipa:ostavi je ,sta ce ti ona,ko je yebe sta ona hoce...nego:moras nju da razumes ,kako bi ti postupio?...Naravno zato i postoje prijatelji i uz razgovor sa njom ja sam uvideo da me je ona devojka sa pocetka posta odusevljeno posmatrala kad sam joj iznosio neke moje poslovne ideje sto je sa strane izgledalo kao sto je i moja supruga "videla" normalno da nisam zamerio supruzi nego sam je izveo na veceru i detaljno joj ispricao nas razgovor i sve to zahvaljujuci pravom prijatelju zenskog roda
 
Ja licno imam 3 "rezervna igraca" :oops:
Pozdrav :D[/quote]

...nikada ne gube interesovanje?
Evo ja nikad nisam izgubio interesovanje za chokoladu i siguran sam da sam ja jedan od ona 3 r.igracha. Nisam zaljubljen a nisam ni u frci da ce se smilovati :wink:

Tebi je to oprosteno (oprosti meni glupoj,) :lol: :lol: :lol:

mislim,zovem te samo zato što mi je lepo sa tobom i prija mi sto se malo pomazis rechima, ochima i nagovestish da moze...
Ljubav je sama po sebi lepa cak i kad samo nagovestaj da :roll: :wink: :lol: 8) :wink:
Chokolada je uvek strava riba pa sad ti vidi. E taj french manikir kad bi malo zagrebao po mojim ledjima. Bilo bi dobro zar ne, ali samo kao rezervni igrach onako pitam malo :wink:

Kako muškarci ponekad umeju da budu glupi.[/quote]
 
pa ok..pa uvek ima neko kome se svidjate i on vama ali ne mozhete da budete u vezi. tipa oboje imate vec nekog
i onda je valjda ljudski da razmenite neku shalu ali da ne predjete granicu..a i da predjete pa jednom smo mladi!!!!
ziveli
 
chokolada:
gost0707:
Chokolada je uvek strava riba pa sad ti vidi. E taj french manikir kad bi malo zagrebao po mojim ledjima.
Zalim, ali morala sam da secnem nokte kada sam dosla sa odmora. Sada su kratki i bezveze, ali mogu malo da te grebnem ako hoces! :wink:
:D nemoj to nikad da me pitas, samo pruzi kandze, videces kako predem, kao velika maca tigar skoro :wink:
 
chokolada:
gost0707:
Chokolada je uvek strava riba pa sad ti vidi. E taj french manikir kad bi malo zagrebao po mojim ledjima.
Zalim, ali morala sam da secnem nokte kada sam dosla sa odmora. Sada su kratki i bezveze, ali mogu malo da te grebnem ako hoces! :wink:

haha
ova glupacica upravo radi ono o cemu pricam,

she is doing her dominatio feminina right now, as we speaking
c c c
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top