Stara koka

ja imam kolegu, 30g. interesuju ga zene iskljucivo od 37-38 do 47-48g. a dobro izgleda i nema mnogo drame: sex i samo sex. radi u gl. posti i tu su 80% zaposlenih zene- sve je on to obradjivao i odradjivao:)
ima i fenomenalan opis sexa sa dvadesetogodsnjakinjom u poredjenju sa sexanjem zrele zene : kaze, ova mladica k'o klada a kad piton udje place k'o ciganka za bratom:rotf::worth::worth: dok kod starki nema tih problema- vode i znaju.
doduse, ja ga ne shvatam, al' ajd.:)

Ni ja. Ja kad prodjem pored srednje medicinske u letjem periodu 3 dana ne znam šta ću sa sobom od potencije. :mrgreen:
 
ja imam kolegu, 30g. interesuju ga zene iskljucivo od 37-38 do 47-48g. a dobro izgleda i nema mnogo drame: sex i samo sex. radi u gl. posti i tu su 80% zaposlenih zene- sve je on to obradjivao i odradjivao:)
ima i fenomenalan opis sexa sa dvadesetogodsnjakinjom u poredjenju sa sexanjem zrele zene : kaze, ova mladica k'o klada a kad piton udje place k'o ciganka za bratom:rotf::worth::worth: dok kod starki nema tih problema- vode i znaju.
doduse, ja ga ne shvatam, al' ajd.:)

jao sto volim postare
jao sto volim kad galame o obradjivanju
jel portir keve ti
radi u tri smene pa obradjuje one terminale i bankomat
obradjivao i obradjivao 80 posto zaposlenih zena u glavnoj posti
ispade da je svih toliko posto preko 37 godina
prosek zaposelnih ptt sluzbenica
zabrinjavajuci
al zato cika portir je.be pa sve prsti na sve strane
kako ti se zove kolega leba ti
idem sad da ga nadjem
ali pazi idem samo mi reci gde
je
posle cu ti kazem da l te lago ili nije
 
muskarci dozivljavaju vrhunac seksualne moci od 25-35 a zene od 35-45 tako da im trebaju mladji sasvim je logicno,
i njen vrsnjak je vec posustao tad kad je njoj najbolje a ne jos stariji...tako da zene samo napred, vi znate a oni mogu :D

naravno uvek ima izuzetaka i to su oni koji ove cinjenice nerviraju na ovoj temi pa se ljute jer oni mogu do 100. :D
:mrgreen:
 
Poslednja izmena:
pricam o biologiji, cuo si za taj predmet nadam se:mrgreen:

i nigde nisam pomenula licna iskustva, sorry, zajjebao si se;)

a ocigledno da vam je pitanje potencije bas osetljivo, eto, razumem vas, ako vam je sada malo lakse :mrgreen:

nemas ti nas sta da razumes.. jebbi se sa kim ti je volja.. ali na muskost ne udaraj kada o tome nemas pojma.. jer da imas.. ne bi citala biologiju za V razred.. :whistling:
 
Ne mož da se ne pomenu godine a da neko od forumaš(ic)a u napone treće (četvrte, pete...) mladosti ne pokrene priču kako je bolje vrutje pivo nego četir ladna. Matore koke jure piletinu jer ne žele da se pomire sa svojim godinama, i za sve ostalo mislim da je samo puko samozavaravanje.
 
muskarci dozivljavaju vrhunac seksualne moci od 25-35 a zene od 35-45 tako da im trebaju mladji sasvim je logicno,
i njen vrsnjak je vec posustao tad kad je njoj najbolje a ne jos stariji...tako da zene samo napred, vi znate a oni mogu :D

naravno uvek ima izuzetaka i to su oni koji ove cinjenice nerviraju na ovoj temi pa se ljute. oni nisu takvi, oni mogu do 100. :D
Tako je.
Drzi se ti piletine. :super:
 
Pa ja vam pričam da vam je džaba taj vrhunac te vaše moći onda kada niko više nije za nju zainteresovan. Žena je na vrhuncu izgleda sa 17,18,19, a posle se sve samo približava podu.
 
niko nije rekao da su sve iznad 37, nego da ih je toliko tamo:mrgreen: a da ih je obradjivao znam iz x izvora a ne laze covjek- nije dobio od svih al' ima sjajno prolazno vrijeme:)
nije portir, operater na informacijama
covjek spada u klub 20, mozda je zato uspjesan:think: izmedju zena se dobar glas daleko cuje :lol:
 
Ne mož da se ne pomenu godine a da neko od forumaš(ic)a u napone treće (četvrte, pete...) mladosti ne pokrene priču kako je bolje vrutje pivo nego četir ladna. Matore koke jure piletinu jer ne žele da se pomire sa svojim godinama, i za sve ostalo mislim da je samo puko samozavaravanje.

moguce da si u pravu, mada te nauka i istrazivanja za sada demantuju. :metla:
 
nemas ti nas sta da razumes.. jebbi se sa kim ti je volja.. ali na muskost ne udaraj kada o tome nemas pojma.. jer da imas.. ne bi citala biologiju za V razred.. :whistling:

a ko je "udario na muskost"?
sam ja tebe i tvoju muskost uvredila ako sam iznela stav zvanicne nauke, makar to bilo i za peti razred...?
idi se zali kome oces sto ne mozes kao kad si imao 20 godina, a ne ovde da arlauces a niko te ne dira. kupi neki preprat, sta mislis zasto su izmisljeni:rtfm:
 
muskarci dozivljavaju vrhunac seksualne moci od 25-35 a zene od 35-45 tako da im trebaju mladji sasvim je logicno,
i njen vrsnjak je vec posustao tad kad je njoj najbolje a ne jos stariji...tako da zene samo napred, vi znate a oni mogu :D

naravno uvek ima izuzetaka i to su oni koji ove cinjenice nerviraju na ovoj temi pa se ljute jer oni mogu do 100. :D
:mrgreen:

:think:
 
Pa ja vam pričam da vam je džaba taj vrhunac te vaše moći onda kada niko više nije za nju zainteresovan. Žena je na vrhuncu izgleda sa 17,18,19, a posle se sve samo približava podu.

ma da, za zenu od 35-45 niko nije vise zainteresovan a za muskarca polupotentnog vec sa 40 se tek otvaraju mogucnosti i seksualni raj...:roll:
dembelije, koje mrzi da ustanu iz fotelje a ne da strasno kresnu zenu. :mrgreen:
 
niko nije rekao da su sve iznad 37, nego da ih je toliko tamo:mrgreen: a da ih je obradjivao znam iz x izvora a ne laze covjek- nije dobio od svih al' ima sjajno prolazno vrijeme:)
nije portir, operater na informacijama
covjek spada u klub 20, mozda je zato uspjesan:think: izmedju zena se dobar glas daleko cuje :lol:

jel se radi o Beogradu?
sad si me zbunio sa toj jekavicom
 
muskarci dozivljavaju vrhunac seksualne moci od 25-35 a zene od 35-45 tako da im trebaju mladji sasvim je logicno,
i njen vrsnjak je vec posustao tad kad je njoj najbolje a ne jos stariji...tako da zene samo napred, vi znate a oni mogu :D

naravno uvek ima izuzetaka i to su oni koji ove cinjenice nerviraju na ovoj temi pa se ljute jer oni mogu do 100. :D
:mrgreen:

evo, ajmo svi jako jako da verujemo da ce moci do stote. mozda se neko cudo i desi :mrgreen:
 

Back
Top