Kako vi na to gledate

sinnke

Buduća legenda
Poruka
34.429
E ljudi da li je vama muskarac normalan ako se ozeni pre 30-te ili je to lik koji lovi prvu zensku koju je uspio zadrzati?

Evo recimo bas se nesto gledam u ogledalo i vidim da cu dugo imati taj mlad izgled, zar na bi bilo steta mene takvog lika da trosi samo jedna zena?
 
E ljudi da li je vama muskarac normalan ako se ozeni pre 30-te ili je to lik koji lovi prvu zensku koju je uspio zadrzati?

Evo recimo bas se nesto gledam u ogledalo i vidim da cu dugo imati taj mlad izgled, zar na bi bilo steta mene takvog lika da trosi samo jedna zena?
Mislim da treba da se zenis ako si presao 30, ali ne i da te trosi samo jedna zena. I zena i svalerke.
 
kada se ozenim, ozenio sam se. Milan tarot mi nista nije rekao povodom toga a sta drugi misle, njihov problem... Svako zivi svoj zivot onako kako mi odgovara. Ako se ozenim pre 30 godine super, ako ne isto super....

Ti ces se sa tim razmisljanjem jako brzo ozeniti. To ti ja kazem, ne treba ti tarot.

Jos ako nisi skroz siromasan, vrlo brzo ce ti se to desiti.:)
 
E ljudi da li je vama muskarac normalan ako se ozeni pre 30-te ili je to lik koji lovi prvu zensku koju je uspio zadrzati?

Evo recimo bas se nesto gledam u ogledalo i vidim da cu dugo imati taj mlad izgled, zar na bi bilo steta mene takvog lika da trosi samo jedna zena?

Jesi lud da se ženiš tako mlad i zelen i dok ti se kitha diže....kad ćeš da juriš klinke ako ne sad...;)
 

Back
Top