POMOC TRAZIM

Da li vam pomazu preparati za bubuljice?

  • Da

  • Ne

  • Poneki DA poneki NE


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Ja ti kazem obrati paznju sta jedes ....

:rtfm: samo ti trpaj sve u usta :))) mozda ti se i osuse bubuljice :)

kazu da su bubuljice izlaze zbog nedostatka sexa,pa ti ono...znas sta ti je ciniti =)

da da obozavam ali ne jedem cesto mozda 3 do 4 puta u mjesecu ,misliim da to nije problem :manikir:

:lol:dobro samo ti misli..sledece je pubertet i manjak sexa:lol:

Zasto pisete naopako b? :/
 
baby sapun ...:)) 2-3 puta zaredom cisti lice i namazi posle nekom kremom ..tako svaki dan..

Sapun je NE-NE za lice.

Inace, postoje nekoliko tipa koze kao sto su suva i masna. Drugi tip koze - drugaciji tretman najverovatnije.

Ja imam suvu kozu i ako se cesto umivam (sto sam radio pre) posle bude pogorsana situacija.
 
Poslednja izmena:
51nhbpkjltlsl500aa280.jpg

ovo nije lose...:)

da i nije lose ,,probala sam ali su se bubuljice vratile i ako sam nastavila da mazem,,,hvala mozda ce ovaj sAvjet biti potreban nekom drugom
 
Ma brate dok sve to isprobas znas na sta ces liciti:lol:evo ako meni ne verujes pitaj nekog starijeg ko je imao bubuljice u pubertetu kako su prosle..nije ni bilo pomenutih preparata
 
jest mala okrugla,,mozes li mi javiti kako se zove jer ne mogu reci dajte mi mau bijelu okruglu kremicu za bubuljice...,..shvati ovo kao salu,,,,:hahaha::hahaha:

eh...da ima naziv napisala bih ti,ali na kremi samo pise:"veoma zdrava krema"
mozes je valjda kupiti u apoteci ili u LILY prodavnici kozmetike(ako takva prodavnica postoji u tvom mestu) na kutici je naslikan beli krst(onaj krst hitna pomoc)
 
Ma nema tu neke pomoci. Imam i ja i dosta sam se mucila sa tim, sad mi se polako povlaci, jednostavno kako doslo tako i otislo... A najbolje ti je idi kod koznog i stavljaj sve sto ti on kaze i vremenom prolazi!
 
Ma nema tu neke pomoci. Imam i ja i dosta sam se mucila sa tim, sad mi se polako povlaci, jednostavno kako doslo tako i otislo... A najbolje ti je idi kod koznog i stavljaj sve sto ti on kaze i vremenom prolazi!

tacno...bolje idi kod strucnjaka nego od nas ovde da trazis savete...ili pogledaj na zdravlju...mozda tamo neko zna....
 
A da probas da stavis sve od jednom? Mozda i ispadne nesto...:hahaha: Nemoj svaki dan stavljati nesto drugo to ti je najgore, jer nista ti nece delovati moze samo da se pogorsa... Probaj da 10 dana nista ne radis, mozda ti je koza osetljiva na sva ta sranja...
 
Lele, poslušala devojka mene. :P
Nemoj samo da se desi neko s*anje, pa da ispadnem ja kriva.
Ja stavim jod, i meni je super, ali ti možda imaš drugačiji tip kože, pa ako ti buknu još više, ili nešto... :rumenko:
 

Back
Top