Venecuela

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
F

flickaa

Gost
Jel bio neko u Venecueli? Ja idem uskoro u Karakas i na ostrvo Margarita. Jel moze neko ko zna da mi kaze nesto o tome. Kakvi su ljudi, cene, usluga, na sta da obratim paznju...?
 
Nisam bio, ali mogu da kažem samo: BLAGO TEBI! I ja bih rado! Lepo se provedi, a pre toga preko "google" servisa pronađi oficijalni sajt Venecuelanskog turist biroa
 
Juce sam se vratila. Isla sam preko Kontikija. Ne mogu da kazem da sam skroz zadovoljna njihovim aranzmanom ali recimo da nije bilo lose. Malo su podbacili sto se tice hotela. Sve ostalo je savrseno.
 
Pisi mi kratko.. Kakav je hrana i smestaj u hotelu? A obicaj i navika narod Venecuela?
Hvala.

Anonymous:
Juce sam se vratila. Isla sam preko Kontikija. Ne mogu da kazem da sam skroz zadovoljna njihovim aranzmanom ali recimo da nije bilo lose. Malo su podbacili sto se tice hotela. Sve ostalo je savrseno.
 
Pitalica____:
Pisi mi kratko.. Kakav je hrana i smestaj u hotelu? A obicaj i navika narod Venecuela?
Hvala.

Sta da ti kazem... Jedna siromasna zemlja, narod ne voli da radi, zene radjaju po sestoro dece, 7 zena na jednog muskarca tako da sve gledaju samo da se udaju sto pre... Karakas je ogroman grad - 6 miliona stanovnika, ali je prilicno prljav. Imaju neku ulicu koja podseca na nas Bulevar... Ono sto me je fasciniralo je da su ljudi mnooogo veseli, uvek dobro raspolozeni, jedino ih mrzi da rade tako da su nam sobe bile prilicno neciste. Hrana je ok. Voce je super od manga, preko papaje, avokada, marakuje... mada se to uglavnom nasim ljudima nije svidelo... More je prelepo, uvek cisto, zalasci sunca najromanticniji, plaza je bila najlepsa na kojoj sam ikada bila, sa svetlim peskom.
 
Karakas ima dva miliona stanovnika ;)

Ocigledno da ne racunas u Karakas i narod koji zivi po obodima planina. Ovo su najnoviji podaci koje smo dobili od lokalnog vodica.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top