Forum i realnost

Glupi Cvor

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
146
Koliko su slicni ovaj forum i realnost??Meni se cini da ne mnogo,jer ovde ima previse ekscentricnih ljudi nego sto ima napolju,na suncu?Gde su takvi ljudi?Gde se oni kriju kad ih ima tako puno na jednoj Krstarici?
 
Poslednja izmena od moderatora:
Koliko su slicni ovaj forum i realnost??Meni se cini da ne mnogo,jer ovde ima previse ekscentricnih ljudi nego sto ima napolju,na suncu?Gde su takvi ljudi?Gde se oni kriju kad ih ima tako puno na jednoj Krstarici?
Vata te početnička kriza:zper::hahaha:...Ništa ti nije jasno...Nije ni veteranima,ne brini...:mrgreen:
 
Poslednja izmena od moderatora:
Ovde rade ono sto ne mogu uzivo biti

Uze mi rijec iz usta :)

11w3iuq.jpg
 
Poslednja izmena:
Мало је конструктивних тема. Већина од озбиљне теме направи салон забаве. Отварају се идиостке теме, а затварају корисне.
 
Koliko su slicni ovaj forum i realnost??Meni se cini da ne mnogo,jer ovde ima previse ekscentricnih ljudi nego sto ima napolju,na suncu?Gde su takvi ljudi?Gde se oni kriju kad ih ima tako puno na jednoj Krstarici?

Postaviti temu nadati se da ti zazivi ....Ima jos da ucis tek si stigao na jednom lijepom forumu samo malo spusti loptu...
Bice polemike i postovanja sve zavisi kako se postavis...Bice pecarosa koji lutaju i spamuju teme ,mnogo su nezgodni i da nije moderatora i zakljucavanja ne bi se lako zaustavljali...Trudi se da sve sto ovdje kazes mozes ljudima u lice reci i u oci ih pogledati..
Ako me poslusas druzices se i smijati bice ti drago da izadjes na forum i sretnes svoje virtuelne prijatelje...
imagesCAGTT59Q.jpg
 
Poslednja izmena od moderatora:
Naravno da ne ali je vecina vrlo promenljiva..promenljivog raspolozenja i moras biti bistar i strpljiv pa sagledati i sabrati nekog do kraja..jedva par ljudi su isti sto se mene tice i njihovog utiska od pocetka
 
Ne kazem za razlicitost od-do osobe..nego su vise lica pokazali na raznim temama..svako ima neku slabu tacku i ponekad preozbiljno shvate nesto sto ih pogadja..pa promene lako misljenje o nekom s cijim se komentarom ne slazu..onda se mesaju u necija prepucavanja povrsno..mnogo toga se vidi ovde kakvi su ljudi napolju
 
Ne kazem za razlicitost od-do osobe..nego su vise lica pokazali na raznim temama..svako ima neku slabu tacku i ponekad preozbiljno shvate nesto sto ih pogadja..pa promene lako misljenje o nekom s cijim se komentarom ne slazu..onda se mesaju u necija prepucavanja povrsno..mnogo toga se vidi ovde kakvi su ljudi napolju


Nisam govorio samo o osobama pojedinacno.
Vec sam, u drugoj misli kazao, ovo sto mi sada kazes ti . :)
Dogadja se nekada, da ljudi ne razumeju .
Najvise zbog ishitrenosti svoje .

Procitati, nije isto sto i razumijeti.;)


Opet ponavljam ja .Zbog toga jeste ljudski rod zanimljiv (zbog razlicitosti svojih dusa .....u mnogim trenutcima zivotnim).
 
Koliko su slicni ovaj forum i realnost??Meni se cini da ne mnogo,jer ovde ima previse ekscentricnih ljudi nego sto ima napolju,na suncu?Gde su takvi ljudi?Gde se oni kriju kad ih ima tako puno na jednoj Krstarici?
Ima i dosta agresivnih šabana,online,naravno...Meni juče jedan psovao sve i svašta bez kazne a za pola tih reči u RL osto bi bez glave:roll:
Svakakakav otpad se skupio u poslednje vreme,bilo je mnogo bolje 2004.-te,2005.-te:D
 
Ima i dosta agresivnih šabana,online,naravno...Meni juče jedan psovao sve i svašta bez kazne a za pola tih reči u RL osto bi bez glave:roll:
Svakakakav otpad se skupio u poslednje vreme,bilo je mnogo bolje 2004.-te,2005.-te:D


Isto se dogadjalo, mnogo puta meni .
Ovde na srecu ne .

No na isto, nisam cesto obracao toliko paznju .
Nekada ljubomora, iz njih govori .;)
 
Postujem na više zapadnih foruma i oni su skoro sterilni kolko su ljudi ok i poštuju jedni druge a i najmanji ipad se kažnjava jako oštro:cool:

Igrajuci profesionalno Counter-Strike za jedan tim iz Venecuele (od dvije hiljade cetvrte ,do dvije hiljade sedme godine), upoznao sam mnogo osoba.
Osoba koje su bile dijeo mnogih zapadnih foruma .


Bili su, mnogo gori od onih koje sam upoznao na Balkanskim forumima.


Ljudi cesto na forumima zapadnim, i uopste, postuju druge zato sto moraju . Ne zbog toga sto to iskreno cine.

Bolja je i takva vrsta postovanja na forumima, nego nikakva . ;)
 
Poslednja izmena:
Igrajuci profesionalno Counter-Strike za jedan tim iz Venecuele (od dvije hiljade cetvrte ,do dvije hiljade sedme godine), upoznao sam mnogo osoba.
Osoba koje su bile dijeo mnogih zapadnih foruma .


Bili su, mnogo gori od onih koje sam upoznao na Balkanskim forumima.


Ljudi cesto na forumima zapadnim, i uopste, postuju druge zato sto moraju . Ne zbog toga sto to iskreno cine.

Bolja je i takva vrsta postovanja na forumima, nego nikakva . ;)
Da,oni imaju OSNOVNU kulturu,čak i na nekim desničarskim forumima gde bi po logici stvari očekivao agresivnost...:cool:
 

Back
Top