DODELA ZLATNE MALINE (suprotno od Oskara)

Q. in perpetuum hibernum

Stara legenda
Poruka
87.973
Evo i najgorih od najgorih. Šampion su Transformersi: Osveta poraženog sa ukupno 3 pobjede od čak 7 nominacija.

* Najgori film - Transformersi: Osveta poraženog

24transformersi.jpg


* Najgori glumci - Džonas braća u Džonas braća: 3d koncert iskustvo

00021401.jpg


* Najgora glumica - Sandra Bulok u Sve o Stivu

sandra-bullock-all-about-steve.jpg


* Najgora sporedna (muška) uloga - Bili Rej Sajrus u Hana Montana: Film

89328_billy-ray-cyrus-talks-hannah-montana-the-movie.jpg


* Najgora sporedna (ženska) uloga - Sijena Miler u Dž. Aj. Džo: Uspon kobre

G+Joe+Rise+Cobra+Japan+Premiere+pr5DmgZDVrXl.jpg


* Najgori par - Sandra Bulok i Bredli Kuper u Sve o Stivu

00021072.jpg


* Najgori rimejk - Izgubljeni svet

land-of-the-lost-poster-2.jpg


* Najgori režiser - Majkl Bej za Transformerse: Osveta poraženog

michael_bay_fios_commercial_image.jpg


* Najgori scenario - Transformersi: Osveta poraženog (Eren Kruger, Roberto Orci i Aleks Kurcman

alex-kurtzman-and-roberto-orci-2009-los-1IUxRY.jpg
 
Land of Lost mozda zasluzuje i vise zlatnih malina od Transformersa.Transformersi su i stvoreni za odredjenu ciljnu grupu tj. klince i mladje tinejdzere.Dok je Land of Lost trebao da bude valjda neka avantura za odrasle.Gori je cak i od The Mummy 3: Tomb of the Dragon Emperor iz 2008. .Sto dovoljno govori o filmu.
Ocena od 5.4/10 je prevelika.
http://www.imdb.com/title/tt0457400/
Da ne spominjem sto su pojedini televizijski kanali danima smarali dugim trailerima tog filma,sugerirajuci nam da se radi o dobrom filmu.
 
Land of Lost mozda zasluzuje i vise zlatnih malina od Transformersa.Transformersi su i stvoreni za odredjenu ciljnu grupu tj. klince i mladje tinejdzere.Dok je Land of Lost trebao da bude valjda neka avantura za odrasle.Gori je cak i od The Mummy 3: Tomb of the Dragon Emperor iz 2008. .Sto dovoljno govori o filmu.
Ocena od 5.4/10 je prevelika.
http://www.imdb.com/title/tt0457400/
Da ne spominjem sto su pojedini televizijski kanali danima smarali dugim trailerima tog filma,sugerirajuci nam da se radi o dobrom filmu.

http://www.rottentomatoes.com/m/10009083-land_of_the_lost/

25% pozitivnih kritika, znači samo četvrtina. I oni koji su pozitivno ocijenili film tvrde da je samo gomila skečeva nabacanih na platno...
 
Lako je njoj ,kad ona jedina ima i nominaciju za Oskara ...samo sto ce joj ta nominacija ostati jedina uteha ,po svoj prilici :) !

Ne bi me zacudilo da dobije i Oskara.:mrgreen:
Zlatna malina je postala stvar prestiza.Nije je bas lako dobiti u tako ostroj konkurenciji.

"Mogla bi biti prva osoba na svijetu koja će osvojiti Zlatnu malinu i Oskara u istoj sedmici", rekao je osnivač "Zlatne maline" John Wilson za Associated Press."

Ljudi vole rekorde .Ko zna kad ce neko opet biti kandidat i za zlatnu malinu i Oskara.
Tako da je njen osmeh prilikom prijema zlatne maline verovatno bio iskren.:hahaha:
 
Ne bi me zacudilo da dobije i Oskara.:mrgreen:
Zlatna malina je postala stvar prestiza.Nije je bas lako dobiti u tako ostroj konkurenciji.

"Mogla bi biti prva osoba na svijetu koja će osvojiti Zlatnu malinu i Oskara u istoj sedmici", rekao je osnivač "Zlatne maline" John Wilson za Associated Press."

Ljudi vole rekorde .Ko zna kad ce neko opet biti kandidat i za zlatnu malinu i Oskara.
Tako da je njen osmeh prilikom prijema zlatne maline verovatno bio iskren.:hahaha:

Ja o njoj generalno i nemam lose misljenje ...slatka mi je ,neki kazu "ruznjikava do simpaticnosti" ,malo cudna definicija ali istinita . Kao klinac sam mahom gledao akcije u kojima je glumila ,tako da mi je prva asocijacija na nju "Brzina" ...ali pre par dana sam gledao Crash (2004) gde mi je bila ocajna . Tako da kontam nesto ,ako neko treba da bude prvi u istoriji ,u tom segmentu ...Sandra je odlican model :hvala: !
 

Back
Top