Naplata dugovanja

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
HAHAHHA sta necu videti na ovoj krstarici otvoreno pricas o tome da oces da uterujes dugove potpisujes se NIN-jutsu ja ne mogu da verujem ako si tako dobar u tom poslu ne moras po internetu da dajes oglase.
 
A koje bi metode koristio?:think:

Metode su poslovna tajna, ali su vrlo efikasne. Cena zavisi od sume, dug će biti pravno ustupljen nama, tako da korisnik naših usluga ni u kom slučaju neće moći ni za šta da odgovara (za iznudu i sl...) Naplata ide parcijalno, od svake sume u procentima. Na primer neko je dužan 20.000 a mi naplatimo samo 5000 e od tih 5000 npr. 35%, pa onda naplatimo još 10 000, i od tih 10 000 35%, ako ostatak ne uspemo da naplatimo nikom ništa. Čekamo dužnika neko vreme, pa mu opet naplatimo 500 i od toga ide 35% itd...
 
Када наплате дуговање, неће рекеташи узети само провизију, већ и цео износ. Чик се побуни, појешче те мрак.:) Ко са ђаволим тикве сади...
 
Pa pitaš dužnika jeli im i koliko dao novaca. :rtfm:

Da pitas ga...:dash:
Ono kontam i dalje ste u prijateljskim i ful iskrenim odnosima iako te vec duze vreme zavlaci za lovu
Pa cim ti njega pitas koliko im je para dao jasno je da nemas poverenja u ljude koje si njemu poslao
A u tom slucaju koji odgovor ocekujes sem da im je sve dao
Ne pricam ti ovo napamet(nazalost)
Ko se maca lati od maca i strada
Kad jednom udjes u dil sa kojekakvim uterivacima ti si u bukvalnom smislu u njihovoj nemilosti
Znaj da nakon sto uteraju dug tvome duzniku ti si sledeci ne redu
Da ih prijavis policiji-ne mozes jer si ih ti angazovao
 
Poslednja izmena:
Metode su poslovna tajna, ali su vrlo efikasne. Cena zavisi od sume, dug će biti pravno ustupljen nama, tako da korisnik naših usluga ni u kom slučaju neće moći ni za šta da odgovara (za iznudu i sl...) Naplata ide parcijalno, od svake sume u procentima. Na primer neko je dužan 20.000 a mi naplatimo samo 5000 e od tih 5000 npr. 35%, pa onda naplatimo još 10 000, i od tih 10 000 35%, ako ostatak ne uspemo da naplatimo nikom ništa. Čekamo dužnika neko vreme, pa mu opet naplatimo 500 i od toga ide 35% itd...

cekam kontakt
 

Da pitas ga...:dash:
Ono kontam i dalje ste u prijateljskim i ful iskrenim odnosima iako te vec duze vreme zavlaci za lovu
Pa cim ti njega pitas koliko im je para dao jasno je da nemas poverenja u ljude koje si njemu poslao
A u tom slucaju koji odgovor ocekujes sem da im je sve dao
Ne pricam ti ovo napamet(nazalost)
Ko se maca lati od maca i strada
Kad jednom udjes u dil sa kojekakvim uterivacima ti si u bukvalnom smislu u njihovoj nemilosti
Znaj da nakon sto uteraju dug tvome duzniku ti si sledeci ne redu
Da ih prijavis policiji-ne mozes jer si ih ti angazovao

Ne znam zašto ovolika panika??? :think:
Ako ste sposobni naplatite sami, ako niste prepustite nama. Te priče:" neće nama dati naše", su neozbiljne i detinjaste. U svakom slučaju vi dobijete svoje, samo zavisi koliko mi naplatimo. Sad me vrlo zanima koeficijent inteligencije tipova koji predlažu da ne angažujete agenciju. Kao bolje je da ne date ništa agenciju (i ostanete bez duga) nego da date 35% i dobijete ostatak. :dash:
 
Ne znam zašto ovolika panika??? :think:
Ako ste sposobni naplatite sami, ako niste prepustite nama. Te priče:" neće nama dati naše", su neozbiljne i detinjaste. U svakom slučaju vi dobijete svoje, samo zavisi koliko mi naplatimo. Sad me vrlo zanima koeficijent inteligencije tipova koji predlažu da ne angažujete agenciju. Kao bolje je da ne date ništa agenciju (i ostanete bez duga) nego da date 35% i dobijete ostatak. :dash:

Agenciju?To je registrovana djelatnost? Koja je sifra djelatnosti, u okviru cega se moze registrovati takva djelatnost?Ili...na divljaka radite?Sta ako covjek od koga hocete da naplatite nesto na silu angazuje policiju?Ili se uhvati za oruzje?

Losi su ti argumenti kojima bi me ubijedio da ti povjerim takav posao, a ako ne bude druge svako je dovoljno lud kad mu zagusti da to sam naplati, na kvarno!
 
Pa da , ako to funkcionise, kakve su garancije da nekome sa foruma prepustis dug,ako naplati i nenaplati, pa ti popisujes prenos duga samo. Sta dalje, metode naplate nisu bitne, sta sa garancijom nekom. Nije da ti neverujem, ali da to funkcionise, pa sanduce PP bi izgorelo na krstarici.
 
Poslednja izmena:
Pa da , ako to funkcionise, kakve su garancije da nekome sa foruma prepustis dug,ako naplati i nenaplati, pa ti popisujes prenos duga samo. Sta dalje, metode naplate nisu bitne, sta sa garancijom nekom. Nije da ti neverujem, ali da to funkcionise, pa sanduce PP bi izgorelo na krstarici.

А дозвољено је отварати теме о илегалној изнуди новаца?

Jasno mi je čemu panika, biće da ste svi nekom dužni pa se sad pribojavate.
Ovo nije ilegalna iznuda novca, nego regularan posao. Svi vi dužnici smatrate regularnim da uzmete pare i da ih ne vratite, a kad neko dođe po svoje, on je onda kriminalac. Nije nego.....Zbog takvih nam privreda i ne funkcioniše. Uzmu novac ili robu od ljudi i neće da plate, ako ih tužiš ulaze u maratonske sudske procese i na taj način upropaste poverioca.
Mi smo našli prečicu, pa ko voli nek izvoli.
 
Jasno mi je čemu panika, biće da ste svi nekom dužni pa se sad pribojavate.
Ovo nije ilegalna iznuda novca, nego regularan posao. Svi vi dužnici smatrate regularnim da uzmete pare i da ih ne vratite, a kad neko dođe po svoje, on je onda kriminalac. Nije nego.....Zbog takvih nam privreda i ne funkcioniše. Uzmu novac ili robu od ljudi i neće da plate, ako ih tužiš ulaze u maratonske sudske procese i na taj način upropaste poverioca.
Mi smo našli prečicu, pa ko voli nek izvoli.

Ha ha, pa ti si car!Regularan posao?Nisi odgovorio kako je regularan?I privreda ce da funkcionise zbog takvih kao ti?Ti ne dolazis tu po svoje nego po tudje, na moju srecu nikom nisam duzan nego meni duguju i ne znam kako da vratim taj novac "na fino" pa sam se ukljucio u diskusiju, u stvari ukljucio sam se u tvoju reklamu, kako da to uradim "na kvarno" - to znam i bez tebe i tebi slicnih.

A da se ne daj Boze nalazim u poziciji da nekome dugujem, a ti mi se pojavis na vratima, sve sto bi dobio od mene bi bila pesnica ili metak ako si jaci!Nisam nikakav opasan tip, ali ne bih dozvolio da mi tamo neko iznudjuje novac, bije me, prijeti mi porodici i slicno, a isto tako ne bih dozvolio da mi takvi likovi naplacuju novac u moje ime!

I sta, ako sam na tvoju nesrecu policajac, a ti dodjes da mi iznudjujes novac?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top