Da li Svemir uvek ćuti, ili ga mi nikad ne čujemo?

укратко, то је у основи радио-драме за ваш рачунар. Баци гласа-актера довести до живота визију будућности у којој је човечанство и даље подељена рата, сиромаштва и мржње. Ово није Стар Трек и ми не правимо кости о представљању универзум где преговоре није чаробни штапић "за све. Ипак, постоје људи у будућности који се боре да задрже мир, да заштити беспомоћне, а све то добре ствари.
--------------------------------------------------------
mcse
------------------------------------------------------
 
Slushamo , mi slushamo ....

I to je nesto..;)

Ovo je vise religijska nego filosofska tema. Vi svemir izjednacavate sa Bogom ili ga u svemiru trazite. Srecno!

A filozofija religije :) ?
Филозофија и религија су две форме духа које имају јединствени мисаони предмет (апсолутна основа свега), али различите начине односа према том предмету. Филозофија почива на појмовном, а религија на представном мишљењу. Стога, филозофија може узети религију за свој мисаони предмет!
 
A filozofija religije :) ?
Филозофија и религија су две форме духа које имају јединствени мисаони предмет (апсолутна основа свега), али различите начине односа према том предмету. Филозофија почива на појмовном, а религија на представном мишљењу. Стога, филозофија може узети религију за свој мисаони предмет!

Slazem se, ali ovde nije tema filosofija religije, vec se kosmos dozivljava i predstavlja vise religijski nego filosofski. Obzirom da je ovo odeljak foruma rezervisan za filosofiju, samo sam skrenuo paznju ostalima koji ucestvuju u raspravi.
 

Back
Top