2+1 ili 2+2

Gazdarica:
Ma Inco, ja bih njih da okupim pa da me sluze...
Da kao beg lezim na jastucima, a oni mi prinose voce i pica, masiraju me i ljube noge... Ma, za tu priliku i nargilu bih nabavila... :lol:
A iza tebe crnac koji te hladi velikim palminim liscem a bogami kad zatreba moze da posluzi i za druge stvari. Nego Gazda ugojices se tako, pa ces da poruznis, pa ce ti biti dosadno i zeleces ocajnicki da se vratis tvom starom zivotu...
 
Robinzon Kruso:
Gazdarica:
Ma Inco, ja bih njih da okupim pa da me sluze...
Da kao beg lezim na jastucima, a oni mi prinose voce i pica, masiraju me i ljube noge... Ma, za tu priliku i nargilu bih nabavila... :lol:
A iza tebe crnac koji te hladi velikim palminim liscem a bogami kad zatreba moze da posluzi i za druge stvari. Nego Gazda ugojices se tako, pa ces da poruznis, pa ce ti biti dosadno i zeleces ocajnicki da se vratis tvom starom zivotu...
Joj robi, pa mene bi bilo sevap udebljati... Mrsava sam kao grancica... Srecom pa lijepo mrsavim, tako da nisam ravna kao daska... :lol:
 
MarimbA:
Neko sa iskustvom?
Sta znaci da se cetverac da usavrsiti?

To znaci da je u igri 4 osobe i da svaka osoba ima neke svoje zelje,potrebe,nesto sto vise voli ili ne voli...svako od njih drugacije vodi ljubav...E sad,kad se tih cetvoro ljudi upozna medjusobom (posle vise puta upraznjavanja takve vrste sexa)i uspeju da se skontaju,onda je to USAVRSENA I UIGRANA DRUZINA... :wink: 8)
 
e ja probo (cuj probo, ko da sam mogo kad sam hteo :roll: Desilo mi se), sa jednom bivsom (bese vesela devojka). Ona dovela drugaricu, doduse samo gledala i pipala (i ljubila (ga)), al je loodilo!!!! JA neznam dal sam izdrzo 3 min, pa 5, pa posle je vec islo lakse
:oops: . A ja bio glup pa se nikad posle nisam setio da je pitam da je dovede opet! Pitala me kako je bilo, ja reko super, ona: da dodje jos neki put, ja: moze. I ona se ne seti da je pozove, a ja ko mulac, cutim... I ubrzo dodje kraj, a ja tek od skora poceo da razmisljam o tome :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
 
zavodljiva1976:
MalaBgd:
hanibal77:
sto se svi nesto bune protiv dva muskarca?ja bih mmmmhhhmmm

Podrzavam :oops: :wink:

Ja probala.....EXTRA JE :wink:

Ako jesi: BRAVO!

Ja zamalo da naye8em kod jedne devojke, kada me je navela da se istrcim - kako to jedan moj dobar prijatelj i ja imamo u planu da ostvarimo/probamo!

Elem: "...strasno san razocarana kako to tebi nije odvratno (kao i meni) i kako uopste razmisljas o tome...!". Svasta.
 

Back
Top