Zatvor zbog pisma Tadicu

u uvodnom postu nije naglaseno da je preceno....a ako i jeste zar za to nije nadlezan mesni sud onoga ko je pretio...???? zasto beograd a ne cuprija...???
ima li neki pravnik da pojasni---da li ja gresim...???

"Milosavljević je u utorak dostavio pismo na adresu kabineta predsednika Borisa Tadića u kome su određeni navodi shvaćeni kao pretnje."

A zasto Karadzicu ne sudi sud u Banjaluci vec u Hagu? :think:
 
"Milosavljević je u utorak dostavio pismo na adresu kabineta predsednika Borisa Tadića u kome su određeni navodi shvaćeni kao pretnje."

A zasto Karadzicu ne sudi sud u Banjaluci vec u Hagu? :think:

О како је лако бити храбар, како је лако бити мудоња,
како је лако борити се за неку демократију,
10 000 километара далеко од Србије.
:per: :per: :per:
 
О како је лако бити храбар, како је лако бити мудоња,
како је лако борити се за неку демократију,
10 000 километара далеко од Србије.
:per: :per: :per:

Изгледа њему било баш "добро" у отаџбини, па би сад да и нама "помогне"! :hahaha1::rotf::hahaha1::rotf::hahaha1:
 
Па кажем ја, све више подсећа на твог вољеног Милошевића. :zper:

Samo se ti nadaj.......a inace je sve dalje od njegove kopije,jel vidis da se polako pretvara u iskompleskiranog diktatora,a Sloba bio dobar coek :)


oš da te apse...pazi šta kucash :mrgreen:

bilo bi nam jako dosadno bez tebe na forumu...a čisto sumnjam da bi imao vremena u zatvoru da nam kucaš...tamo bi neke druge aktivnosti morao da upražnjavaš :per::rumenko:

Pa nema tamo komp :mrgreen:

Jedva cekam da me apse,da odlezim par meseci i opalim drzavu po obeshtecenju :mrgreen:
 
razlikujemo...opet pitam zasto istragu vodi beograd kad je mesno nadlezan sud u cupriji...???

Po čemu je nadležan? Po mestu porekla čoveka nad kojim se vodi istraga?
Koliko ja znam (a možda grešim, nisam pravnik) za sve vezano za telefonske pozive, kontakte preko interneta i sl. je nadležno tužilaštvo za visokotehnološki kriminal a to je u Beogradu. Verujem da je to jedini razlog.
Ovaj čovek 99.9% nije imao lošu nameru i budući da je to tako sigurno da neće ispaštati više od neprijatnosti da mora da objasni šta je hteo.
 

oš da te apse...pazi šta kucash :mrgreen:

bilo bi nam jako dosadno bez tebe na forumu...a čisto sumnjam da bi imao vremena u zatvoru da nam kucaš...tamo bi neke druge aktivnosti morao da upražnjavaš :per::rumenko:

Ми се пуно не секирамо...
Кад одемо у затвор знамо да су дежурне ДЕВОЈЧИЦЕ, управо твоји земљаљци...
А добри неки људи...Научили, па све добровољно. Чак се и нуде.
За кутију цигара....њих две 7 дана....
:per: :per: :per:
 
Ја се не надам.

Ја знам.

Nadas se.

Naravno,svi mi znamo samo sto neki poput tebe lazu i izokrecu a neki govore istinu.

A svi mi veoma dobro znamo i ko je izdajnik,i ko se borio za Srbiju.....

pa naravno da ga nema....zato i kažem da bi nam bilo dosadno bez tebe....aaaaa blago tebi ništa ti ne razumeš:hahaha1: kako je takvim ljudima lepo na ovom svetu...kad im nacrtaš ne razumiju...a kamoli da im napiešeš 2-3 prostoproširene odma se pogube :rotf:

A koga boli patka sta ti kazes?nit si pametan,ni lep,ni bogat.....ni zanimljiv:roll:

Generalna tuga :mrgreen:
 
Po čemu je nadležan? Po mestu porekla čoveka nad kojim se vodi istraga?
Koliko ja znam (a možda grešim, nisam pravnik) za sve vezano za telefonske pozive, kontakte preko interneta i sl. je nadležno tužilaštvo za visokotehnološki kriminal a to je u Beogradu. Verujem da je to jedini razlog.
Ovaj čovek 99.9% nije imao lošu nameru i budući da je to tako sigurno da neće ispaštati više od neprijatnosti da mora da objasni šta je hteo.

pa od kad je pismo visokatehnologija...??? a i koliko ja znam jeste nalezan sud u kojem optuzeni ima prebivaliste....
da nije tako zasto bi EPS,RTS ili neko drugi sa sedistem u beogradu tuzio duznike po mestu prebivalista...???
 
Naime sećam se slučaja kada su u jednom gradu zbog povećanja komunalnih taksi svi
građani mahom navalili da zovu telefonom te iste službe i tako danima držali u blokadi
telefonsku centralu sve dok ista gradska služba nije odustala od svojih pohlepnih namera
 
Nadas se.

Naravno,svi mi znamo samo sto neki poput tebe lazu i izokrecu a neki govore istinu.

A svi mi veoma dobro znamo i ko je izdajnik,i ko se borio za Srbiju.....
Ма, да, ти знаш све... :roll:

А ни не видиш да те ретко ко овде уопште зарезује за озбиљно, с тим твојим мантрама о Милошевићу.
 
pa od kad je pismo visokatehnologija...??? a i koliko ja znam jeste nalezan sud u kojem optuzeni ima prebivaliste....
da nije tako zasto bi EPS,RTS ili neko drugi sa sedistem u beogradu tuzio duznike po mestu prebivalista...???

Koliko ja znam njega ne smaraju zbog sadržaja pisma koje je poslao već zbog telefonskih poziva koje je upućivao u Predsedništvo par dana zaredom.
 
Ми се пуно не секирамо...
Кад одемо у затвор знамо да су дежурне ДЕВОЈЧИЦЕ, управо твоји земљаљци...
А добри неки људи...Научили, па све добровољно. Чак се и нуде.
За кутију цигара....њих две 7 дана....
:per: :per: :per:

a ti ono dasa i po, jel nam to želiš da saopštiš:hahaha::zcepanje:

a ovo za zatvor ko je devojčica...a čuj pa valjda oni koji su dobru ribu videli samo na krevetu nekog postera a ne u svom :per: dečko oladi da te nebi kakav pravi dasa dočekao i "okružio" u Okružnom zatvoru u Beogradu :per::lol:
 

Back
Top