Spoljni dug Srbije iznosio je poslednjeg dana 2009. godine 22,8 milijardi evra

Crni Bugarin

Domaćin
Banovan
Poruka
3.078
B92 Info Vesti Ekonomija

Dug Srbije 22,8 milijardi evra

6. mart 2010. | 11:27 | Izvor: Tanjug

Beograd -- Spoljni dug Srbije iznosio je poslednjeg dana 2009. godine 22,8 milijardi evra, navedeno je u najnovijem biltenu Privredne komore Srbije "Konjunkturni trendovi"

Prema podacima Ministarstva finansija, javni dug Srbije na kraju januara ove godine bio je 10,07 milijardi evra, što je 30,5 odsto bruto domaćeg proizvoda. Na kraju 2009. godine javni dug bio je 9,85 milijardi evra, što znači da je tokom januara povećan za oko 216 miliona evra.

Ukupne direktne obaveze Srbije na kraju januara 2010. bile su 8,67 milijardi evra, a indirektne obaveze oko 1,4 milijarde evra.

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2010&mm=03&dd=06&nav_category=9&nav_id=415958
 
B92 Info Vesti Ekonomija

Dug Srbije 22,8 milijardi evra

6. mart 2010. | 11:27 | Izvor: Tanjug

Beograd -- Spoljni dug Srbije iznosio je poslednjeg dana 2009. godine 22,8 milijardi evra, navedeno je u najnovijem biltenu Privredne komore Srbije "Konjunkturni trendovi"

Prema podacima Ministarstva finansija, javni dug Srbije na kraju januara ove godine bio je 10,07 milijardi evra, što je 30,5 odsto bruto domaćeg proizvoda. Na kraju 2009. godine javni dug bio je 9,85 milijardi evra, što znači da je tokom januara povećan za oko 216 miliona evra.

Ukupne direktne obaveze Srbije na kraju januara 2010. bile su 8,67 milijardi evra, a indirektne obaveze oko 1,4 milijarde evra.

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2010&mm=03&dd=06&nav_category=9&nav_id=415958
ebte skoro pola duga je državni dug. vama nema spasa:neutral:
 
B92 Info Vesti Ekonomija

Dug Srbije 22,8 milijardi evra

6. mart 2010. | 11:27 | Izvor: Tanjug

Beograd -- Spoljni dug Srbije iznosio je poslednjeg dana 2009. godine 22,8 milijardi evra, navedeno je u najnovijem biltenu Privredne komore Srbije "Konjunkturni trendovi"

Prema podacima Ministarstva finansija, javni dug Srbije na kraju januara ove godine bio je 10,07 milijardi evra, što je 30,5 odsto bruto domaćeg proizvoda. Na kraju 2009. godine javni dug bio je 9,85 milijardi evra, što znači da je tokom januara povećan za oko 216 miliona evra.

Ukupne direktne obaveze Srbije na kraju januara 2010. bile su 8,67 milijardi evra, a indirektne obaveze oko 1,4 milijarde evra.

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2010&mm=03&dd=06&nav_category=9&nav_id=415958

A kad je Tito umro CELA JUGOSLAVIJA je bila duzna samo 18 milijardi dolara...
 
Ale, kome ce prodati?

Znas li ti koliko je 25 mil. dolara ili se ovde zekis sa nama?
ne zekim se brate
juce su na berzi prodali 5mild sa kamatom 6,3 %
dok je spanija prodavala po 3 %
zato je juce papandrei otrcao kod merkelove
da se zali razumes?
da li ti u opste razumes sta ja pisem
ili si i ti jedan koji kuca svasta?
ja sam jedan vrlo ozbiljan
 
ne zekim se brate
juce su na berzi prodali 5mild sa kamatom 6,3 %
dok je spanija prodavala po 3 %
zato je juce papandrei otrcao kod merkelove
da se zali razumes?
da li ti u opste razumes sta ja pisem
ili si i ti jedan koji kuca svasta?
ja sam jedan vrlo ozbiljan

Dobro Ale, aj da te uzmem ozbiljno....

KO danas ima 25 milijardi dolara da negde ulozi?

Najvece svetske investicije najmocnijih zemalja u najlukrativnije privredne projekte ne dostizu te cifre..

Ko ce u Grcku uloziti tolike pare?

Kada ce se pare vratiti? Kako?
 

:rotf::rotf::rotf: a moj mar_comm razočarao si me.
Država je tokom prvih devet mjeseci 2009. u odnosu na kraj 2008. godine smanjila svoj vanjski dug za oko 60 miliona evra. Inostrani dug države tako je na kraju septembra iznosio 4,1 milijardu evra, sa udjelom od 9,6 odsto u ukupnom hrvatskom bruto inostranom dugu. Hina/pd
a u vas pola duga državni:lol::lol::lol:
da je vama ovakav dug:whistling:
 
Dobro Ale, aj da te uzmem ozbiljno....

KO danas ima 25 milijardi dolara da negde ulozi?

Najvece svetske investicije najmocnijih zemalja u najlukrativnije privredne projekte ne dostizu te cifre..

Ko ce u Grcku uloziti tolike pare?

Kada ce se pare vratiti? Kako?

joj sine
pa ti nisi obavesten
jesu im lepo juce rekli nemci
ako nemate paraa prodajte akroplj
ima para koliko oces
 

Back
Top