Šta ste danas jeli?

Pa nista...
Naruci gost pljeskavicu, konobar donese, covek krene da jede i nadje dlake.
Zove konobara i pozali se.
Ni malo iznenadjen, konobar objasni: "Znate, nas kuvar ima samo jednu ruku... I mora da oblikuje pljeskavice tako sto tapka meso po grudima" (Ovo je mnogo efektnije kad se demonstrira!)
Gost klimne glavom i kaze sam sebi: "Uh... dobro da nisam narucio punjenu papriku!"
 
smeh:
Pa nista...
Naruci gost pljeskavicu, konobar donese, covek krene da jede i nadje dlake.
Zove konobara i pozali se.
Ni malo iznenadjen, konobar objasni: "Znate, nas kuvar ima samo jednu ruku... I mora da oblikuje pljeskavice tako sto tapka meso po grudima" (Ovo je mnogo efektnije kad se demonstrira!)
Gost klimne glavom i kaze sam sebi: "Uh... dobro da nisam narucio punjenu papriku!"
Ha, ha..Vrlo poučno! Naravoučenije: Pred porudžbinu zaviriti u kuhinju i proveriti KOMPLETNOST kuvara. :wink:
 
smeh:
Espanol:
apotekarka:
Ja znam ali neću da kvarim :wink:
Zašto nam se farmacija stalno gubi? :wink:

Valjda se oseca neprijatno medju ovima sto se hrane nezdravo :wink:

Da, da, apotekarka je poznata po tome što joj je stalno neprijatno :lol: :lol: :lol:
Imala sam posla, pravila sam razglednice iz Amsterdama na www.geocities.com/dsdsclub :wink:

A danas sam jela sve što mi je palo pod ruku, a keva mi napravila neke oblande sa smokvama, suvim grožđem, orasima i žutim šećerom, odvalila sam pola pleha :twisted:
Mogu da pojedem kao dva muškarca :roll:
 
Espanol:
smeh:
Pa nista...
Naruci gost pljeskavicu, konobar donese, covek krene da jede i nadje dlake.
Zove konobara i pozali se.
Ni malo iznenadjen, konobar objasni: "Znate, nas kuvar ima samo jednu ruku... I mora da oblikuje pljeskavice tako sto tapka meso po grudima" (Ovo je mnogo efektnije kad se demonstrira!)
Gost klimne glavom i kaze sam sebi: "Uh... dobro da nisam narucio punjenu papriku!"
Ha, ha..Vrlo poučno! Naravoučenije: Pred porudžbinu zaviriti u kuhinju i proveriti KOMPLETNOST kuvara. :wink:
A zamisli scenu kad neko ( :roll: ) osoblju u hotelu isprica isti vic dok kuvari pune papriku!
:lol: :lol: :lol:
 
apotekarka:
smeh:
Espanol:
apotekarka:
Ja znam ali neću da kvarim :wink:
Zašto nam se farmacija stalno gubi? :wink:

Valjda se oseca neprijatno medju ovima sto se hrane nezdravo :wink:

Da, da, apotekarka je poznata po tome što joj je stalno neprijatno :lol: :lol: :lol:
Imala sam posla, pravila sam razglednice iz Amsterdama na www.geocities.com/dsdsclub :wink:

A danas sam jela sve što mi je palo pod ruku, a keva mi napravila neke oblande sa smokvama, suvim grožđem, orasima i žutim šećerom, odvalila sam pola pleha :twisted:
Mogu da pojedem kao dva muškarca :roll:
A jel bilo i oblandica sa mesom (naivno pitam)? :wink:
 
danas idemo kod gospodje mame na rucak.
najbitnije je da ima krompir, prvo ga do pola skuva pa u rerni zapece. fantazija je.
i 'ladne pecene paprike sa puno belog luka i persuna, obavezno!!!
 

Back
Top