Da li verujete muškarcima?

Da li verujete muškarcima?

  • Da

  • Jok


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Muskarci koje ja znam imaju manje emotivan pogled na svet od zena koje znam. Kad mi treba racionalan savet oko neceg, pre cu slusati muskarca. Opet, ne svakog muskarca, nego par odabranih.

Mi zene smo mnogo komplikovane. I sa nama nikada ne znas kakva je igrica koju trenutno igramo.

E sad opet, ovo je TESKA generalizacija, a generalizacije same po sebi nikad ne donose nista dobro.
 
Ne verujem nikome nezavisno od pola.
Мој си чо'ек!

И ја тако....све узимам с резервом.....много ми времена треба да заиста почнем неком да верујем.
Наравно, то не показујем, јер би се тако губио сваки смисао односа било ког, и верујем да бих многе људе отерала од себе кад бих свесно показивала недостатак поверења.

А кад пружим поверење и неко га изигра, више га никад не добије натраг.
 
Мој си чо'ек!

И ја тако....све узимам с резервом.....много ми времена треба да заиста почнем неком да верујем.
Наравно, то не показујем, јер би се тако губио сваки смисао односа било ког, и верујем да бих многе људе отерала од себе кад бих свесно показивала недостатак поверења.

А кад пружим поверење и неко га изигра, више га никад не добије натраг.

Kako to mislis da se pokazuje nepoverenje? Mislim da to uopste ne mora da se pokaze a isto tako mislim da ne mora ni da se stekne vremenom. Mozhe sasvim lepo da se funkcionise bez poverenja celog zivota. Vazno mi je samo imati poverenje u uzhu porodicu.
 

Back
Top