Re: Dresura pasa
Prikazujem rezultate 1 do 8 od 8

Tema: Re: Dresura pasa

Zainteresovan član Knindza_Krajisnik (avatar)
    Učlanjen
    23.10.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    31

Podrazumevano Re: Dresura pasa

Primamam na poklon pse sa pedigreom srki-boy95@hotmail.com mozete se ovde javiti a mozete i preko foruma...

Iskusan Marge Simpson (avatar)
    Učlanjen
    18.02.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    584

Labradorka retriver, 6 godisnja sa pedigreom, cipovana vakcinisana redovno, strilisana... zivi kod brata u sloveniji i spreman je da je donese onome ko bi se brinuo za nju. Nije dresirana , voli decu i hranu kao i svi labradori, poprilicno je nevaspitana...
    Jedino nikada neću umeti da se ne naježim kad se rukuju mlitavo. Ko se mlitavo rukuje znači da mlitavo misli i mlitavo vekuje.

Primećen član mrvica i cile (avatar)
    Učlanjen
    13.08.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    44

Dakle, neeeeveeeeerooooooovaaaaaaaaaatnoooooooooooo!
    Poslednji put ažurirao/la mrvica i cile : 16.03.2010. u 15:07

Učlanjen
    18.02.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    584

Citat Original postavio mrvica i cile Pogledaj poruku
    Dakle, neeeeveeeeerooooooovaaaaaaaaaatnoooooooooooo!
    Meni je jako zao, ali nisam u mogucnosti da je prihvatim i zato pokusavam da je udomim s obzirom da je njegova zena rekla da ce je ubiti ako je se ne resi. Vec imam labradora koga mnogo volim , ali imam i svekrvu koja bi ga se najradije resila, kad ne gledamo, cesto ga i udari ( grozno). Njena omiljena izreka je "bolje da smo za to sto on pojede uhranili svinju, bar bi imali sta da jedemo"
    A mi ga toliko volimo da ga zovemo njegovim imenom a prezivamo nasim prezimenom. Zaista ne mogu da shvatim ljude koji uzmu malo slatko kucence, a posle kada ono odraste i sve ono cemu su se smejali dok je bio mali, postane problem, pozele da ga se rese. I to sto sam napisala da je nevaspitana, mislim da to nije greska psa , nego greska vlasnika koji je nesposobnjakovic i neodgovoran covek.
    Primer je taj, da je ta draga kuca skinula rodjendansku tortu sa stola i pojela je, da je pojela meso izvadjeno iz zamrzivaca ostavljenog na kuhinjskom radnom delu...
    Mom psu a i vecini pasa koje poznajem se to ne moze desiti, neke stvari psi mogu da nauce ako se samo malo potrudis oko njih. I mislim da bi se uz malo truda i ovaj pas mogao nauciti nekim osnovnim stvarima, pa labradori su poznati po tome da vole da uce i da vole ucitelja pored sebe bez obzira koliko godina imaju.
    Jedino nikada neću umeti da se ne naježim kad se rukuju mlitavo. Ko se mlitavo rukuje znači da mlitavo misli i mlitavo vekuje.

Buduća legenda Tsuymish (avatar)
    Učlanjen
    25.05.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    658

ma bre ovo je neki preprodavac ili neki koji hoce da razmnozava pse pa prodaje stence
    u svakom slucaju ne bi mu dala ni nacrtanog psa

Buduća legenda donamileva (avatar)
    Učlanjen
    25.12.2006.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    14
    Reputaciona moć
    1964

Citat Original postavio Marge Simpson Pogledaj poruku
    Meni je jako zao, ali nisam u mogucnosti da je prihvatim i zato pokusavam da je udomim s obzirom da je njegova zena rekla da ce je ubiti ako je se ne resi. Vec imam labradora koga mnogo volim , ali imam i svekrvu koja bi ga se najradije resila, kad ne gledamo, cesto ga i udari ( grozno). Njena omiljena izreka je "bolje da smo za to sto on pojede uhranili svinju, bar bi imali sta da jedemo"
    .
    posle 6 godina rešila da je ubije?
    ako je snajka nova i odmah hoće da izbacujenekoga ko je član porodice, onda taj brat mora da zna da je sledeće izbacivanje njegova sestra, majka, otac....
    Priđi životnim problemima kao pas – ako ne mož s to da se poigraš, ili da ga poješ, zamočaj i idi dalje

Učlanjen
    18.02.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    584

Eh, tuzna prica je njihov zivot, a uzrok svemu je njena samozivost, ali necu ovde o tome...
    Meni je samo mnogo zao tog psa.

Obećava ssavic (avatar)
    Učlanjen
    16.03.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    29

Citat Original postavio Marge Simpson Pogledaj poruku
    Meni je jako zao, ali nisam u mogucnosti da je prihvatim i zato pokusavam da je udomim s obzirom da je njegova zena rekla da ce je ubiti ako je se ne resi....
    Kod mene bi takva zena letela iz kuce...

Slične teme

1. Dresura pasa
    Autor atinakg u forumu Domaće životinje
    Odgovora: 1479
    Poslednja poruka: 17.07.2016., 21:19

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •