Hrvati, moramo se suociti sa svojom bliskom prosloscu ?

То је тек пред крај самог рата у Словенији крајем априла 1945. Он је као и Патријарх Српски био изолован док је Србија била под Немачком окупацијоном силом, а разлог је по немачким извештајима тј. СД-а одбијање колаборације са окупационим властима Немачке, пред крај рата је депортован у концентрациони логор Дахау.

Jel su zato vladike u Srbiji odbijale da krste Židove dok su ovi dolazili kod njih kako bi sačuvali glavu?
Zato jer nisu surađivali sa nacistima, ha?
 
20040416231845jasenovac_ustase_zlocini.jpg
 
Jel su zato vladike u Srbiji odbijale da krste Židove dok su ovi dolazili kod njih kako bi sačuvali glavu?
Zato jer nisu surađivali sa nacistima, ha?

Pokusavajuci povuci paralelu Katolickog fasistickog klera sa Pravoslavnom crkvom u Srbiji u vremenu 2. sv. rata, ti da li iz neznanja ili bezobrazluka proizvodis sve Hrvate u budale, zato daj se malo kontrolisati !
 
Срби су се увек бранили, никад нису нападали.
Ко је почео Први св. рат?
Ко је почео Други св. рат?
Ко је почео рат 90-их, отцепљењем и избацивањем Срб из Устава као конститутивног народа?

Не мораш да ми одговориш на ова питања, и онако би одговор био поткрепљен вашом лажном ''тисућљетњом'' културом и постојањем.

Суштина је д не трпи неравнотежу, ни у добру, ни у злу.
И то зло ће се вама Хрватима обити о главу прије или касније.

Reci ti meni što da ti kažem ..već smo si mnogo toga rekli i ja uvijek odgovorim makar je to kao da puniš vodom bušnu kofu

Koliko ja znam ni vi ni mi nismo započeli WW2
Koliko ja znam ni vi ni mi nismo započeli WW1 a malom iznimkom da ga je započeo
srbin...možda:worth:

o ovom zadnjem
Koliko ja znam slovenci ..prvi ubojiti metaki srbi... iz ustava srbe ..hrvatski sabor

Ono za универзум se slažem .pitanje je da lije to posljedica ili uzrok

I da ne zaboraviš ..nikome ..i ni tebi ne želim nikakvo zlo..nikada :heart::rumenko:
:
 
Reci ti meni što da ti kažem ..već smo si mnogo toga rekli i ja uvijek odgovorim makar je to kao da puniš vodom bušnu kofu

Koliko ja znam ni vi ni mi nismo započeli WW2
Koliko ja znam ni vi ni mi nismo započeli WW1 a malom iznimkom da ga je započeo
srbin...možda:worth:

o ovom zadnjem
Koliko ja znam slovenci ..prvi ubojiti metaki srbi... iz ustava srbe ..hrvatski sabor

Ono za универзум se slažem .pitanje je da lije to posljedica ili uzrok

I da ne zaboraviš ..nikome ..i ni tebi ne želim nikakvo zlo..nikada :heart::rumenko:
:

НЕ ЖЕЛИМ НИ ЈА ТЕБИ ЗЛО...
АЛИ ТИ НЕКАКО...НЕ ВЕРУЈЕМ...
;)
 
Po pitanju mentalnog zdravlja svoga potomstva, koje obmanjujemo laznim povjesnim prikazom, da ne bismo dozivjeli sudbinu potomaka srpskih partizana, neophodno je nasoj mladezi otkriti svu istinu o nasoj novijoj povijesti !

Potpuna katarza kao neminovnost suocavanja sa istinom, Hrvate moze odvojiti od zla koje je pocinjeno u njihovo ime !

Pokajmo se za zlocine ucinjene u nase ime tokom postojanja NDH !
Pokajmo se za svo zlo pocinjeno u nase ime prema Srbima Krajine !

Procitah samo uvodni post...koji si?:lol:
 
А сад онако да остане међу нама...ЈЕС ТИ СРБИН? ;)
Onako među nama jel ti mene zajebavaš ..:hahaha:

pa nisam ja iz krajine ..davno smo mi to rešili..makar jednom sam napisao ..da malo ljudi sa ovih prostora mogu biti sto posto sigurni u nacionalnost ..koliko se je samo mješalo u prošlosti ..a da ne govorimo o prezimenima kada su nastala ..po prezimenu se znala nacionalnost... danas :rumenko:
 
Onako među nama jel ti mene zajebavaš ..:hahaha:

pa nisam ja iz krajine ..davno smo mi to rešili..makar jednom sam napisao ..da malo ljudi sa ovih prostora mogu biti sto posto sigurni u nacionalnost ..koliko se je samo mješalo u prošlosti ..a da ne govorimo o prezimenima kada su nastala ..po prezimenu se znala nacionalnost... danas :rumenko:

Ма ја све мислим..да си ти неки Србин...?:D
 

Back
Top