Problem sa ICQ

Anche_

Zainteresovan član
Poruka
293
Imala sam obican Windows a sada imam Windows 7 i tamo sam imala ICQ gde je bila snimljena i moja sifra i moje korisnicko ime... A sada ja sam probala sve kombinacije i nista.. Kaze mi da nije tacno...
A kada idem na forgot password i sve lepo ukucam izadje mi ovo:

Sorry, we cannot send your password to: moj mail...
Make sure you enter the complete email address as it appears in your ICQ details.
You may also try to enter a different email address that you previously entered in your ICQ details.


Sta da radim???
 
Da li neko od tvojih prijatelja ima nalog na ICQ-u? Pa da proba da se uloguje sa svojim nalogom, ako nemas, probaj da reinstaliras ICQ, mozda je problem nastao u instalaciji programa.
 
hm milim da si tek sad zaglupila program reinstalacija ne pomazu uvek ili skoro nikad jer do sada nijedan program nisam imao prilike da vidim koji kad reinstaliras izbrise SVE fajlove, nego ostavi neke i ti neki fajlovi se "sudaraju" sa novim prilikom ponovne instalacije.

Da li si probala da pises njihovoj tehnickoj podrsci za pomoc

Da sam se pre javio preporucio bih ti da obtises cookies od ICQ i temp fajlove ovako sam preduhitren tako da sad nema neke pomoci a mozda i ima ako neko zna nesto vise
 
hm milim da si tek sad zaglupila program reinstalacija ne pomazu uvek ili skoro nikad jer do sada nijedan program nisam imao prilike da vidim koji kad reinstaliras izbrise SVE fajlove, nego ostavi neke i ti neki fajlovi se "sudaraju" sa novim prilikom ponovne instalacije.

Da li si probala da pises njihovoj tehnickoj podrsci za pomoc

Da sam se pre javio preporucio bih ti da obtises cookies od ICQ i temp fajlove ovako sam preduhitren tako da sad nema neke pomoci a mozda i ima ako neko zna nesto vise

Pa za neke programe, ako ne i za vecinu programa reinstalacija pomaze, a ti repovi se resavaju sa programima kao sto su TuneUp i CCleaner. Cookies i temp fajlove od ICQ ne verujem da ima, jer ga je instalirala na win 7 koji pre nije koristila, vec je na novu istalaciju instalirala novi ICQ.

Pregledao sam nekoliko foruma i sajtova, gde se ljudi zale da imaju isti problem, ali niko resenje nije dobio. Ako ti je toliko vazan taj nalog, zali se tehnickoj sluzbi, kao sto je NICS rekao, a ako ne otvori nov nalog.

Jos jedno pitanje, da li si probala da se ulogujes na sajtu ICQ, mozda uspes tamo?
 
Pa za neke programe, ako ne i za vecinu programa reinstalacija pomaze, a ti repovi se resavaju sa programima kao sto su TuneUp i CCleaner. Cookies i temp fajlove od ICQ ne verujem da ima, jer ga je instalirala na win 7 koji pre nije koristila, vec je na novu istalaciju instalirala novi ICQ.

Pregledao sam nekoliko foruma i sajtova, gde se ljudi zale da imaju isti problem, ali niko resenje nije dobio. Ako ti je toliko vazan taj nalog, zali se tehnickoj sluzbi, kao sto je NICS rekao, a ako ne otvori nov nalog.

Jos jedno pitanje, da li si probala da se ulogujes na sajtu ICQ, mozda uspes tamo?

Na ovom nalogu imam nesto vazno... Tako da novi necu da otvaram...
Malo pre sam probala da se logujem na sajtu i isto nece... :sad2:
 

Back
Top