tinejdzheri i serije ^^

koje serije volite?

  • Just Shoot Me

  • Boston Legal

  • Maried with children

  • Coupling

  • Carpoolers

  • Dr. House

  • Ugly Betty

  • Scrubs

  • Cougar Town

  • Cupid

  • Entourage

  • Grey's Anatomy

  • Mad Men

  • Desperate Housewifes

  • Spin City


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Volim Just shoot me, to mi je i inace omiljena serija, trenutni termin emitovanja mi super odgovara, kad se vratim iz skole ona pocne.

Od ostalih gledam Dead like me i Spin city, a ranije sam s vremena na vreme gledala i Caroline in the city
 
Nisam gledala tu epizodu SP-a ili se ne secam al potrazicu.

Inace, Greys anatomy mi se ne svidja, nije ni onda kad je buknula zustro na domacim televizijama.

Najmanje sa liste. racunajuci one koje sam gledala, mi se svidja Bracne vode, i stazisti su mi bezveze., entourage nisam gledala, kugar taun jednu epiozodu, carpoolers nisam videla ni trejler. A mnogo je dobrih serija sa liste eliminisano, mozda se vise ne prikazuju ali foks lajf reprizira periodicno.
 
moje mishljenje

Just Shoot Me

ova serija je dosadna, desi se dobar fazon tu i tamo al generalno smor.

Boston Legal

jedna od mojih omiljenih serija ikada, odgledao sam svih 5 sezona i odushevio se, definitivno vredi ^^

Maried with children

zheeeeeshci smor od serije, shturi humor.

Coupling

englezi su englezi, istina umeju ponekad da smore, ali Jeff... :D


Carpoolers

odlichna, preporuchujem :D

Dr. House

ne znam shto se ljudi toliko lozhe na ovo, svaka epizoda je na isti shablon, on je dosadan lik i normalan chovek bi mu se najjebo mile majke, ovi ostali oko njega su isto smorovi...

Ugly Betty

smara beti, a josh je i ruzhna :P ovo je americhka verzija shpanske serije (ironichno, shpanci su napravili svoju verziju)

Scrubs

odlichno, veoma smeshno, kvalitetna parodija.

Cougar Town

generalno nije neshto, ali bih je pre mogao gledati nego dosta serija koje se emituju. ima fazona, nije da nije.

Cupid

uzhas bozhji.

Entourage


na ovu seriju sam se veoma nalozhio, kasting odradjen vrhunski, pricha odlichna, fazoni originalni, sve do jaja :D

Grey's Anatomy


dosada bozhja od serije, gomila doktora koji praktikuju snoshaj jedni s drugima naizmenichno.

Mad Men

dobra je al ume da bude dosadna.

Desperate Housewifes

ne volim je, al je pratim jer nemam shta da radim (shto vazhi za 90% serija koje gledam), pricha je tootalno zakomplikovana josh od prve sezone, postaje sve nerealnije iz epizode u epizodu i gube na originalnosti.

Spin City

odlichna, smejem se ko lud kad gledam :D
 
Videla sam ove nedelje: Dzim je zaspao drzeci sendvic u ruci, a Endi mu je ukrao sendvic i zamenio cipelom, u istoj epizodi njih dvojica su uzeli Kajla iz skole i vodili ga na prvu bejzbol utakmicu, bez znanja Seril a on je tamo zaradio masnicu na oku od bejzbol lopte..

tj. da sazmem, emituje se.
 
verujem da dobar broj tinejdzhera ovde prati Fox Life :P pitanje je koje serije volite a koje ne i zashto naravno? :P anketa ofkors

Just Shoot Me
Seriju gledam samo kad nemam kad sta drugo da radim..

Boston Legal
Jakoo dobra serija... :)

Maried with children
Ogroman smooor...

Coupling
Nista posebno...

Dr. House
Odlicna serija.. Meni je jako zarazna.. Lik je najzesci... :ok:

Ugly Betty
Takodje jedna dobra serija, ali nista posebno...

Scrubs
Jako smesna serija, ali mi nije omiljena

Cougar Town
Volim da je gledam, ali ako cemo iskreno, nije nista posebno...

Cupid
Ovi glumci koji su sad su :super: ali oni pre su stvarno grozni.. Jedna od najboljih serija...

Entourage
Boze me sacuvaj!!! Strasno...!

Grey's Anatomy
Jako dobra serija..

Mad Men
Po mom misljenju ovo je jako doosadna serija... Ne volim da je gledam..

Desperate Housewifes
Stvarno dobra serija..! Odlicna prica.. Jako zarazna.. Mada sam je sto puta gledala celu, i dalje je gledam, tj. repriziram ;)

Spin City
Serija je... :super: Znaci, najbolja.. Dok je gledam pucam od smeha... :klap:

Uglavnom su sve serije dobre.. Ali najbolju su propustio... Reba...:mrgreen:

PS. Slazem za sa Jima.. Zesci lik... :D
 

Back
Top