Pljuvanje u seksu

Babino`unuce

Domaćin
Poruka
3.124
Sta mislite o pljuvanju za vreme seksa? Muskarac ga zamaze pljuvackom malo, pa i rupu gde ce da ga metne, ili ga (pimpek)devojka pljune...pa pljuvanje u usta...?
Iskustva su pozeljna. :)

Za spamere samo jedno pitanje - kad ste zadnji put imali seks, ali iskreno?
 
Sta mislite o pljuvanju za vreme seksa? Muskarac ga zamaze pljuvackom malo, pa i rupu gde ce da ga metne, ili ga (pimpek)devojka pljune...pa pljuvanje u usta...?
Iskustva su pozeljna. :)

Za spamere samo jedno pitanje - kad ste zadnji put imali seks, ali iskreno?

ako sam suva znaci nisam napaljena ako nisam napaljena necu se kresem...prosto

to pljuvanje i guranje po svaku cenu mi je bljak...nisam ja rupa za punjenje pa da se gura tek tako

za sad mi se to nije desilo...tj vlazim itekako :zper: nema potrebe za time...a i kad mi se ne hebe ne vlazim i onda nema sexa...samo to je retko :rumenko:....a kad bi mi predlozio da to uradi, samo da bi ga gurnuo = >
229.gif
 
Sta mislite o pljuvanju za vreme seksa? Muskarac ga zamaze pljuvackom malo, pa i rupu gde ce da ga metne, ili ga (pimpek)devojka pljune...pa pljuvanje u usta...?
Iskustva su pozeljna. :)

Za spamere samo jedno pitanje - kad ste zadnji put imali seks, ali iskreno?

Pa to je skroz ok, isto kao razmenjiwanje ostalih telesnih technosti :zcepanje:
A da li tju ili ne, zawisi od dotichne osobe... da li tje me podstatji na to.. Owo pljuwanje djoke ako mu treba, neka se zapljune, ja kad to radim, i onako su mu cela yaya mokra...
A shto se swapa tiche... kazzem, narawno da me "radi", ali ne sa swakim...
 
Pa to je skroz ok, isto kao razmenjiwanje ostalih telesnih technosti :zcepanje:
A da li tju ili ne, zawisi od dotichne osobe... da li tje me podstatji na to.. Owo pljuwanje djoke ako mu treba, neka se zapljune, ja kad to radim, i onako su mu cela yaya mokra...
A shto se swapa tiche... kazzem, narawno da me "radi", ali ne sa swakim...

Mogu li znati sta je "swap" ?

Mogu li te zamoliti (znam da nece uroditi plodom)da ne pises to w umesto v, pa to tj...? :)
 
Pa poshto si lepo sa smeshkom zamolio, necu vishe u tvojim temama pisati w i tj. ;)

Swap - razmena.. iz usta u usta.. pljuvacke, sp***e, cega vec... :rumenko:

Smajlic je jako bitna stvar na netu. :) Necu citati tvoje postove na ostalim temama. (nema smajlica)

Hvala ti sto si me naucila necem novom, stvarno nisam znao da se ta razmena tecnosti zove swap. :) Mislio sam da znam sve o seksu! Covek se uci dok je ziv - potvrdjeno jos jednom!
 
Sta mislite o pljuvanju za vreme seksa? Muskarac ga zamaze pljuvackom malo, pa i rupu gde ce da ga metne, ili ga (pimpek)devojka pljune...pa pljuvanje u usta...?
Iskustva su pozeljna. :)

Za spamere samo jedno pitanje - kad ste zadnji put imali seks, ali iskreno?

...desilo se par puta u naletu strasti za vreme orala ................ybg i cirkalo se pa se tripovalo ..............
 
Mozda nema veze sa pljuvanjem ali evo posto sam saznao sta je swap, mislim da cu probati i to, mislim nakon sto sam saznao kako ejakulirati partneru u usta, prosto imam osecaj... :) Sto se tice pljuvanja, cinio sam to par puta pre DOK SAM BIO MALI, pljunem ga za vreme mastrubiranja :)
 
Pljuvanje u usta? :confused: To prvi put cujem... i ne dopada mi se. Svestan sam toga da je to voda. Ali opet... sam cin pljuvanja je... Mislim, zna se na sta se pljuje. Kad nesto ne valja, kad je nesto odvratno ili slicno. Glupost.

A sad... koristiti pljuvacku kao lubrikant. Pa, ne znam. Do sad jos nisam (nije bilo potrebe :D ). Ali sto rece vec neko gore, ako nije vlazno, tu nema zelje za seksom... Vise srece drugi put. :) Ili ako vec u nekom slucaju ima zelje, a devojka mozda dehidrirala, :) tu su lubrikanti koji nisu skupi, a verujem da su i mnogo prijatniji.
 

Back
Top