Посећујете ли она места на периферији...

... где парови одлазе колима да би се осамили и нешто радили? :rumenka:

Имате ли неких занимљивих анегдота? :)

Mjesto za prc br.1
Ispod nekog zita,blizu trafo stanica,uparkirali se,zadnja klupa starog Renaulta 5 radi,pipkanje,dirkanje,i krenulo torbanje...
Ono napolju kisa,grmi,kad odjednom nesto sjevnu sve obasja(grom zveknuo negdje u blizini),ono u pm....mozes igle brati u autu...O ja kontam invazija vanzemaljaca.Zataji sve,kaze ona ajd idemo odavde,strah me reko :"Cek mala nije NLO!" puce se ona smijati i beganac na drugu stranu sto dalje od trafo stanice i zita.....
 
Ја сам чула причу од неке девојке... Радња се дешава у неком малом граду...
Тип сумњао да га девојка вара, али није имао доказа. Једне ноћи нису заједно изашли, и он ненајављен дође код ње кући, и не затекне је... Оде по селу, нигде је нема... :sad2:
Најпосле, крене на место икс, и од аута до аута... :eek:
И нађе је... :sad2: са неким типом... :mrgreen:

Не знам шта је даље било... :mrgreen:
 
Ја сам чула причу од неке девојке... Радња се дешава у неком малом граду...
Тип сумњао да га девојка вара, али није имао доказа. Једне ноћи нису заједно изашли, и он ненајављен дође код ње кући, и не затекне је... Оде по селу, нигде је нема... :sad2:
Најпосле, крене на место икс, и од аута до аута... :eek:
И нађе је... :sad2: са неким типом... :mrgreen:

Не знам шта је даље било... :mrgreen:

Žalosno,el joj bilo dobro,boli nju ona se torbala :)
 
put koji od Hajdučke česme vodi ka Vodotornju u Košutnjaku (za one koji ne znaju, jednosmerna krivudava ulica, ne šira od 3m, bez trotoara, šuma svuda okolo), negde oko 01am, jugo pored puta, i žensko golo dupe koje seva :lol:

e kad nisam umrla od smeha :hahaha:

inače, ispred moje zgrade je veliki parking, s jedne i druge strane nema ništa, pa se uveče naslažu ti sa zamagljenim staklima :lol:
 
Mjesto za prc br.1
Ispod nekog zita,blizu trafo stanica,uparkirali se,zadnja klupa starog Renaulta 5 radi,pipkanje,dirkanje,i krenulo torbanje...
Ono napolju kisa,grmi,kad odjednom nesto sjevnu sve obasja(grom zveknuo negdje u blizini),ono u pm....mozes igle brati u autu...O ja kontam invazija vanzemaljaca.Zataji sve,kaze ona ajd idemo odavde,strah me reko :"Cek mala nije NLO!" puce se ona smijati i beganac na drugu stranu sto dalje od trafo stanice i zita.....

Jos ako je crven :aha: auto ko izmisljen za dvoje zaljubljenih tinejdz
 
Imam ja jednu bas zanimljivu...Kupili drug i ja kafu za poneti u greenetu i kao, aj se provozamo do Avale, i dok smo mi pili kafu svi oko nas nisu pili kafu, a bilo mnogo parkiranih automobila, sa zamagljenim staklima.. Nista nisam videla :) I, ql, popili kafu i zapalili...

Znaš li koja je razlika između kafe i kafice?
Prvo ide kafa, pa tek onda kafica :mrgreen:
 
put koji od Hajdučke česme vodi ka Vodotornju u Košutnjaku (za one koji ne znaju, jednosmerna krivudava ulica, ne šira od 3m, bez trotoara, šuma svuda okolo), negde oko 01am, jugo pored puta, i žensko golo dupe koje seva :lol:

e kad nisam umrla od smeha :hahaha:

inače, ispred moje zgrade je veliki parking, s jedne i druge strane nema ništa, pa se uveče naslažu ti sa zamagljenim staklima :lol:

opa :zper: pa znaci tebi nikad nije dosadno

nema smisla...pored moje zgrade prolaze bakice sa cegerima sa pijece...selim se
7-1.gif
 
... где парови одлазе колима да би се осамили и нешто радили? :rumenka:

Имате ли неких занимљивих анегдота? :)

Ne posecujem, obzirom da zivim sa momkom pa nema potrebe. Kad sam bila mladja, pa nismo imali gde, jesam par puta, i dozivela traumu kad se pojavilo neko ciganche na prozoru kola a bili smo bas udaljeni u shumici, i to nocu..prestravila sam se kad sam ugledala kroz prozor tog malog. Brzo ga je oterao moj tadasnji momak, ali je bio neprijatan osecaj bas :sad2:
 
Mh... Koshutnjak, ispred Koshutnjaka, Awala, ispod Awale, tamo ispod naselja Kumodrazz 2 pa prema groblju :zcepanje:, dole oko Dunaw stanice, Zwezdarska shumizza.. :manikir: a ima i dobrih parkinga u Beogradskoj Marini..

A anegdota koliko wolish.. kako ih ne bi bilo kad izwodish torbanje zajedno sa dwa sedishta sa dodazzima za glawu, menjachem, kassetom za sitnizze i.. raznorazne stwari ljudi imaju u kolima... :think: Iako nisam imala previse auto-sex iskustawa, nije mi se desilo neko uznemirawanje tokom.. niti je bilo elementarnih nepogoda.. ili bar mi nismo primetili :rumenko: A da li je neko shpijunirao.. hm.. wolela bih da sam znala da jeste :zper:

A po meni to i nije pitanje - imam gde ili nemam gde pa moram u kolima.. Ima tu malo i adrenalinske stimulacije... :rumenko:
 
Iskreno... meni je to interesantno. I da, imao sam takvih iskustava dosta. :) Gledam na to kao avanturu. Opet, strah od toga da neko ne naidje, golotinja u prirodi... Adrenalin. Sta ja znam, ima tu nesto. :D

Inace, iz Kikinde sam... ovo je mali grad, ali da ima "torbanja" na periferiji, ima jos kako. :D Zatvoren putic pored kanala, Simicev salas, Kupaliste plava banja (samo zimi) Zatvoren put kod mlina, Vodice, Brana... Mogao bih da nabrajam do sutra.





Tebi izgleda nije dobro , sta koga briga sto ti se gadi, neki to vole i kraj.

Pa vama bajkerima je verovatno veca avantura seks u kuci i krevetu, nego u nekoj sumici pored puta. :D
 

Back
Top