Zene kad ste bile klinke

ne...desavalo mi se da se zaljubiska u starijeg, ono dosta starijeg tipa 10 i vise godina, u tom periodu 18, 19 godinna, al to je samo bilo zaljubiska par dana, nedelja i prodje
nije mi padalo na pamet da se upustam u vezu sa tako starijim....znala sam da je to nemoguce iz vise razloga
 
Ako se istorbas jednom sa njim, pa nije to veza.

pa torbanje tek nije dolazilo u obzir, mislim to tek tako sa matorcem i cao zdravo, ni torbanje, ni veza, nista slicno, nisam htela, i sad mi je to malo bezveze....oduvek je bilo...moze neko da ti se svidi al to ne znaci da moras odma sa njim da se torbas ili upustas u vezu....po meni nije bas ok klinka i matorac....a ko voli nek izvoli
 
pa torbanje tek nije dolazilo u obzir, mislim to tek tako sa matorcem i cao zdravo, ni torbanje, ni veza, nista slicno, nisam htela, i sad mi je to malo bezveze....oduvek je bilo...moze neko da ti se svidi al to ne znaci da moras odma sa njim da se torbas ili upustas u vezu....po meni nije bas ok klinka i matorac....a ko voli nek izvoli

Zasto ne, pa i klinka jednako isprazni jaja matorcu kao i neka starija.:)
 
U pravu si imao sam tih klinki puno puta u zivotu ,jos se prave vazne kada su sa starijim pred svojim drustvom.


Ma kako ne. A tebi je dobro, napravis jedan krug na motoru sa njima i istorbas ih ko krave.
Znas kako ja to vidim, nije njima do tog kruga na motoru nego do kite, a ovako im je to (motor) izgovor da ne ispadnu kuje. Ali sta ima ispadati kuja i nju svrbi pica, i zeli je smiriti.
 
Zene kad ste bile klinke, tipa 18 godina, da li ste trazile vraga sa starijim muskarcima. Zadrikivale ga dok vas na kraju nije istorbao, pa se vi onda u njega zaljubile, a on vas nije sisao dva posto?

ih...:mrgreen: 18 godina...davno je to bilo...ima dve godine :mrgreen:

uuuuu,sjecam se scene....
on tada...32...prespreman....sjedimo,pricamo...ja njega suptilno muvam...i bla bla bla...dolazimo do njegovog sina,mali klinac par godina...[nije ozenjen,nije razveden,samo mu se zalomilo :)] a ja inace ne gotivim djecu....i ja sjedim i odushevljavam se slikom malog...jaoooo jest' fin...na tatu :zper:

nisam ga poebala :(

i vidjela sam ga skoro....i dalje je dobar....
:dash: imam momka,imam momka,imam momka :dash:
 
Poslednja izmena:
ih...:mrgreen: 18 godina...davno je to bilo...ima dve godine :mrgreen:

uuuuu,sjecam se scene....
on tada...32...prespreman....sjedimo,pricamo...ja njega suptilno muvam...i bla bla bla...dolazimo do njegovog sina,mali klinac par godina...[nije ozenjen,nije razveden,samo mu se zalomilo :)] a ja inace ne gotivim djecu....i ja sjedim i odushevljavam se slikom malog...jaoooo jest' fin...na tatu :zper:

i vidjela sam ga skoro....i dalje je dobar....
:dash: imam momka,imam momka,imam momka :dash:

Samo si mu nasekirala jaja.
 

Back
Top