Zene kad ste bile klinke

Zene kad ste bile klinke, tipa 18 godina, da li ste trazile vraga sa starijim muskarcima. Zadrikivale ga dok vas na kraju nije istorbao, pa se vi onda u njega zaljubile, a on vas nije sisao dva posto?

Ne, bili su mi odrvatni, muvali me neki matori od 36,37 sto iz ove perspektive nije matoro :mrgreen: ali kad imas 19 je odbojno totalno, bar meni...tako da nisam i drago mi je sto nisam. Da ne kazem da su par njih bili ozenjeni..i sad da sam ko neka glupacica pristala da mu izigravam svalerku bas bih se lepo provela :roll:
 
Ne, bili su mi odrvatni, muvali me neki matori od 36,37 sto iz ove perspektive nije matoro :mrgreen: ali kad imas 19 je odbojno totalno, bar meni...tako da nisam i drago mi je sto nisam. Da ne kazem da su par njih bili ozenjeni..i sad da sam ko neka glupacica pristala da mu izigravam svalerku bas bih se lepo provela :roll:

Nemoj krivo misliti. Pa jel ti znas da zene koje iz ljubavi prema dobrom delu, nekom muskarcu isprazne jaja, obavezno idu u raj posle smrti.:)
 
Zene kad ste bile klinke, tipa 18 godina, da li ste trazile vraga sa starijim muskarcima. Zadrikivale ga dok vas na kraju nije istorbao, pa se vi onda u njega zaljubile, a on vas nije sisao dva posto?

...znas sta je meni najsmesnije:mrgreen:...ja uopste ne sticem utisak da si ti osoba...zivota mi, ovaj avatar se tako slaze sa tvojim postovima da ja ne mogu da poverujem da se iza te cica-mace krije covek kome padaju na pamet ovakve ideje...:zper:
 
Među "klinkama" jedino još i možeš naći nešto vredno pažnje. Neću sigurno da klečim pred nekim otromboljenim stvorenjem sa borama,podočnjacima i zmijskim jezikom koje se aktivno je*e skoro 15 godina i misli da je popilo svu pamet sveta. *** pa mislili bi ljudi da mi je to keva koja se dobro drži. :mrgreen:
A 10 godina razlike,pa to je taaaman.. :heart:
 

Back
Top