Nokia 3660 i bluetooth
Prikazujem rezultate 1 do 3 od 3

Tema: Nokia 3660 i bluetooth

Početnik
    Učlanjen
    09.04.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Nokia 3660 i bluetooth

Vec duze vreme koristim bluetooth koji je na pc povezan preko usb-a i nema problema dok prebacujem fajlove na ovu nokiu,kao i kad sa nje prebacujem na pc,ali nokia pc suite jednostavno ne "prepoznaje" telefon.Ni jedan drugi menadzer takodje(imam ih tri).Verujem da je objasnjenje jednostavno,ali ja ga jos uvek nemam. ops:

p.s.ovo mi je jako bitno jer bez menadzera ne mogu lepo da organizujem telefon!
    Hvala!!!

Elita Profimare (avatar)
    Učlanjen
    16.03.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    273

Podrazumevano Re: Nokia 3660 i bluetooth

Citat Original postavio sheba
    Vec duze vreme koristim bluetooth koji je na pc povezan preko usb-a i nema problema dok prebacujem fajlove na ovu nokiu,kao i kad sa nje prebacujem na pc,ali nokia pc suite jednostavno ne "prepoznaje" telefon.Ni jedan drugi menadzer takodje(imam ih tri).Verujem da je objasnjenje jednostavno,ali ja ga jos uvek nemam. ops:

p.s.ovo mi je jako bitno jer bez menadzera ne mogu lepo da organizujem telefon!
    Hvala!!!
    I ja imam isti problem

Dzoni_kg
    Guest

Podrazumevano

Da bi ti prepoznao pcsuite telefon moras da ih virtuelno spojis seriski tj kliknes desnim dugmetom na ikonu blututha i nadjes konekt serial port (tako nesto) i on ce ti kaze serial port spojen ... i onda bi trebalo da se spoje menadzer pcsuita i telefon (koristim MSI blututh)

Slične teme

1. Nokia 3660
    Autor heller u forumu Mobilna telefonija
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 19.07.2007., 14:58
  2. Nokia 3660
    Autor WizzArt u forumu Mobilna telefonija
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 31.12.2004., 00:09

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor