Ispadanje casice kolena
Prikazujem rezultate 1 do 3 od 3

Tema: Ispadanje casice kolena

Početnik
    Učlanjen
    26.02.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Ispadanje casice kolena

Postovani,
    Molio bih vas da mi napisete savet u slucaju da je neko imao isti problem kao moj.
    Vec duze vreme mi ispada casica desnog kolena i to me onemugucava u bavljenju sportovima, cesto mi se desava i osecam da mi je koleno labavo,nakon toga ide lezanje i nadutost par dana.
    Da li je neko imao i resio ovaj problem i kako??Operacija?
    Pozdrav svima

Elita Андроник Комнин (avatar)
    Učlanjen
    10.08.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    7098

Podrazumevano Re: Ispadanje casice kolena

Ако зглоб није у тако лошем стању, могуће је бављење спортом уз помоћ специјалне ортозе за колено. Наравно, причам о рекреативном спорту. Операција може да помогне, али и не мора (дешава се да колено буде нешто боље, али да и даље повремено искаче и отиче), па се поставља питање да ли је човек уопште морао да иде "под нож". У сваком случају, препоручујем преглед доброг ортопеда који има доста искуства са спортским повредама и који је и сам био спортиста.
    Волим Достојевског, волим све што воле млади и навијам за Црвену звезду

Elita
    Učlanjen
    14.01.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Ispadanje casice kolena

ja sam imala taj problem kao mladja i bilo je to vise nego strasno.uvek je bilo jako jako bolno.evo vec vise od deset godina mi se to nije desilo,ali hodam vise nego oprezno ,svaki moj korak je proracunat.inace pre neki dan sam isla kod reumatologa na pregled i ona me je pitala da li sam imala neke prelome iscasenja.kad sam joj ispricala,pitala me je za stanje stitaste zljezde.prvi put sam dobila objasnjenje da kod smanjenog lucenja stitaste zljezde rskavica je valjda premekana ili labava,ne znam kako je to tacno rekla i zato dolazi do iscasenja.inace i moja mama je u mladjim godinama isto iscasavala koleno ,na kraju su joj ugradili sraf i doktorka mi je rekla da to moze da bude i genetske prirode.

Slične teme

1. kolena opet????
    Autor haosss u forumu Istorija
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 04.06.2009., 17:41
  2. Ispadanje zuba
    Autor milenka u forumu Zdravlje
    Odgovora: 31
    Poslednja poruka: 05.12.2007., 12:15

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor