Кроз 5 година...

Ljuba82

Domaćin
Poruka
3.087
Носиоци репрезентације кроз 5, 6, 7 година и ваша очекиванја?
По мом мишлјенју Јарић, Вујанић, Пеђа, Радман, Крле, Чабаркапа, Миличић, Колјевић... не делују уопште супериорно у односу на друге екипе, чак напротив (поготово кад се узме у обзир да ће рецимо једна Шпанија, Аргентина, Литванија... имати готово исте екипе за толико година).
 
Ljubo, kad si nabrojao nosioce igre, jer mislis na naseg Pedju? Pedju iz Kingsa? Ne verujem da ce on tada igrati(ko zna dal ce vise biti u repki) jer je rekao za NBA da ce mu karijera trajati jos 4-5 godina. To je bas malo ako tako hoce. Bila bi velika steta i za NBA i nas basket( ako bude igrao) ako se tako rano povuce. Pa sta ja znam ko ce biti nosioc....svi sadasnji osim Bodiroge,Divca,Tomasa
Mada opet zavisi ko koliko bude igrao
 
Хммм...занимлјиво сто се тиче Вука...дечко јесте дрзак, надам се да није глуп и да је та дрскост "спортска дрскост", а у том случају има неке шансе.
Некако осећам да му је ова сезона прекретница...пут ка звездама...или само просечан играч.

Мислио сам на тог Пеђу.
 
Evo, ja cu da probijem led :wink: .
Slazem se za Vuka, dosta je drzak, ali zavisi kako ce se to odraziti ako bude u repki, jer velike i starije zvezde bas ne vole da neko bude drzak pored njih. To je ocigledno bio problem i ove godine :?
 
Колико ја знам...могуће је да се варам...дечко је без клуба већ дуже (могуће да је тренирао са ФМП-ом).
У сваком случају велики потенцијал, веома веома млад, али не напредује баш много у годинама кад би то највише требало. Једноставно, најдоминантнија петица у том узрасту, али је велико? шта ће бити за пар година.
Подсећа ме мало на Миличића, само на још нижем нивоу.
Огроман потенцијал...пролазе године...квалитета нема (има бар још 15 наших центара болјих од нјега) :?
 
U obzir cu uzeti samo one koji ce 2008. u Pekingu imati do 32 godine:
BEKOVI:
Jaric(30 god.), Vujanic(28), Koljevic(25+-1), Rakoc(30), Pavlovic(27+-1), Tripkovic(22)
KRILA:
Stojakovic(31), Radman(29), Cabarkapa(26), Bogdanovic(23), Aleksandrov(21)
CENTRI:
Krstic(25), Perovic(23), Milicic(23), Popovic(iz Hemofarma - 25+-2))

To su 14 nasih najperspektivnijih igraca, nazalost verovatno ce Koljevic, Pavlovic i Cabarkapa tada igrati za Crnu Goru, a ne Srbiju. Lako se moze desiti da do tada "ispliva" jos par dobrih igraca, za ove trenutno znam. Tu mogu upasti jos par igraca koji su zadnjih godina stagnirali, ali se mogu vratiti u velikom stilu (Askrabic, Aleksic). Zmagu ne verujem uopste, ali je moguce da i on izbaci 1-2 igraca.
Prva petorka 2008: Vujanic, Rakoc, Pedja, Radman i Krle
 
Beli_machor:
Pazi, njima nije ni 18, bice nesto od njih garantovano.

I da ne zaboravim Aleksica i Bogdanovica koje sam zaboravio da pomenem prosli put.

Надам се да си у праву...мада ми не мирише баш тако. Дивац и Даниловић су у њиховим годинама већ били врхунски, ови чак ни не играју довољно!
Што се тиче Богдановића...слаб (физички) за крилног центра, чак и низак; на позицији 3 се слабо сналази.
Генерално, сви поменути ће вероватно бити одлични играчи...али не и шампиони.
 
Beli_machor:
Muad'Dib:
Nazalost verovatno ce Koljevic, Pavlovic i Cabarkapa tada igrati za Crnu Goru, a ne Srbiju.

Cabarkapa je Zrenjaninac, tako da tesko da cemo njega da izgubimo zbog otcepljenja Crne Gore. A Popovic ce morati mnogo da radi ako bude zeleo da se umesa u centarsku liniju Perovic-Milicic-Krstic koji ce tad vec imati 3-5 godina NBA iskustva.

Odlicno, nisam znao za Cabarkapu! Sto se Popovica tice, slazem se ali naveo sam ga kao potencijalnog ko zna sta ce se izdesavati do 2008
 
Meni od ovih novih niko nije ostavio neeki utisak, mada da je bio bolji stariji tim na Ol, sigurno bi i oni nekako 'iskocili'. Za mene bi bilo najbolje da ovi iz seniorskerepke zauvek igraju, iako svi znamo da je to nemoguce :oops: . Ti generacijski prelazi su teski u svakom sportu narocito u kosarci jer smo navikli uvek na zlato
 
Beli_machor:
Ljuba82:
Лабовић, Трипковић Can't make horse from a donkey

Pazi, njima nije ni 18, bice nesto od njih garantovano.

I da ne zaboravim Aleksica i Bogdanovica koje sam zaboravio da pomenem prosli put.

Изгледа да си био у праву за Трипковића. Стварно је заблистао ове године.
 

Back
Top