Šta su vam poslednje ukrali?

novčanik, sa aposlutno celom kirijom, parama za račune, svim karticama i dokumentima, plus što mi je tog dana legla plata, pa sam odjurila u banku da odjavim kartice, ali ljudi nisu mogli jer nisam imala apsolutno ni jedan dokument kojim bih dokazala da sam ja tara, i da su mi ukadene kartice... jedva sam nekako uspela ,u matičnoj banci preko deponovanog potpisa...
 
Koleginica mi je ukrala jedan rad, a kućna pomoćnica minđuše.
ja sam juče drugu drpila upaljač... ali to se ne računa, jer sam ga upozorila da ću da ukradem - sam je kriv što ga nije čuvao :)

Dobor je sto si mu ukrala ,ne bi bilo dobro da ti ga je poklonio ,jer kazu ljudi da ne valja poklanjati upaljac ...to kvari prijateljstvo :eek: ,naravno ,vazi samo za one koji u to veruju ...valjda :) !

PS.
Jel sme musko da pise na ovom pdf-u:mrgreen: ?! :dontunderstand:
 
Savrsen usb, crven, kozni, prestigio... pre par meseci..:sad2:
a juce pare, platila sam sisanje 2000 lopoviiiii!
 

Prilozi

  • product-prestigio-large.jpg
    product-prestigio-large.jpg
    39,7 KB · Pregleda: 5
Poslednja izmena:
Hemijsku?
Srce?
Muža?
Ljubavnika?
Recept za kiflice sa sirom?
Lovčanik?
Karticu za Mertro?
Vodoinstalatera?
Kako ste to podnele?


P.S.
Oduševljavaju me odgovori tipa: "Ništa od gore navedenog."


Oprezna sam, pazljiva, nikad rastresena i uglavnom nemam neku veliku vrednost uz sebe, tako da se ne secam da mi je nekad nesto ukradeno. Ako mi neka stvar nedostaje uvek pre pomislim da sam je izgubila nego da mi je ukradena.
Jedino sto mi je zasigurno ukradeno je srce. To sam samo deci dobrovoljno dala a svi drugi koje sam zavolela u zivotu morali su mi srce ukrasti. Mrzim da volim, dobrovoljno nikad ne bih pristala na tu glupost. :)

Muza mi mozda nekad neko pozajmi bez pitanja i dozvole ali ga vrate svaki put, tu je jos uvek. :)
 

Back
Top