Hoce li nekad nesto da se desi? -.-

GhettoBeograd

Poznat
Poruka
7.909
Waaaaazap :D

dakle...Ako ovo cita moj profesorka fizike iz osnovne Vesela zelim da joj porucim...pi*zda ti ma*terina nenormalna nikad ti necu zaboraviti ona smaranja na casovima!

sad ozb. razmisljam nesto i dosao sam na genijalnu ideju! :mrgreen: da zajednicki pisemo scenario za nicPor na kraju mozda i neko prepozna nas talenat ;p

dakle ja cu da pocnem a vi nastavite :think:

-Mlada yebozvana Zaklina u kuhinji razvlaci testo za pizzu dok slusa mega hit
i zamislja da li u pesmi kaze "udji mi duboko u...." garazu,usta ili nesto sasvim trece u tom trenutku ulazi mladi pohotni Jelenko i...

nastaviti xD
 
Poslednja izmena:
-Mlada yebozvana Zaklina u kuhinji razvlaci testo za pizzu dok slusa mega hit
i zamislja da li u pesmi kaze "udji mi duboko u...." garazu,usta ili nesto sasvim trece u tom trenutku ulazi mladi pohotni Jelenko i...... skida pantalone i vadi svog nabreklog jednookog pitona sa ciljem da ga stavi dotichnoj medj noge, medjutim... ona se okrece i lupa ga oklagijom po glavi misleci da je neki provalnik, te on pada onesveshcen. Taman kada je izgledalo da od sexa nece biti nishta...


...medjutim shvata da se zaebala i lupa mu sisama samare da ga povrati u zivot,on se budi i....
 
-Mlada yebozvana Zaklina u kuhinji razvlaci testo za pizzu dok slusa mega hit
i zamislja da li u pesmi kaze "udji mi duboko u...." garazu,usta ili nesto sasvim trece u tom trenutku ulazi mladi pohotni Jelenko i...... skida pantalone i vadi svog nabreklog jednookog pitona sa ciljem da ga stavi dotichnoj medj noge, medjutim... ona se okrece i lupa ga oklagijom po glavi misleci da je neki provalnik, te on pada onesveshcen. Taman kada je izgledalo da od sexa nece biti nishta...

...medjutim shvata da se zaebala i lupa mu sisama samare da ga povrati u zivot,on se budi i.... besan zbog toga sto je popio oklagiju pocinje da se necka...i onako poluosamucen on vidi njen dekolte......i primetio je da joj je jedna sisa veca od druge zgranut je upita jer to od posledica spavanja na stomaku ili se leva sisa uvecala od preteranog suncanja,ona ga pogleda i...

dobro ide za sad :D
 
... i ona mu kaze aj pali shabane shta tebe zabole shto su razlichite moje sise, a on o pa kako me ne bi bolelo kad' cu sad da ih mesim :mrgreen: , te ih snazno obe zgrabi i...

zavrne tako jako u suprotnom pravcu kazaljke na satu da je ispustila zastrashujuc krik slichan onom koji ispushtaju mantikore iz serije "chari" i pala je na pozadinu oporavljajuci se od agonije koju je dozhivela
 
-Mlada yebozvana Zaklina u kuhinji razvlaci testo za pizzu dok slusa mega hit
i zamislja da li u pesmi kaze "udji mi duboko u...." garazu,usta ili nesto sasvim trece u tom trenutku ulazi mladi pohotni Jelenko i...... skida pantalone i vadi svog nabreklog jednookog pitona sa ciljem da ga stavi dotichnoj medj noge, medjutim... ona se okrece i lupa ga oklagijom po glavi misleci da je neki provalnik, te on pada onesveshcen. Taman kada je izgledalo da od sexa nece biti nishta...

...medjutim shvata da se zaebala i lupa mu sisama samare da ga povrati u zivot,on se budi i.... besan zbog toga sto je popio oklagiju pocinje da se necka...i onako poluosamucen on vidi njen dekolte......i primetio je da joj je jedna sisa veca od druge zgranut je upita jer to od posledica spavanja na stomaku ili se leva sisa uvecala od preteranog suncanja,ona ga pogleda i...

... i kaze mu aj pali shabane shta tebe zabole shto su razlichite moje sise, a on o pa kako me ne bi bolelo kad' cu sad da ih mesim , te ih snazno obe zgrabi i...ona ciknu, iznenadjena njegovom zestinom, ali mu se predade...posle poče polako da ih steže...pa sve brže i brže....na kraju mu seda u "krilo":...

deluje obecavajuce :mrgreen:
 

Back
Top