problem

U hbt.. nisam sigurna uopšte..
Prvo - kako to da ja to nisam primetila?!.. :eek:
Drugo - odakle to 'odjednom' (iako se ne postaje zavisnik odjednom)
Treće - videla bih šta je uzrok toga i probala da pomognem
I ako ne uspe ništa - onda bih otišla..

Jer znam u kolikoj meri može alkoholizam da uništava živote ljudi koji su u najbližoj okolini alkoholičara.
A mogu zamisliti tek narkomanija...

No opet..
Prvo bih probala da pomognem.
Hbg...
I u dobru i u zlu, zar ne?! :neutral:
 
Ne mogu da zamislim da bih mesecima, godinama provodila vreme sa njim, zivela sa njim, a onda odjednom saznala.
Ali, ako nam je komunikacija tako losa da je ipak doslo do iznenadjenja te vrste- prvo razgovor, suceljavanje, videti koliko je uzelo maha, videti da li on hoce da se mane te zavisnosti. Ako nece, nemam ja sta da trazim sa njim. Ako hoce, pomoci mu, podrzati ga. I naravno, zasto je poceo da se drogira? Ima li to veze sa nama? Nesto u njegovom zivotu sto nije vezano za mene? Nesto sto ce uvek imati u sebi?
Ne bih mogla da ostanem sa narkomanom.
 
zavisi sa cim se drogira...u nekim sredinama lepe nam domovine i besedin je droga,a ne lek za smirenje...tako da su svi narkomani...
ako lik ne uzima heroin,onda je sve ok...ostale droge su kerov ****** za hors...

Heroin....:confused:Da..da...sve u svemu ne možeš ti tu ništa...to je silovanje same tebe i tvoje psihe...uništavanje tebe sa njim i na kraju će završiti tamo gde je krenuo....:neutral:A kad sve bude gotovo ćeš kriviti sebe za ono što se desilo i neće proći dan da nećeš leći i pomisliti da si nešto mogla učiniti....
 
Poslednja izmena:
Sad Nensi ozbiljno...šta uzima i koliko dugo?Gledaj...ne očekuj da će za ljubav tebi išta bataliti...malo je njih koji su se izvukli, ali uvek postoje slučajevi...koliko imate godina?To je jako važno...
 
Sad mi jedna forumerka u vezi onog mog pitanja da li i žene idu high,reče žene su fine ,one to ne rade...Pa dokle više tog muškog terora...Biju žene,piju,kockaju se,drogiraju...Ko to zlo izmisli:think::eek::mrgreen:
 
nije nikakav problem sto je pitala
da nije stavila doticnog smajlija
to je isto ko kad bih ja postavila temu sta biste radili kad biste shvatili da vam je riba isfolirani retard :bljak:
i time ne bih zaista htela da diskutujem s vama o isfoliranim ribama
 
Pa ako mu je seks droga, drogirali bi se zajedno non stop...:mrgreen:

Verujem da se uvek saznaju tudji problemi posebno te vrste...uvek Jovo poznaje Peru a Pero Franju sa kojim se ovisnik Dragan druzi..pa on zna da se potencialni djogira...:lol: dobro je obratiti paznju vec u startu s kim se petljas,pa samim tim i ne dodje do neceg ozbiljnog...e sad ako nismo provalili a "zaglibili" smo (osecamo nesto prema doticnom) ili je vec muz (ne daj Boze) to je vec drugo..

Nekada sam razmisljala u stilu da je potrebno dati sve od sebe kako bi pomogli voljenoj osobi...sad ne mislim tako...treba izvuc svoju glavu i srce u pravo vreme zbog sebe...posebno kad decko/muz ne zeli da saradjuje i duboko je zaglibio..

U oba slucaja ostavljam bez razmisljanja....
 

Back
Top