Сајтови/ огласи за упознавање

Јесте ли икада овом методом покушали наћи партнера/ партнерку?

  • да

  • не


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

Fiamma

Iskusan
Poruka
6.964
Јесте ли икада покушали наћи партнера/ партнерку читајући огласе за личне контакте?
Јесте ли сами остављали огласе?
Каква су вам била искуства?

Пре неки дан сам, онако безвезе, гледала један такав сајт и приметила да је већина и девојака и момака који се тамо рекламирају атрактивна :eek: :dontunderstand:
Нпр.



Никако ми није јасно како они не могу да нешто на'ватају у СЖ, него морају да ту каче огласе и трпе да их смара ко стигне :think:
 
Poslednja izmena od moderatora:
Јесте ли икада покушали наћи партнера/ партнерку из огласа?
Јесте ли сами остављали огласе?
Каква су вам била искуства?

Пре неки дан сам, онако безвезе, гледала један такав сајт и приметила да је већина и девојака и момака који се тамо рекламирају атрактивна :eek: :dontunderstand:
Нпр.


Никако ми није јасно како они не могу да нешто на'ватају у СЖ, него морају да ту каче огласе и трпе да их смара ко стигне :think:

Jer su prezaposleni .
Nisam nikad..
 
Poslednja izmena od moderatora:
Мислиш? ;)

Али, најсмешније је што су тамо углавном све лепе и лепушкасте особе и из испада да су ружнији срећнији у љубави :lol:

.. Pa ne ispada, imaš neki vid u glavi ..da se daje u oglas ..samo ako nije ima srice u realu zbog izgleda.. al to ti je kriv vid..

:)
 
Јесте ли икада покушали наћи партнера/ партнерку читајући огласе за личне контакте?
Јесте ли сами остављали огласе?
Каква су вам била искуства?

Пре неки дан сам, онако безвезе, гледала један такав сајт и приметила да је већина и девојака и момака који се тамо рекламирају атрактивна :eek: :dontunderstand:
Нпр.



Никако ми није јасно како они не могу да нешто на'ватају у СЖ, него морају да ту каче огласе и трпе да их смара ко стигне :think:

Ma bre to su sve lazni oglasi to se ovako navata na forumu samo nece priznaju
 
.. Pa ne ispada, imaš neki vid u glavi ..da se daje u oglas ..samo ako nije ima srice u realu zbog izgleda.. al to ti je kriv vid..

:)
Извини, ја те ништа нисам разумела :rumenko:

pa mogu i ja sad da napisem da sam sexi zemska, imam 18 godina, sise 5 - ica, ne nosim gacice, trazim osecajnog momka, dubokog dzepa...ovaj srca...itd :manikir:

odakle ti ideja da to sto su napisali da su atraktivni, i ostali hvalospevi, da je to istina :lol:
:roll:
На том сајту нема хвалоспева, САМО СЛИКЕ, а на њима све атрактивне особе...
 
...ne bih nikada...ja sam generalno protiv internet ljubavnih novotarija...ne bih ni postavljala slike cak, ni ovde a jedva da ih imam i na fb-u, cak i one koje imam mogu da vide samo moji prijatelji...cak sam slala slike iskljucivo zenama sa krstarice, ne znam zasto zapravo, valjda ne vidim poentu u tome da me neko klasifikuje kao dobar komad, jer smo na netu zapravo samo komadi i nista vise (izvinjavam se ako nekoga povredim ovakvim stavom)...nekako sam zatvorena po tom pitanju...nema leptirica, nema hemije, nema bliskosti, nema pogleda, nema dodira, nemam pojma ni ko je ni sta je taj neko ko bi me eventualno kontaktirao, kako prica, kakav mu je glas, kako se oblaci, kako se ophodi, kakav osecaj imam kada razgovaram sa njim, kako me gleda, da li nam se oci stope kada se vidimo...nisam ja iz te price...vise volim da se upoznam sa nekim i izgubim u njegovom pogledu, to ce zauvek ostati simptom zaljubljenosti u mom slucaju, kada pocrvenim i ne mogu da ga pogledam u oci jer se bojim da ce sve procitati iz pogleda, kod tih momaka sa neta, foruma, fb-a, sajtova za upoznavanje toga nema, nista ne isijava iz osobe...a mene mrtva slika ili mrtvo slovo ne moze da privuce...pri svemu sam jos i introvertna neverovatno...naravno, uvek ima nekih izuzetaka, mozda i promenim misljenje nekada ali za sada je ovakvo...
 
Извини, ја те ништа нисам разумела :rumenko:


:roll:
На том сајту нема хвалоспева, САМО СЛИКЕ, а на њима све атрактивне особе...

dobro aj kad si se vec uhvatila bas za taj sajt...otkud znas da su njihive ;)
drugo, to sto neko izgleda atraktivno ( subjektivno) ne znaci da je savrsen...ko zna kakvu falinku ima u glavi...primer
 
dobro aj kad si se vec uhvatila bas za taj sajt...otkud znas da su njihive ;)
drugo, to sto neko izgleda atraktivno ( subjektivno) ne znaci da je savrsen...ko zna kakvu falinku ima u glavi...primer
Па, ако нису њихове слике, како ће се упознати и са ким?
А то за фалинке и не коментаришем...
 
dobro aj kad si se vec uhvatila bas za taj sajt...otkud znas da su njihive ;)
drugo, to sto neko izgleda atraktivno ( subjektivno) ne znaci da je savrsen...ko zna kakvu falinku ima u glavi...primer

....ili u izgledu, ima lepu glavu za slikanje a gde su tu zubi kada se nasmeje, telo, glas, hod, pogrbljenost, mozda pljuje kada govori, mozda ima tri govorne mane, mozda se dere kada prica...pa onda mozda ima krive noge, prenisko/previsoko, kosa koja nam se ne dopada...ihaha koliko mana koje se za fotku mogu prikriti tako lako ili provuci kroz fotoshop...sminka cuda cini...potpuno se slazem i za ostalo
 
....ili u izgledu, ima lepu glavu za slikanje a gde su tu zubi kada se nasmeje, telo, glas, hod, pogrbljenost, mozda pljuje kada govori, mozda ima tri govorne mane, mozda se dere kada prica...pa onda mozda ima krive noge, prenisko/previsoko, kosa koja nam se ne dopada...ihaha koliko mana koje se za fotku mogu prikriti tako lako ili provuci kroz fotoshop...sminka cuda cini...potpuno se slazem i za ostalo
Ако неко нешто прикрива, после му се обије о главу. Сумњам да било ко има разлога за тајновитост.
 
Јесте ли икада покушали наћи партнера/ партнерку читајући огласе за личне контакте?
Јесте ли сами остављали огласе?
Каква су вам била искуства?

Пре неки дан сам, онако безвезе, гледала један такав сајт и приметила да је већина и девојака и момака који се тамо рекламирају атрактивна :eek: :dontunderstand:
Нпр.



Никако ми није јасно како они не могу да нешто на'ватају у СЖ, него морају да ту каче огласе и трпе да их смара ко стигне :think:

Pa ne znam, danas je to normalno, ali je vecini ostao otpor u glavi..zbog onih izraza od ranije 'nasli se preko oglasa'' to je nekako kao vazilo samo za pacenike...a realno sada je to najnormalnija stvar. NIsam nikad isla na takve sajtove, ali jesam upoznala jednog bivseg na nekom chatu, e sad po meni ima malo razlike posto bih se osecala bzv da se reklamiram negde, a po nekom je to isti djavo..kako god
 
Јесте ли икада покушали наћи партнера/ партнерку читајући огласе за личне контакте?
Јесте ли сами остављали огласе?
Каква су вам била искуства?

Пре неки дан сам, онако безвезе, гледала један такав сајт и приметила да је већина и девојака и момака који се тамо рекламирају атрактивна :eek: :dontunderstand:
Нпр.



Никако ми није јасно како они не могу да нешто на'ватају у СЖ, него морају да ту каче огласе и трпе да их смара ко стигне :think:
Nije to tako lose,ako ste usamljeni.Problem vam se moze javiti kad vas spopadnu osobe koje su po mnogim (cesto skrivenim)parametrima poremecene.
Mac sa dve ostrice,gde vas kraj ostrice ne mozete bas da kontrolisete kao u realnosti.
Edit:
Obidjite jos jedan krug oko komsiluka u rl :ok:
 
Јесте ли икада покушали наћи партнера/ партнерку читајући огласе за личне контакте?
Јесте ли сами остављали огласе?
Каква су вам била искуства?

Пре неки дан сам, онако безвезе, гледала један такав сајт и приметила да је већина и девојака и момака који се тамо рекламирају атрактивна :eek: :dontunderstand:
Нпр.



Никако ми није јасно како они не могу да нешто на'ватају у СЖ, него морају да ту каче огласе и трпе да их смара ко стигне :think:
Na sajtovima za upoznavanje se ne kače samo oglasi, ne znam na koji misliš, ali većina takvih sajtova su drugačije koncipirani. Osobe koje na njima traže partnere su itekako atraktivne. Nalazio sam partnerke na takvim sajtovima, i sad sam u šemi sa jednom od njih. I upoznao sam neke žene koje su mi postale prijateljice...
 
Није ово Средњи век.:roll: Данас у ери фејсбука, интернета, када већина нас дословно виси на интернету није чудно да упознамо девојку путем интернета.

....u bwe, nisam znala da se danas ljudi ne upoznaju van neta:eek:...oprosti ali ja upoznajem ljude u svakodevnim stvarima, na faksu, na poslu, u gradu, na rodjendanima, na ulici, u redovima, na putovanjima...nisi u pravu za srednji vek...

,,,drugo, jedno je da posaljes sliku nekome sa kim cetujes ili razmenis gomilu PP ovde ali je nesto sasvim drugo kada nam nepoznati ljudi salju zahteve za prijateljsvo na FB-u, ili da se "obesimo" na sajt za upoznavanje...to je bitno drugacija stvar od posaljem ti sliku da mozes da me zamilsis jer je glupo zamisljanje na suvo pa ako se nesto desi desice se ako ne nista nismo ni ocekivali...mi smo mislile i govorile o ljudima koji ostave samo svoje slike tek da bi nekome upale u oci na sajtu za upoznavanje...
 
....u bwe, nisam znala da se danas ljudi ne upoznaju van neta:eek:...oprosti ali ja upoznajem ljude u svakodevnim stvarima, na faksu, na poslu, u gradu, na rodjendanima, na ulici, u redovima, na putovanjima...nisi u pravu za srednji vek...

,,,drugo, jedno je da posaljes sliku nekome sa kim cetujes ili razmenis gomilu PP ovde ali je nesto sasvim drugo kada nam nepoznati ljudi salju zahteve za prijateljsvo na FB-u, ili da se "obesimo" na sajt za upoznavanje...to je bitno drugacija stvar od posaljem ti sliku da mozes da me zamilsis jer je glupo zamisljanje na suvo pa ako se nesto desi desice se ako ne nista nismo ni ocekivali...mi smo mislile i govorile o ljudima koji ostave samo svoje slike tek da bi nekome upale u oci na sajtu za upoznavanje...

da...ali koja je razlika kad ti taj isti nepoznati covek pridje u gradu :)
serijskim ubicama ne pise ubica na celu :p
 

Back
Top