Сајтови/ огласи за упознавање

Pogledaj rezultate ankete: Јесте ли икада овом методом покушали наћи партнера/ партнерку?

Glasova
23. Ne možete glasati na ovu anketu
  • да

9 39,13%
  • не

14 60,87%
Strana 1 od 5 12345 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 114

Tema: Сајтови/ огласи за упознавање

Iskusan
    Učlanjen
    25.02.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    124

Exclamation Сајтови/ огласи за упознавање

Јесте ли икада покушали наћи партнера/ партнерку читајући огласе за личне контакте?
    Јесте ли сами остављали огласе?
    Каква су вам била искуства?

Пре неки дан сам, онако безвезе, гледала један такав сајт и приметила да је већина и девојака и момака који се тамо рекламирају атрактивна
    Нпр.

Никако ми није јасно како они не могу да нешто на'ватају у СЖ, него морају да ту каче огласе и трпе да их смара ко стигне
    Poslednji put ažurirao/la Butterfly effect : 04.03.2010. u 16:00

Buduća legenda Ankora (avatar)
    Učlanjen
    23.01.2010.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    851

Podrazumevano Re: Сајтови/ огласи за упознавање

Citat Original postavio guera Pogledaj poruku
    Јесте ли икада покушали наћи партнера/ партнерку из огласа?

Пре неки дан сам, онако безвезе, гледала један такав сајт и приметила да је већина и девојака и момака који се тамо рекламирају атрактивна
    Нпр.

Никако ми није јасно како они не могу да нешто на'ватају у СЖ, него морају да ту каче огласе и трпе да их смара ко стигне
    Jer su prezaposleni .
    Nisam nikad..
    Poslednji put ažurirao/la Butterfly effect : 04.03.2010. u 16:00
    ¡Olé!

Iskusan
    Učlanjen
    25.02.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    124

Citat Original postavio Ankora Pogledaj poruku
    Jer su prezaposleni .
    Мислиш?

Али, најсмешније је што су тамо углавном све лепе и лепушкасте особе и из испада да су ружнији срећнији у љубави

Veoma poznat
    Učlanjen
    29.12.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Nikad...Još sam mala za to...

Veoma poznat Butterfly effect (avatar)
    Učlanjen
    03.07.2008.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    22
    Reputaciona moć
    186

Guera, zabranjeno je postavljanje tudjih fotografija!

Ja ne znam sta najvise volis da za tebe obucem, ali znam sta najvise volis da sa mene skines... by La petite Maggie

Buduća legenda Ankora (avatar)
    Učlanjen
    23.01.2010.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    851

Мислиш?

Али, најсмешније је што су тамо углавном све лепе и лепушкасте особе и из испада да су ружнији срећнији у љубави
    .. Pa ne ispada, imaš neki vid u glavi ..da se daje u oglas ..samo ako nije ima srice u realu zbog izgleda.. al to ti je kriv vid..

¡Olé!

Zaslužan član georgejune (avatar)
    Učlanjen
    26.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    5968

Јесте ли икада покушали наћи партнера/ партнерку читајући огласе за личне контакте?

Нпр.

Ma bre to su sve lazni oglasi to se ovako navata na forumu samo nece priznaju
    Gis maj es,trust my instinct in these matters,is attention whores,sujetne zenturace,pusacice&co,who cares,ako cete digrate kolo to ne drzimo

Stara legenda Metla na vestici (avatar)
    Učlanjen
    05.08.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    1488

pa mogu i ja sad da napisem da sam sexi zemska, imam 18 godina, sise 5 - ica, ne nosim gacice, trazim osecajnog momka, dubokog dzepa...ovaj srca...itd

odakle ti ideja da to sto su napisali da su atraktivni, i ostali hvalospevi, da je to istina

a sto se pitanja tica na sva tri je odgovor ne
    If you are offended by the things I said, just imagine everything I hold back

Aktivan član
    Učlanjen
    16.01.2010.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    40

ne.mozda cu u kasnim godinama kad budem trazila muza

Zainteresovan član sarumon (avatar)
    Učlanjen
    01.04.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    33

Cudni su ljudi kad se treba upoznati zato i nemam ta iskustva....
    Poz.!!!

Iskusan
    Učlanjen
    25.02.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    124

Citat Original postavio Ankora Pogledaj poruku
    .. Pa ne ispada, imaš neki vid u glavi ..da se daje u oglas ..samo ako nije ima srice u realu zbog izgleda.. al to ti je kriv vid..

Извини, ја те ништа нисам разумела

Citat Original postavio Metla na vestici Pogledaj poruku
    pa mogu i ja sad da napisem da sam sexi zemska, imam 18 godina, sise 5 - ica, ne nosim gacice, trazim osecajnog momka, dubokog dzepa...ovaj srca...itd

odakle ti ideja da to sto su napisali da su atraktivni, i ostali hvalospevi, da je to istina

На том сајту нема хвалоспева, САМО СЛИКЕ, а на њима све атрактивне особе...

Veoma poznat
    Učlanjen
    26.05.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

...ne bih nikada...ja sam generalno protiv internet ljubavnih novotarija...ne bih ni postavljala slike cak, ni ovde a jedva da ih imam i na fb-u, cak i one koje imam mogu da vide samo moji prijatelji...cak sam slala slike iskljucivo zenama sa krstarice, ne znam zasto zapravo, valjda ne vidim poentu u tome da me neko klasifikuje kao dobar komad, jer smo na netu zapravo samo komadi i nista vise (izvinjavam se ako nekoga povredim ovakvim stavom)...nekako sam zatvorena po tom pitanju...nema leptirica, nema hemije, nema bliskosti, nema pogleda, nema dodira, nemam pojma ni ko je ni sta je taj neko ko bi me eventualno kontaktirao, kako prica, kakav mu je glas, kako se oblaci, kako se ophodi, kakav osecaj imam kada razgovaram sa njim, kako me gleda, da li nam se oci stope kada se vidimo...nisam ja iz te price...vise volim da se upoznam sa nekim i izgubim u njegovom pogledu, to ce zauvek ostati simptom zaljubljenosti u mom slucaju, kada pocrvenim i ne mogu da ga pogledam u oci jer se bojim da ce sve procitati iz pogleda, kod tih momaka sa neta, foruma, fb-a, sajtova za upoznavanje toga nema, nista ne isijava iz osobe...a mene mrtva slika ili mrtvo slovo ne moze da privuce...pri svemu sam jos i introvertna neverovatno...naravno, uvek ima nekih izuzetaka, mozda i promenim misljenje nekada ali za sada je ovakvo...

Stara legenda Metla na vestici (avatar)
    Učlanjen
    05.08.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    1488

Извини, ја те ништа нисам разумела

На том сајту нема хвалоспева, САМО СЛИКЕ, а на њима све атрактивне особе...
    dobro aj kad si se vec uhvatila bas za taj sajt...otkud znas da su njihive
    drugo, to sto neko izgleda atraktivno ( subjektivno) ne znaci da je savrsen...ko zna kakvu falinku ima u glavi...primer
    If you are offended by the things I said, just imagine everything I hold back

Iskusan
    Učlanjen
    25.02.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    124

drugo, to sto neko izgleda atraktivno ( subjektivno) ne znaci da je savrsen...ko zna kakvu falinku ima u glavi...primer
    Па, ако нису њихове слике, како ће се упознати и са ким?
    А то за фалинке и не коментаришем...

Veoma poznat
    Učlanjen
    26.05.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

....ili u izgledu, ima lepu glavu za slikanje a gde su tu zubi kada se nasmeje, telo, glas, hod, pogrbljenost, mozda pljuje kada govori, mozda ima tri govorne mane, mozda se dere kada prica...pa onda mozda ima krive noge, prenisko/previsoko, kosa koja nam se ne dopada...ihaha koliko mana koje se za fotku mogu prikriti tako lako ili provuci kroz fotoshop...sminka cuda cini...potpuno se slazem i za ostalo

Buduća legenda Владан (avatar)
    Učlanjen
    11.09.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    964

Није ово Средњи век. Данас у ери фејсбука, интернета, када већина нас дословно виси на интернету није чудно да упознамо девојку путем интернета.

Učlanjen
    11.09.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    964

Citat Original postavio vazdusasta Pogledaj poruku
    ....ili u izgledu, ima lepu glavu za slikanje a gde su tu zubi kada se nasmeje, telo, glas, hod, pogrbljenost, mozda pljuje kada govori, mozda ima tri govorne mane, mozda se dere kada prica...pa onda mozda ima krive noge, prenisko/previsoko, kosa koja nam se ne dopada...ihaha koliko mana koje se za fotku mogu prikriti tako lako ili provuci kroz fotoshop...sminka cuda cini...potpuno se slazem i za ostalo
    Ако неко нешто прикрива, после му се обије о главу. Сумњам да било ко има разлога за тајновитост.

Poznat Sally_Solomon (avatar)
    Učlanjen
    31.07.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    217

Нпр.

Pa ne znam, danas je to normalno, ali je vecini ostao otpor u glavi..zbog onih izraza od ranije 'nasli se preko oglasa'' to je nekako kao vazilo samo za pacenike...a realno sada je to najnormalnija stvar. NIsam nikad isla na takve sajtove, ali jesam upoznala jednog bivseg na nekom chatu, e sad po meni ima malo razlike posto bih se osecala bzv da se reklamiram negde, a po nekom je to isti djavo..kako god
    Freedom is just another word for nothing left to lose

Poznat
    Učlanjen
    11.12.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

Нпр.

Nije to tako lose,ako ste usamljeni.Problem vam se moze javiti kad vas spopadnu osobe koje su po mnogim (cesto skrivenim)parametrima poremecene.
    Mac sa dve ostrice,gde vas kraj ostrice ne mozete bas da kontrolisete kao u realnosti.
    Edit:
    Obidjite jos jedan krug oko komsiluka u rl

Učlanjen
    11.09.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    964

Да не испадне сад да су нормалније особе које упознамо у кафићима, дискотекама, од оних на интернету. Нема ту правила и опасно је генерализовати.

Buduća legenda
    Učlanjen
    07.11.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Нпр.

Na sajtovima za upoznavanje se ne kače samo oglasi, ne znam na koji misliš, ali većina takvih sajtova su drugačije koncipirani. Osobe koje na njima traže partnere su itekako atraktivne. Nalazio sam partnerke na takvim sajtovima, i sad sam u šemi sa jednom od njih. I upoznao sam neke žene koje su mi postale prijateljice...

Buduća legenda light & dark (avatar)
    Učlanjen
    04.10.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    412

pa i ovo je sajt za upoznavanje
    drugo ne vidim otkud ti pretpostavka da ne mogu nesto u rl nego moraju tako..ljudi rade stvari iz najrazlicitijih mogucih razloga.
    ne nisam..iz prostog razloga sto mi deluje ko stocna pijaca
    "Ružna je to misao, ali izgleda da je tačna, ljudi se teško pokreću dok mogu da žive podnošljivo, tek kad im postane suviše teško, kad počnu da tonu, počinju da misle i da se otimaju."

Veoma poznat
    Učlanjen
    26.05.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio drinjaca Pogledaj poruku
    Није ово Средњи век. Данас у ери фејсбука, интернета, када већина нас дословно виси на интернету није чудно да упознамо девојку путем интернета.
    ....u bwe, nisam znala da se danas ljudi ne upoznaju van neta...oprosti ali ja upoznajem ljude u svakodevnim stvarima, na faksu, na poslu, u gradu, na rodjendanima, na ulici, u redovima, na putovanjima...nisi u pravu za srednji vek...

,,,drugo, jedno je da posaljes sliku nekome sa kim cetujes ili razmenis gomilu PP ovde ali je nesto sasvim drugo kada nam nepoznati ljudi salju zahteve za prijateljsvo na FB-u, ili da se "obesimo" na sajt za upoznavanje...to je bitno drugacija stvar od posaljem ti sliku da mozes da me zamilsis jer je glupo zamisljanje na suvo pa ako se nesto desi desice se ako ne nista nismo ni ocekivali...mi smo mislile i govorile o ljudima koji ostave samo svoje slike tek da bi nekome upale u oci na sajtu za upoznavanje...

Buduća legenda light & dark (avatar)
    Učlanjen
    04.10.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    412

Citat Original postavio vazdusasta Pogledaj poruku
    ....u bwe, nisam znala da se danas ljudi ne upoznaju van neta...oprosti ali ja upoznajem ljude u svakodevnim stvarima, na faksu, na poslu, u gradu, na rodjendanima, na ulici, u redovima, na putovanjima...nisi u pravu za srednji vek...

,,,drugo, jedno je da posaljes sliku nekome sa kim cetujes ili razmenis gomilu PP ovde ali je nesto sasvim drugo kada nam nepoznati ljudi salju zahteve za prijateljsvo na FB-u, ili da se "obesimo" na sajt za upoznavanje...to je bitno drugacija stvar od posaljem ti sliku da mozes da me zamilsis jer je glupo zamisljanje na suvo pa ako se nesto desi desice se ako ne nista nismo ni ocekivali...mi smo mislile i govorile o ljudima koji ostave samo svoje slike tek da bi nekome upale u oci na sajtu za upoznavanje...
    da...ali koja je razlika kad ti taj isti nepoznati covek pridje u gradu
    serijskim ubicama ne pise ubica na celu
    "Ružna je to misao, ali izgleda da je tačna, ljudi se teško pokreću dok mogu da žive podnošljivo, tek kad im postane suviše teško, kad počnu da tonu, počinju da misle i da se otimaju."

Poznat Sally_Solomon (avatar)
    Učlanjen
    31.07.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    217

Ovo me podseti kad jedan poznanik svakodnevno kenj.a po fb kako je originalan, i kako je fb shit hehehe
    Na krsti pljuvati po socijalizovanju preko neta je malo komicno
    Freedom is just another word for nothing left to lose

Slične teme

1. Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 25.02.2012., 23:47
  2. Odgovora: 72
    Poslednja poruka: 31.08.2009., 12:19
  3. Најлепши сајтови у флеш-у
    Autor Ilinoida u forumu Web dizajn
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 23.08.2009., 04:18
  4. Odgovora: 59