Zbog ovakvih pojedinaca se Srbija muci jos uvek

Nemoj mi pametovati mnogo, ti skaces sam sebi u mozak a ne ja. Govorim o pojedincu zbog kojih drzava Srbija i njen narod imaju problema i o nicemu drugom.
Kakvih problema...............tebi je problem sto je pronadjen krivac imenom i prezimenom, i to iz Bosne,...........a nije ti problem sto Srbija sama sebi pise presudu rezolucijom u kojomj sama sebe naziva genocidnim narodom.............ma idi bre, ne lupaj
 
Ne, to ja trebam reci...

A sada je Crnogorac? A kad se govori o srpskim zemljama o srpskoj crkvi, o srpskom narodu u Crnoj Gori, o Njegosu, onda crnogorski narod ne postoji? Onda su svi Srbi!? Muka mi je bre od dvolicnosti...

Kada se treba distancirati od neceg loseg onda smo nezavisni crnogorci to su uradili Srbi,a kada treba prihvatiti krivicu onda smo Srbi i Srbi su to uradili.......ljigav si do koske :bljak:
 
Kakvih problema...............tebi je problem sto je pronadjen krivac imenom i prezimenom, i to iz Bosne,...........a nije ti problem sto Srbija sama sebi pise presudu rezolucijom u kojomj sama sebe naziva genocidnim narodom.............ma idi bre, ne lupaj

Nemam ja nikakvih problema, ja sam srecan sto je ubica uhvacen i sto ga je pravda stigla i sto se polako skida kolektivna odgovornost sa jednog naroda. Tebi je problem sto je uhvacen neko ko je ubio i palio 100 muslimana, tako mi deluje... Mene ne interesuju rezolucije na ovoj temi, pisi na temi o rezoluciji o tome. Ovde se diskutuje o pojedincu koji je ubio i zapalio 100 muslimana i zbog kojeg Srbija i njen narod pate.
 
Pedijatar silovao više od 100 dece!
Lekar Erl Bredli optužen da je od 1998. seksualno zlostavljao 103 deteta, svoje pacijente, starosti od svega nekoliko meseci do 13 godina
Doktor monstrum... Policija je u Bredlijevoj kući našla 13 sati video materijala na kojem se vidi kako on zlostavlja decu
Pedijatar Erl Bredli (56) iz grada Luis, u američkoj državi Delaver, optužen je da je za više od deset godina seksualno zlostavljao 103 deteta starosti od nekoliko meseci do 13 godina. Sve žrtve bile su njegovi pacijenti. To je najteži slučaj seksualnog zlostavljanja maloletnika u istoriji SAD i verovatno jedan od najmonstruoznijih zločina koji Amerikanci pamte.
Bredli je optužen za ukupno 471 prestup na 160 strana, a suđenje mu je počelo juče. Među prestupima su silovanje, seksualna eksploatacija dece, nedozvoljeni seksualni odnosi, konstantno seksualno zlostavljanje dece, napad i bezobzirno ugrožavanje dece.

Муче ли се и у демокрацијском друштву?
Јел амерички народ сноси последице?
Ко је побијен господину доктору?
 
Kada se treba distancirati od neceg loseg onda smo nezavisni crnogorci to su uradili Srbi,a kada treba prihvatiti krivicu onda smo Srbi i Srbi su to uradili.......ljigav si do koske :bljak:

Nisam ljigav uopste. Zasto nisi forumasa koji je rekao kako je on Crnogorac a ne Srbin ljigavim? Uopste nije vazno koje je nacionalnosti, ja njegovu nacionalnost nisam ni spomenuo. Lik se borio na srpskoj strani, lik je pripadnik paravojne jedinice Beli Andjeli i ja samo POKUSAVAM da objasnim da zbog takvih pojedinaca pati ceo jedan narod.
 
Nisam rekao glupost, rekao sam cinjenicu. Tako se i Nemcima cefnulo da ubijaju 100 za jednog svog.
Da, rekao si činjenicu da su Nemci ubijali 100 Srba za jednog Nemca.
Tvoj komentar je glupost.
Kao, opravdana je ta osveta...koju yebenu osvetu može da sprovodi osvajač na tuđoj teritoriji?
I sto si tu recenicu izdvojio samo, sto nisi i recenicu pre te recenice?
Tek to sam htio da izostavim, kao još veću glupost. Reko' shvatićeš na primjeru Nemaca...izgleda da nećeš...
Srbi se ne mogu vratiti na Kosovu bas zbog takvih kakav je i ovaj lik sto je ubio i zapalio preko 100 muslimana.
Jeste, Srbi maltretirali šiptare i onda šiptari iz osvete zle Srbe protjerali i pokušali da naprave državu...
Ajde pa-pa :bye:
 
Nemam ja nikakvih problema, ja sam srecan sto je ubica uhvacen i sto ga je pravda stigla i sto se polako skida kolektivna odgovornost sa jednog naroda. Tebi je problem sto je uhvacen neko ko je ubio i palio 100 muslimana, tako mi deluje... Mene ne interesuju rezolucije na ovoj temi, pisi na temi o rezoluciji o tome. Ovde se diskutuje o pojedincu koji je ubio i zapalio 100 muslimana i zbog kojeg Srbija i njen narod pate.

Само 100??? Па и није се нешто истакао...
 
Naslov je pretenciozan i netacan.

Srbija se ne muci zbog pojedinaca, vec zbog vecine, koja cutke tolerise pljacku, ponizavanje i ugrozavanje vecine ljudskih prava.

Ljudi sa mozgom koji ima ovaj nesrecnik su stvorili "Srebrenicu", i na ovoj temi se ne govori o "zutim lopovima".

Муче ли се и у демокрацијском друштву?
Јел амерички народ сноси последице?
Ко је побијен господину доктору?

Temaaaaaaa
 
Da, rekao si činjenicu da su Nemci ubijali 100 Srba za jednog Nemca.
Tvoj komentar je glupost.
Kao, opravdana je ta osveta...koju yebenu osvetu može da sprovodi osvajač na tuđoj teritoriji?

Tek to sam htio da izostavim, kao još veću glupost. Reko' shvatićeš na primjeru Nemaca...izgleda da nećeš...

Jeste, Srbi maltretirali šiptare i onda šiptari iz osvete zle Srbe protjerali i pokušali da naprave državu...
Ajde pa-pa :bye:

Te price su i nebitne, spominjem ih samo likovima koji se i ne usudjuju da osude ovaj zlocin.
Ajde ti pa-pa.
 
Nisam rekao glupost, rekao sam cinjenicu. Tako se i Nemcima cefnulo da ubijaju 100 za jednog svog. I sto si tu recenicu izdvojio samo, sto nisi i recenicu pre te recenice? Srbi se ne mogu vratiti na Kosovu bas zbog takvih kakav je i ovaj lik sto je ubio i zapalio preko 100 muslimana.

Totalno ispravan opis onih koji su proterali Srbe.

Nisam ljigav uopste. Zasto nisi forumasa koji je rekao kako je on Crnogorac a ne Srbin ljigavim? Uopste nije vazno koje je nacionalnosti, ja njegovu nacionalnost nisam ni spomenuo. Lik se borio na srpskoj strani, lik je pripadnik paravojne jedinice Beli Andjeli i ja samo POKUSAVAM da objasnim da zbog takvih pojedinaca pati ceo jedan narod.

Ma jok i nisi.

Zato sto se ne moze gledati sa gledista koje tebi odgovara,moj navod je jedini ispravan,a tvoj ekstremno ljigav,gorci su ti koji pokusavaju sebe amnestirati od svih ratnih desavanja vezanih za Balkan,a zapravo sa njihovih prostora je najvise zlocinaca.

I ne moraju Srbi biti uvek prvi koji ce svaki put ispasti coravi,ako nisu zlocinci,onda su ljigavi i tako.....a u sustini obe osobine su s' druge strane.
 
Zato sto se ne moze gledati sa gledista koje tebi odgovara,moj navod je jedini ispravan,a tvoj ekstremno ljigav,gorci su ti koji pokusavaju sebe amnestirati od svih ratnih desavanja vezanih za Balkan,a zapravo sa njihovih prostora je najvise zlocinaca.

Nisam ljigav, i nemoj me nazivati tako, pravedan sam do koske. Oni koji gledaju samo jednu stranu - oni su ljigavi.
 


Ljudi sa mozgom koji ima ovaj nesrecnik su stvorili "Srebrenicu", i na ovoj temi se ne govori o "zutim lopovima".



Temaaaaaaa

Каква тема ?
Где пише да је убијао у моје име.У име Милошевића,цркве,народа?
Убијао из освете.Ниси се потрудио да неовисно потражиш како му је завршила породица.
Није те ни брига.Важно је да подмукло опљунеш по мом народу.Због неког несретника коме су твоји пријатељи семе затрли.То довољно говори о теби.Пакост и мржња.И ништа више.
 

Back
Top