Trazim jednog profesora

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Rudjer

Iskusan
Poruka
5.513
Trazim jednog profesora, mislim da predaje na BG Univerzitetu. On je Japanac, bavi se knjizevnoscu. Mislim da je prevodio neke nase knjige na japanski. Zena mu je Srpkinja, ako se dobro sjecam. Zna li neko kako se zove taj profesor, da ga potrazim na FB ili ako neko ima njegov mejl?

Ovaj profesor mi je jedina nada da stupim u kontakt sa jednom zenom iz Japana po imenu Chieko. Njih dvoje su prijatelji. Nju sam upoznao prije godinu dana u Bosni, ali je o tad nisam vidio.

Hvala!
 
Pa ne znam ni ja tacno, valjda na nekoj Katedri za japanski jezik...Ova Japanka mi je jednom pominjala da ima prijatelja koji predaje na nekom fakultetu u Bg i da je on prijatelj sa onim japanskim piscem sto je dolazio u Visegrad, a koji je i bio dobar prijatelj sa Ivom Andricem.

pa jedino moze da predaje na filozofskom fakultetu u beogradu,a sto ne bi nazvao telefonom japansku ambasadu u beogradu,oni sigurno imaju podatak o tome
 
011/ 2021-714 nazovi onda ovaj broj to je kao neki sekretarijat za japanski...
pokusaj... sta da ti kazem..

Hvala puno na zalaganju! Svaka cast!:) Mislim da nece biti potrebno da trazim profesora, jer sam na facebook-u nasao 15-ak ljudi koji su prosle godine takodje bili u kontaktu sa tom Japankom, pa sigurno neko od njim ima njen mejl ili tako nesto. Poslao sam im poruke i valjda ce neko odgovoriti.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top